ШИПКОВ МАРМАЛАД

Изкушения за лакомници и гурмани.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 918 пъти

Re: ШИПКОВ МАРМАЛАД

Мнение от МГХ »

Анемоне написа:Браво бе, Миленче,вече виждам как хвърчат през оградата маркови рози заради шипките без бодли с тееежки плодове :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
А,аа ... винаги можем да сместим още нещо по градините. ;) Аз завладявам една изоставена градина до нас по мъничко всяка година, така че ... Е ,всеки ще открие някаква резерва, в краен случай от тревата ще отцепи още мъъъъничко. :lol: :lol: :lol: ММ твърди ,че скоро ще се провираме по някакви пътечки из градината ,защото навсякъде съм боднала по нещо :o
Penkov
Виенско кафе
Мнения: 430
Регистриран на: Мар 8, '10, 09:48

Re: ШИПКОВ МАРМАЛАД

Мнение от Penkov »

Много силно се интересувам от тоя сорт с големите плодове.
Penkov
Виенско кафе
Мнения: 430
Регистриран на: Мар 8, '10, 09:48

Re: ШИПКОВ МАРМАЛАД

Мнение от Penkov »

Анемоне написа:Бре бре,Пенков,тая поезия откак срещна Явор ли се отприщи? :lol: Предизвикваш ме да направя и аз мармалад,вече хванах цаката на брането без убождане,само че няма да стискам чорапа като женска гръд ....... :lol: :lol: :lol: и с ония японски дюли става ли,че са с божествен аромат?
Каквото му сложиш, туй става... На времето му слагаха сини сливи. Ама друго си е дюлята бряаааа... Оная жълллЛЛлта, ароматна дюля. Дюля и шипки. Любов и страст! Любовта на дюлята и страстта на шипката... Ама то си е Любевен елексир, бре! :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: ШИПКОВ МАРМАЛАД

Мнение от Албена »

Анемоне ,от японската дюля слагам в дюлевото желе.Сигурно става и за шипковия мармалад ,но имай предвид ,че японската дюля е доста кисела и с по-слаб аромат.
Публикувай отговор

Обратно към “Готварство”