Градината през зимата

Публикувай отговор
dal

Re: Градината през зимата

Мнение от dal »

Грийни...то навсякъде е така
сериозно рових днес и успях за 20 минути да изкарам един пинус муго от преспата и до него кариоптерикс- синьоцъфтящ храст , отрошено и се отказах
снегът е тежък и мокър от топенето...утре ще видя дали не мога поне няколко иглолистни покрай алпинеума да откопая
мисля че има много строшено , клоните са размазани под преспите
живот и здраве , и което оцелее :stiskam:
Deleted User 2919

Re: Градината през зимата

Мнение от Deleted User 2919 »

Хммм..Някой от Варна да ми каже , къде да купя това"тъпо и банално" храстче M. japonica , както го нарекли.. И като презент към съвета ви, ще кажа, че това тъпо банално храстче лекува от подагра и ревматизъм..
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Градината през зимата

Мнение от lenuza73 »

alina написа:Хммм..Някой от Варна да ми каже , къде да купя това"тъпо и банално" храстче M. japonica , както го нарекли.. И като презент към съвета ви, ще кажа, че това тъпо банално храстче лекува от подагра и ревматизъм..

Алина в тази тема едва ли някой скоро ще ти отговори...темата е за друго,но ако мога да ти отговоря някак аз..питаш за махония предполагам :hmmm: .Във всеки градински център из Варна можеш да я намериш.При мен на село вирее дори покрай реката в парка. Пробвай в Ерика,Керия,Незабравка...все ще откриеш :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Снимките - да се похвалим!”