ЗА НАШАТА NOEL

В момента няма активна благотворителна кампания.
Публикувай отговор
Аватар
bettym
Виенско кафе
Мнения: 442
Регистриран на: Яну 17, '13, 11:24
Местоположение: Плевен

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от bettym »

Чак сега, тази вечер на твоя юбилей, видях темата и я изчетох.
Мила вълшебнице, ето, че чудеса се случват дори и на теб!
Дано всичко продължава все така - с хубави новини, подкрепа и светлина в душите!
Прегръщам те! :gush:
helan
Виенско кафе
Мнения: 415
Регистриран на: Дек 14, '11, 14:52
Местоположение: Пловдив

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от helan »

:tzvetoman: :svekurva: :svekurva: :tzvetoman:
Аватар
Krasiyana
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1065
Регистриран на: Юли 19, '12, 22:10
Местоположение: гр.София

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от Krasiyana »

:liubov: Чак сега я видях тази тема! Обичам те! :liubov:
“За да летиш, не ти трябват крила, а простор, една голяма любов и малко мечти.”
Силвия Кристъл
http://www.album.bg/krasiyana/?page=1" onclick="window.open(this.href);return false;
athina.palada
Двойно кафе
Мнения: 186
Регистриран на: Апр 18, '13, 13:35
Местоположение: Плевен

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от athina.palada »

Скъпа, Ноел, отдавна не бях влизала във форума, защото живота ме зашлеви по много жесток начин, причинявайки страдания на внучетата ми. Искам да ти кажа, че аз нямах сили да пиша, да разказвам, отдалечих се от приятелите си и не знаех дали съм на небето или на земята. Сега прочетох темата ти и много се радвам за тебе! Не те познавам лично, но ти желая много светлина в живота ти! Никога не трябва да губим надежда , стискам палци и много усмивки!
Аватар
gyulcem
Кафе машина
Мнения: 3093
Регистриран на: Яну 14, '10, 09:53

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от gyulcem »

Noel написа: Фев 9, '17, 22:27 Тази тема е прегледана 5300 пъти.
Един нищожен процент е любопитство.
Останалата част е от хора,които се вълнуват.Отново и отново я четете,за да усетите и с ума,и със сърцето си на какво сте способни решите ли да подадете ръка.
Изключете кой е човека.Усетете само случилото се!
Вие сте гласа който казва:
-Ставай!

Един човек не може да го направи това.Силата е във форумното сърце.В единството.
Можем да бъдем съдници и това е най-лесното.Лесно е,защото не искаме да сме от страната на слабия,на падналия.
Искаме винаги да вярваме,че сме недосегаеми от житейските обрати.Живота обаче е кръговрат.

Няколко съфорумки вече дебело подчертаха,че форума е "искрено и лично"
Така е.Форума е живия живот и е много личен.Може да си останеш в публиката и да се правиш,че нищо от случващото не те засяга.
Но ако ти стиска,ще застанеш в центъра и ще търсиш пулсиращата вена.
Много често боли.Всяка болка е нищожен дан ,когато открито или между редовете усетиш онова стискащо те за гушата чувство ,че си докоснал нечия душа,че си върнал нечия усмивка,че си бил за малко по-голям.
Тогава света заискрява.

Пиша всичко това по повод случващото се последните дни.
Върнете се на първа страница на тази тема и вижте на какво сте способни.
Вие може да преобърнете света,но само ако сте заедно.
Здравей мила Теди. много ми стана тъжно че в моментите които си имала нужда не съм успяла да те подкрепя, прочетох темата от началото. И усетих отново магията на форума, тази магия която много пъти ме държа на крака и усетих силата на тези мили съфорумци които ми подадоха ръка много пъти, това никога няма да го забравя. Ти беше една от хората които в труден момент ми подадоха ръка и ощастливи мен и сина ми. Тук във форума има много жени които са с големи сърца и аз съм благодарна че ги познавам. Знам че отдавна не съм писала във форума виновна съм, но все ви мисля тук съм много натоварена и нямам време да влизам. Но ще се опитам да влизам по често и да следя събитията. :tzvetentze: :tzvetentze: Теди обичам те миличка.
http://gyulcem.snimka.bg/flowers/moite-cvetya.242466" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”