За моето момче

В момента няма активна благотворителна кампания.
Публикувай отговор
незабравка

Re: За моето момче

Мнение от незабравка »

Да кажа само-за тези,които участваха в Холандската поръчка тази пролет-парите за обработката и за пращането на растенията до вас ,които събрах-по един лев за всяко растение,изпратих по сметката за Вальо.Приспаднах само малка част от сумата за данък и за надник на моят служител в разсадника,който участва в разтоварването ,грижите по растенията докато бяха в разсадника и в опаковането им.Силно вярвам,че на това хубаво дете ще може да му се помогне с този вид терапия и стискам палци дано необходимата сума се събере по-скоро. :stiskam:
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4924
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 48 пъти

Re: За моето момче

Мнение от къщичка »

Ние сме почти готови с организацията и скоро ще тръгваме.
Искам отново да благодаря на всички, които се включиха! Бъдете здрави :tzvetentze:

Надявам се след няколко месеца да се завърнем с добри резултати. Както писах, минималната сума се събра, но все още на този етап не знам дали ще ни стигнат, надявам се да не се налагат екстремни ситуации или непредвидими обстоятелства.

Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: За моето момче

Мнение от calico »

Успех и късмет, Светле :tzeluvka: Бог да е с вас!!
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 4 пъти

Re: За моето момче

Мнение от Kaira »

Къщичка, от сърце ви желая успех и късмет! :stiskam: :tzeluvka:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1650 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: За моето момче

Мнение от Emilly1212 »

Мила Светле, от все сърце ви желая много късмет и успех! Здраве и сили за всички ви! Знам, че ще успеете! :liubov:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
maranta
Кафевар/ка/
Мнения: 767
Регистриран на: Мар 19, '15, 08:54
Дал благодарност: 104 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: За моето момче

Мнение от maranta »

Стискаме палци, Светле! Ще имате късмет и успех!
:stiskam: :stiskam: :stiskam:
Аватар
Julieta7777
Кана кафе
Мнения: 538
Регистриран на: Май 27, '14, 10:42
Местоположение: София - Княжево

Re: За моето момче

Мнение от Julieta7777 »

Късмет и чакаме добрите новини!!!!! :liubov: :liubov: :liubov:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: За моето момче

Мнение от dar »

Късмет и успех, Къщичке :stiskam: :stiskam: :stiskam: :gush:
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: За моето момче

Мнение от viktoriaivanova »

Нека ви благослови Бог!
На добър час!
незабравка

Re: За моето момче

Мнение от незабравка »

незабравка написа:Да кажа само-за тези,които участваха в Холандската поръчка тази пролет-парите за обработката и за пращането на растенията до вас ,които събрах-по един лев за всяко растение,изпратих по сметката за Вальо.Приспаднах само малка част от сумата за данък и за надник на моят служител в разсадника,който участва в разтоварването ,грижите по растенията докато бяха в разсадника и в опаковането им.Силно вярвам,че на това хубаво дете ще може да му се помогне с този вид терапия и стискам палци дано необходимата сума се събере по-скоро. :stiskam:
За мое голямо огорчение получих на лични писмо от една госпожа от форума,която участва в Холандската поръчка .Та тя пише,че не иска комисионната върху нейните растения да бЪде изпратена за лечението на Вальо.Та по този повод да поясня-Никой не може да ми държи сметка за какво съм дала тези пари-тази сума съм я получала като компенсация за тежкия труд по орагнизацията и реализирането на поръчката .Платила съм и данък и като всеки нормален човек,предпочетох да помогна ,макар и малко на приятел в беда,вместо да я изхарча на ресторант примерно.Писмото,което получих беше пълно с жлъч и горчилка много ме натъжи и ядоса.Радвам се ,че само един,единствен човек е на такава позиция. :snif:
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”