Патиланци

Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Патиланци

Мнение от 5ia »

Ами аз наистина съм била много пакостливо дете :oops: Чак ме е срам, като се присетя за някои неща. Веднъж баща ми боядисвал гаражната врата, съответно в зелено, както тогава си му беше реда. И като свършил, оставил четката и кутията. Взела съм ги, и право при сестра ми, която е спяла в момента. И както си спяла, не стига, че съм и боядисала краката зелени, ами съм я събудила, за да и кажа, че прилича на елхичка. И понеже тя ме набила, на другия ден последвало отмъщението ми. Пак докато спи, съм и отрязала миглите. Но този път предвидливо съм избягала - все пак човек се учи от грешките си :D Това не го помня, много малка съм била. Но помня как бутнах баба ми по едно баирче, защото ми беше много интересно дали ще успее да се задържи - с никакви лоши чувства, просто любопитство.Е, тя се задържа, и аз останах доволна. Оф, да взема да спра и аз, че да не се изпокараме за купата :dovolen:
Аватар
pavka
Kъсо кафе
Мнения: 89
Регистриран на: Дек 1, '09, 18:00

Re: Патиланци

Мнение от pavka »

Големи патиланци бре :lol:
И аз тука да се изтипосам...
Имахме насреща много подкокоросваща съседка ,също дете ,но с година-две по-голяма от мен...и двете сме били на терасите и аз и съм се похвалила ,че в къщи имаме пържена риба. Тя решила да ме пробва и предложила да изхвърлям рибката през терасата ,в локва пред блока за да видим дали ще плува .Не знам колко голяма съм била ,но веднага съм започнала с експеримента и най- прилежно съм изхвърлила всичката .
Майка ми се прибрала и се усъмнила ,че аз съм могла да я изям всичката риба ...като разбрала каква е историята поодруса ме малко ,но и майката на съседката бе прилежно информирана :nod:
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5148
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 206 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Патиланци

Мнение от mileni »

Pавик,това с четката е направо :o
Аз пък си спомням,че готвихме в една голяма дупка зад къщата.Баба събираше яйцата в една голяма тава.Всички яйца бяха надлежно счупени,плюс бpашно,чеpвен пипеp,абе всичко ,което ми попадна пред погледа.Докато носех още някой от продуктите си дойде дядо.Пита ме какво правя и къде нося това,че като хукнах,разбягахме се децата.После баба ми хвърли един хубав бой,то затова сигурно сега не обичам вече да готвя. :lol:
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “За децата, духа и свободата”