Снимка на седмицата-23.01.17-29.01.17

Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Снимка на седмицата-23.01.17-29.01.17

Мнение от Мария Николова »

Е, Вени, не е честно... :potekoha: :potekoha: :potekoha: Точно си сервирах киселото мляко, което има задачата обядът ми да не трупа нищо по кръста... и сега... :ufff: :ufff: върви, че яж кисело мляко... :evil: Само като гледам, ония неща се трупат... :svekurva:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1650 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Снимка на седмицата-23.01.17-29.01.17

Мнение от Emilly1212 »

Много оригинално хрумване, благодаря Венче! :tzvetentze: От тези вкусотии не може да се избира, до една са перфектни!
И не се бойте от излишните килограми, натрупани зимата - като се почне търчане из градините напролет, ще оправим талиите. Е, аз така се успокоявам. :liubov2:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1440 пъти

Re: Снимка на седмицата-23.01.17-29.01.17

Мнение от Тутти »

Как може да мислят за пътешествия някои хора,като тук има такова меню,каквото няма никъде. Голямо напъване към разни дестинации,а това гурме го изтласкаха в края. :glupav: :glupav: :glupav:
Посред нощ е,за кратко съм будна и какво да видя? Туроператори-инвазивни при това.Сега спокойна ще :zzz:
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Снимка на седмицата-23.01.17-29.01.17

Мнение от Димана »

Венче, Венче...Разказа ни игрите с тез вкусни снимки. За снимка на седмицата гласувам за къщичката на Любознателна.. А другите вкусотии ще си ги разглеждаме и ще "гълтаме суха плюнка" (Чудомир). Представям си пачичката на Светката в десния ъгъл... ;) Нееее, само за лична консумация! :tzeluvka:
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Снимка на седмицата-23.01.17-29.01.17

Мнение от iv.tarlen »

Венче,аз гласувам за колагена,който изобилства в ястието на Светката.
wenche

Re: Снимка на седмицата-23.01.17-29.01.17

Мнение от wenche »

Ей, големи скици сте всички, от всяко нещо можете да направите веселба. :liubov: Идеята за пачичка горе вдясно е направо емблематична, ще се прочуем във виртуалността. :tzvetentze: за Диманка и Iv.tarlen.
И като така Iv.tarlen бива номинирана за следващ мениджър :gush: Нетърпелива съм да видя форума през нейните очи :dovolen:
P.S. Разногледата къщичка е на clock , подготвя си я за времето, когато търпението на домашните се изчерпи. :lol:
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Снимка на седмицата-23.01.17-29.01.17

Мнение от Светката »

Браво! Разкошно! Накапах се wenche!
Вкусотии! Ама пачата а? Не всеки я яде.Особено по младичките :dovolen: Веднъж в годината с голямо удоволствие ПАЧА ЧОРБА Ахххх!!! :D
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
лалесъм

Re: Снимка на седмицата-23.01.17-29.01.17

Мнение от лалесъм »

Разногледата къщичка скоро май ще си посрещне стопанката...особено ако й върже и розовата магнолия ;)
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Снимка на седмицата-23.01.17-29.01.17

Мнение от Светката »

Светката написа:Браво! Разкошно! Накапах се wenche!
Вкусотии! Ама пачата а? Не всеки я яде.Особено по младичките :dovolen: Веднъж в годината с голямо удоволствие ПАЧА ЧОРБА Ахххх!!! :D
Изображение

Хахххаа! :D :D :D
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Снимка на седмицата-23.01.17-29.01.17

Мнение от clock »

:lol: Ааа, Лаленце, моля, моля! Магнолията ще си е сред розовия облак, за къщето съм приготвила една Lady Hillingdon, пък :hihihi:
Венче, преглъщам.... и защо ли веднага се сетих за "Вилна зона" :lol: Кюфтета! Гювеч! Погача! Пача! Баница! Огладнях!
Въздействащ подбор, Венче! :ieeee:
Публикувай отговор

Обратно към “Снимка на седмицата”