Предложения и дискусии относно благотворителните кампании

В момента няма активна благотворителна кампания.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Предложения и дискусии относно благотворителните кампании

Мнение от admin »

В тази тема или на лични може да ми пращате вашите предложения за нови кампании или за промяна в организацията.

Имайте предвид, че е по-добре да се фокусираме върху малко на брой кампании, за да може да помогнем по-качествено; поради тази причина, ще държа не повече от 3 активни кампании във всеки един момент.

Ще имам нужда от помощ за сумиране на благотворителните търгове - моля ако има желаещ да помага, нека ми пише на лични.
Ламята Спаска
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Фев 14, '10, 16:58
Местоположение: София- гулемото село

Re: Търг - Хемерокалиси

Мнение от Ламята Спаска »

Само китки ли може да си раздаваме?
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Търг - Хемерокалиси

Мнение от ravik »

Ламята Спаска написа:Само китки ли може да си раздаваме?
Преместих този въпрос тук, защото предполагам е общ. ;)
Може да пускате и други неща, няма ограничения. Основната цел е да помогнем доколкото можем. :daaa:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Търг - Епифилуми

Мнение от lila »

Абре аз още нищо не съм пуснала за продажба :hmmm: До кога е срока?
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Търг - Епифилуми

Мнение от ravik »

lila написа:Абре аз още нищо не съм пуснала за продажба :hmmm: До кога е срока?
Преместих въпроса тук и отговарям ;) - срок няма. По-скоро срокът е докато успее да се събере сумата за лечението. :daaa:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
dobara
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Ное 20, '12, 08:29

Re: Предложения и дискусии относно благотворителните кампани

Мнение от dobara »

Основната цел е да помогнем доколкото можем.
thepass4sure http://www.thepass4sure.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
exam 70-482 http://www.thepass4sure.biz/70-482.html" onclick="window.open(this.href);return false;
material 70-483 http://www.thepass4sure.biz/70-483.html" onclick="window.open(this.href);return false;
training 70-484 http://www.thepass4sure.biz/70-484.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
mihaela123
Kъсо кафе
Мнения: 60
Регистриран на: Авг 16, '15, 18:28
Местоположение: Shumen

Re: Предложения и дискусии относно благотворителните кампани

Мнение от mihaela123 »

Преди време в родния ми град правихме благотворителна кампания. Събрахме се около 10 човека и всеки сготви по нещо и оплетохме едни симпатични цветенца. След това отидохме на центъра и ги продадохме. Събраните пари дарихме на едно момче в нужда.
Аватар
kamisun
Двойно кафе
Мнения: 186
Регистриран на: Фев 23, '11, 10:40
Местоположение: гр.София

Re: Предложения и дискусии относно благотворителните кампани

Мнение от kamisun »

Силната буря в София е нанесла много поражения в Ботаническата градина на БАН.

Почти всички отделения на градината има счупени и отнесени стъкла. От всички 12 отделения само най-малките и едно от по-големите не са засегнати от бурята. В останалите има поне по едно счупено стъкло, пробиви и разхерметизация.Счупени или отнесени са общо 45-50 кв. метра стъкла във всички отделения на Ботаническата градина, обясни доц. Петрова.

Най-сериозни са щетите в две от трите места, където се отглеждат топлолюбиви растения - бегонии, орхидеи, папрати. Притесненията на ръководството на Ботаническата градина са свързани именно с най-топлолюбивите растения. Температурите навън не са много ниски и затова вероятно няма да има измръзнали екземпляри, но трябва да се вземат бързи мерки.Вероятно ще има растения, които ще боледуват, но служителите в градината се надяват да спасят всички ценни видове.Има растения, по които са нанесени механични щети от ударите от стъкла.

Тъй като преди обед поривите на вятъра са били много силни, не са позволили на екипа на Ботаническата градина да започне да отстранява щетите и да прави размествания на растенията. Едва сега започват да ги разместват и завиват, така че да не измръзнат. Парното през цялата нощ ще работи и при първа възможност ще започне възстановяването на остъклението.
Ситуацията е усложнена допълнително от многократното спиране на тока. Стационарният телефон също не работел. Нямало и интернет.Директорката на градината призова при възможност повече посетители да дойдат в градината и закупувайки си билет или растение ще окажат безценна помощ на градината. Затова предлагам да се опитаме да помогнем на ботаническата градина евентуално като организираме посещение до там или съберем средства, отговарящи на стойността на едно билетче или нещо друго да измислим. Идеята ми хрумна много спонтанно, не съм я обсъждала с никого, но с помощта на съфорумците ще измислим нещо и съм сигурна, че ще успеем да отреагираме навреме. Нека предложенията да започнат сегааааа, чакам....
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Предложения и дискусии относно благотворителните кампани

Мнение от Гео, граф »

Леле, Пенков е полудял от притеснения сигурно :eeeh: . И като знам в какво състояние са залите, по-лошо трудно може да стане. Ками, аз съм много навита за посещение там, ама като сме на работа през седмицата как да го направим? Да помислим за почивните дни, макар че на хората там им трябва помощ сега и веднага. Нищо не ми ражда главата в момента...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
kamisun
Двойно кафе
Мнения: 186
Регистриран на: Фев 23, '11, 10:40
Местоположение: гр.София

Re: Предложения и дискусии относно благотворителните кампани

Мнение от kamisun »

аз мога в петъка преди обяд да се отбия до там, та ако някой друг може или иска - може да се организираме, пък ако се организираме да съберем нещо за по едно билетче, ще е супер..... не знам, предложете нещо...
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”