Снимка на седмицата - ИГРА!!! (Правила и насоки)

Изображение
Публикувай отговор
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Снимка на седмицата - ИГРА!!!

Мнение от vodo-leika »

Ихаааа, жестока снимка!!! :shock: :o :potekoha:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Снимка на седмицата - ИГРА!!!

Мнение от vodo-leika »

Искам да кажа, че играта е страхотна!Благодаря на Равик за идеята! :tzvetentze: Не знам как не съм я забелязвала до сега :oops: !
Имам предложение - искате ли да си избираме снимка на годината или на сезона или на месеца или въобще нещо да направим с избраните снимки!
Толкова са прекрасни, че заслужават повече от една седмица слава :dovolen: !
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Снимка на седмицата - ИГРА!!!

Мнение от johnstalker »

За да е актуална играта, трябва снимката да се избира от текущата седмица. Иначе се губи смисъл самото заглавие - СНИМКА НА СЕДМИЦАТА. Представете си посред зима за снимка на седмицата някоя роза. :)
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Снимка на седмицата - ИГРА!!!

Мнение от vodo-leika »

В първият пост е посочено, че снимката може и да не е от дадената седмица. Аз лично го разбирам като снимка на седмицата, а не "от" седмицата, но може и аз да не съм схванала първоначалния замисъл :hmmm: .
А идеята ми беше от всички избрани снимки накрая да направим някаква класация или конкурс, снимка на годината или аз не знам какво :dovolen: .
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Снимка на седмицата - ИГРА!!!

Мнение от johnstalker »

vodo-leika написа:В първият пост е посочено, че снимката може и да не е от дадената седмица. Аз лично го разбирам като снимка на седмицата, а не "от" седмицата, но може и аз да не съм схванала първоначалния замисъл :hmmm: .
А идеята ми беше от всички избрани снимки накрая да направим някаква класация или конкурс, снимка на годината или аз не знам какво :dovolen: .
Предложението ми не беше забележка към теб, че да ми се оправдаваш. :D Иначе е супер идеята ти! :daaa:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Снимка на седмицата - ИГРА!!!

Мнение от vodo-leika »

johnstalker написа:
vodo-leika написа:В първият пост е посочено, че снимката може и да не е от дадената седмица. Аз лично го разбирам като снимка на седмицата, а не "от" седмицата, но може и аз да не съм схванала първоначалния замисъл :hmmm: .
А идеята ми беше от всички избрани снимки накрая да направим някаква класация или конкурс, снимка на годината или аз не знам какво :dovolen: .
Предложението ми не беше забележка към теб, че да ми се оправдаваш. :D Иначе е супер идеята ти! :daaa:
Ба! :lol: На теб ще се оправдавам :hihihi: ! Просто се замислих дали правилно съм схванала замисъла. :dovolen:
Трябва само да видим при широко одобрение на идеята как може да се организира - например снимка на месеца и накрая от избраните 12 снимка на годината. :hmmm: (Печелившият със снимка на година печели фотоапарат например :lol: )
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Снимка на седмицата - ИГРА!!!

Мнение от johnstalker »

Много гласуванки ше се съберат. Най-добре е в края на годината от всички 52 снимки да се избере една годишна. Ако се намери начин да се автоматизира гласуването може и месечна да се избира в края на всеки месец. Иначе Равик хептен ще брадяса да чете всеки месец и вотове :) А за награди, май е по-добре да няма, защото при алчноста на българинът, той вместо да се напъне да направи хубава снимка, ще се напъне да измашинира гласуването. После ще станат едни разправии и караници, едни ще си тръгнат обидени и недооценени, други ще останат. Все пак не сме фото-форум, нека всичко си остане като една игра с морална награда... не, че и в този случей няма да има машинации де, ако оценяващите ще са потребителите. Ако се наеме външно жури комисия, е те тогава ще бъдат избягнати тези бъгове за които говорих по-нагоре.
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Снимка на седмицата - ИГРА!!! (Правила и насоки)

Мнение от zmei4o »

аз пък ша си рекламирам снимките щот никой няма да ги скива при кактусите :lol: :D
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... 4&start=15" onclick="window.open(this.href);return false;
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Снимка на седмицата - ИГРА!!! (Правила и насоки)

Мнение от Titi »

zmei4o написа:аз пък ша си рекламирам снимките щот никой няма да ги скива при кактусите :lol: :D
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... 4&start=15" onclick="window.open(this.href);return false;
Много са красиви, Змейчо. Наистина нямаше да ги видя, ако не ги беше пуснал тук :dovolen:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Re: Снимка на седмицата - ИГРА!!! (Правила и насоки)

Мнение от botan »

Чудих се това къде да го пусна, та реших тука. Това са съвети как са се снимат цветя и из градината, интересни са и са полезни, само дето са на английски:
http://davesgarden.com/guides/articles/view/3302/" onclick="window.open(this.href);return false;
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Публикувай отговор

Обратно към “Снимка на седмицата”