Какво сготвих днес

Изкушения за лакомници и гурмани.
Публикувай отговор
Lois

Re: Какво сготвих днес

Мнение от Lois »

Ами, има една приказка - на хубавите работи трябва да се свиква :)
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Какво сготвих днес

Мнение от Tanet »

Аз пък от скоро открих колко е вкусен пащърнака. Почвам да го ползвам редовно вече.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
hrissi2009
Кафевар/ка/
Мнения: 941
Регистриран на: Мар 14, '15, 14:23
Местоположение: София

Re: Какво сготвих днес

Мнение от hrissi2009 »

polyabs написа:Момичета, снощи изпратих по Еконт семена кориандър за тези които си поискаха. Очаквайте го днес :daaa:
Леле, мале къде ще саДим толкоз кориандър. :ieeee: Ми да правим с Лоис кооператив. Ще задомим и родата с кориандър, колегите. Поли, как можа да изпратиш такова количество? :sheart: :sflower: :ssun:
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Какво сготвих днес

Мнение от venetka70 »

ln_none написа:wenche, кориандъра на семена ли го ползвате или пресен? Щото аз на семена го харесвам, но пресен...
На семена унищожаваме невероятни количества кориандър, но пресен посмъртно не можете ме накара да го консумирам. Мирише ми .... меко казано на мокра вълна.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Lois

Re: Какво сготвих днес

Мнение от Lois »

:srofl: :srofl: :srofl:
и аз така реагирах първия път, когато пробвах - от една саксия в магазин откъснах листче и го сдъвках - по-скоро на миризливка мирише :lol:
но след това имах случаи да опитам тайландски, виетнамски, и подобни рецепти, в които стои прекрасно и го заобичах.

ама никого не карам насила де :hihihi:
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5271
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 96 пъти
Получил благодарност: 102 пъти

Re: Какво сготвих днес

Мнение от Daniela Pargu »

Lois написа::srofl: :srofl: :srofl:
и аз така реагирах първия път, когато пробвах - от една саксия в магазин откъснах листче и го сдъвках - по-скоро на миризливка мирише :lol:
но след това имах случаи да опитам тайландски, виетнамски, и подобни рецепти, в които стои прекрасно и го заобичах.

ама никого не карам насила де :hihihi:
Lois,възхищавам ти се,кога успяваш и с манджите!? :tzvetentze:
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Какво сготвих днес

Мнение от venetka70 »

Lois написа::srofl: :srofl: :srofl:
и аз така реагирах първия път, когато пробвах - от една саксия в магазин откъснах листче и го сдъвках - по-скоро на миризливка мирише :lol:
но след това имах случаи да опитам тайландски, виетнамски, и подобни рецепти, в които стои прекрасно и го заобичах.

ама никого не карам насила де :hihihi:
Де да бях опитала в магазина, щях да знам. Аз засях цяло сандъче, крепих го сума ти време да порасне подобаващо и не се сетих да го опитам през това време.
Наканих се един ден да го слагам на нещо готвено / не помня какво /, накъсах си няколко стръкчета и брех взех да се оглеждам, че нещо.......
Извиках ММ, дружно душихме зеленкото в ръката ми и дружно решихме, че е за кофата. За втори опит не съм и помисляла. Казват, че за да кажеш, че не харесваш нещо трябва да го опиташ поне 5-6 пъти и тогава да решиш окончателно, че не е за теб. Ама аз за втори опит не се престраших, та какво остава за 5-6 пъти.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Lois

Re: Какво сготвих днес

Мнение от Lois »

Хахахахха! Ох, извинявай, че се смея, но напълно разбирам.
ММ, който е с много консервативни вкусове, щом прояде, значи не е невъзможно. Той и суши не хапваше, какво остава за кокосово къри, ама лека полека се научава :)

Даниела, ами какво да успявам, нали трябва да се яде :)
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5271
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 96 пъти
Получил благодарност: 102 пъти

Re: Какво сготвих днес

Мнение от Daniela Pargu »

Хахаха,е трябва да се яде,ама при теб е майсторски клас-обикаляш света с рецептите!Наистина ти се възхищавам :tzvetentze:
Lois

Re: Какво сготвих днес

Мнение от Lois »

Обичам да пробвам нови неща. Отегчавам се от едно и също :)
Публикувай отговор

Обратно към “Готварство”