ЗА НАШАТА NOEL

В момента няма активна благотворителна кампания.
Публикувай отговор
лалесъм

ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от лалесъм »

Noel написа:Това място е специално,без аналог!
Тук преди време събрахме цялата си майчина горест,денонощно се молехме и ридаехме за един млад живот.Това място събра огромно количество енергия и пое съвсем естествено по друг път-не е само цветарски форум,а "Храм за човещина".
Никакъв ред не е по важен от подадената ръка,която здраво те стиска,за да "изплуваш".
Няма подреденост в живота!Всичко градено за миг може да се разпадне...остава само парченце човечност с което да слепиш остатъците душа.
Знаете ли какво е момичетата да те извлекат от леглото,когато ти искаш само да потъваш и потъваш....
Да те чакат с любимо кафе и черен шоколад...да те слушат до безкрай ,макар ти сам да не се слушаш...
Да ти звънят с риск да ги наругаеш отсреща!?
Да те прегръщат когато ти отричаш и тях ,и себе си...

Прочетете ме!
Внимателно вникнете в написаното!Разголено ,но истинско...помислете и си подайте ръка :gush:
Нищо,нищо не е по-велико от хората тук!
Отпуснете се,опознайте ги,приемете се!И тогава ще разберете ,че подредба не е нужна...
И нова тема е хубаво нещо :dovolen:
Noel написа:Тук съм :sbow: :sbow: :sbow:
Събирам се бавно,живея напук...
:liubov:
Едва ли ще съм същата,живота ще покаже :dovolen:
Noel написа: Винаги ще съм с вас,прекрасници мои :liubov:
Тук е генерирана огромна любов,която връща като в обожаван дом!Аз съм с вас,въпреки,че рядко влизам.Не мога да съм далече,защото съм избрала да съм нищожна частичка от това любящо сърце!Всяка сутрин ви пращам благодарност за това,че ме научихте на безрезервно ДАВАНЕ!Времето,в което живеем е динамично и себеосъзнаващо.И тъй като избрах да тръгна по по-трудния път ,някак усещам,че ще ви товаря ненужно.Трябва ми време за пренареждане-на живот и на душа.Нося любовта си към вас и тя никога няма да се промени.Ако затворите учи на залез,аз ще съм до вас :liubov: Ако се вгледате в дъжда или играещата трева-пак ще съм аз.
Noel написа:Извървях дълъг път на дисекция последните месеци.Отлюспвах парче по парче душата ми,за да се родя отново.Та и до тази тема стигнах-защо градинарствам?
Гени,тръпка,потребност от грижа,стремеж към красиво...може.Но най-значимото,което разбрах това е страстта към живота.Ако тя излинее,ако посърне ,мигом градината загубва цвят.И никоя сила не може да ни върне там ако ще и най-свидното ни цвете да загива.Само желанието отново да сме живи ни връща обратно при земята.Това е.
Noel написа: Извървях дъъъъълго пътешествие.Понякога стигах до дъното,друг път се опитвах да размахвам ръце.Безцелно,така ,колкото да усетя че съм жива.
Имаше съпротива,имаше гняв,имаше и себеунищожение....докато не поисках сама да изплувам.Силата е в нашето вътре!Само там.
Noel написа: Чувствам се неудобно от цяла тема,отделена за моята особа.Но топли :liubov:
Не знам кога ще се върна,нямам никакво време.
Така ме завъртя съдбата,че свят ми се зави :D
Изпитанията за Ноел се оказаха тежки и продължителни, повече отколкото можеше да се предположи.
Можем да организираме базар или търгове, или всякаква друга директна помощ, за да я подпомогнем.
Адресът й е София, офис ЕКОНТ БОРОВО. Имената и телефона й повечето ги знаят или могат да ги получат на ЛС от софийските момичета.
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4924
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 49 пъти

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от къщичка »

Искам да се включа, още не знам как, но ще измисля.
Ноелката ми е на сърце и с голямо удоволствие се отзовавам.
Аватар
svetlata5
Кана кафе
Мнения: 526
Регистриран на: Сеп 18, '14, 23:31
Местоположение: с.Николово, общ.Русе
Обратна връзка:

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от svetlata5 »

Чакам на ЛС имена и телефон. :gush:
Аватар
vasileva
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1548
Регистриран на: Май 9, '11, 23:47
Местоположение: ВАРНА

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от vasileva »

къщичка написа:Искам да се включа, още не знам как, но ще измисля.
Ноелката ми е на сърце и с голямо удоволствие се отзовавам.
:daaa:
Всичко ще бъде наред накрая, ако не е наред, значи това не е краят!
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 020&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от libra »

Разбира се , ще помогна на Ноелка :liubov: ,чакам точните й данни.
лалесъм

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от лалесъм »

svetlata5 написа:Чакам на ЛС имена и телефон. :gush:
:daaa: :liubov:
libra написа:Разбира се , ще помогна на Ноелка :liubov: ,чакам точните й данни.
:daaa: :liubov:
Последно промяна от лалесъм на Яну 8, '17, 14:37, променено общо 1 път.
Deleted User 1445

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от Deleted User 1445 »

libra написа:Разбира се , ще помогна на Ноелка :liubov: ,чакам точните й данни.
И аз :liubov: имах ги някъде, не ги намирам :daaa:
лалесъм

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от лалесъм »

Пращам ти ги, Нини :liubov:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от Тутти »

лалесъм написа:Пращам ти ги, Нини :liubov:
Лаленце,дай ми,моля те,на ЛС имената,телефона го знам.В Еконт ги искат. :liubov:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от dar »

Лаленце ,моля те изпрати ми на ЛС имена и тел на Ноел. Имам някакъв телефон, не знам дали е актуален. Ноел с теб сме. Ти си герой, ще се справиш цветно момиче :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”