Да помогнем на Иван Здравков

В момента няма активна благотворителна кампания.
Публикувай отговор
незабравка

Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от незабравка »

Това е нещо като продължение на темата за Павел.По идея на нашите приятели от сдружението Parents Club ,kоито се свързаха с нас във Facebook,ние успяхме да съберем известна сума чрез обявяване на растения за продажба в подкрепа на каузата да помогнем на детето .След като родителите на Павел закриха дарителската сметка при на останаха събрани още 200 лева .Искам тука да благодаря специално на Noel и aloe2 които си купиха от обявените за благотворителност растения.
Пак по идея на Parents Club ние изпратихме тези 200 лева по сметката на Иван Здравков-млад човек ,нуждаещ се от спешно лечение.

Изображение


Хубаво е ,че форума ни предоставя възможност да се снабдяваме с желани ,красиви растения.Тъжно е обаче , че на фона на оживлението,което кипи в темите за поръчки,посещаемостта на темите за благотворителност е доста оскъдна.Мисля,че всеки може да задели малка сума за да помогне на човек в беда,даже и SMS за левче да изпрати пак е помощ.
Ето тук линк към страничката на Иван Здравков ,където може да научите всичко за неговия случай ,ако се чувствате съпричастни.
https://www.facebook.com/%D0%9F%D0%BE%D ... 397649022/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ето и линк към страничката на разсадника ни във Фейсбук,където сме поместили снимки на растенията за благотворителност.Ако си харесате растение,можем да Ви го изпратим с наложен платеж и парите да внесем по сметката на Иван,а ако предпочитате може без наложен платеж и вие директно да изпратите стойноста на растението по дарителската сметка.
https://www.facebook.com/%D0%93%D1%80%D ... page_panel" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от Албена »

Незабравка ,сега виждам темата.Ще се включа ,макар и с малко.Поръчах растения във ФБ. Стискам палци Иван да пребори болестта ! :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от venetka70 »

Сега видях и аз темата.

Не съм фен на Facebook и не боравя с него, затова може ли да поръчам тук 2та броя фестуки, ако вече не са взети от някой друг.

На ЛС ще пратя адрес за изпращане с наложен платеж.

Силно се моля за бързото оздравяване на Иван Здравков.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
Julieta7777
Кана кафе
Мнения: 538
Регистриран на: Май 27, '14, 10:42
Местоположение: София - Княжево

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от Julieta7777 »

Напоръчах си неща от сайта....Дано ми отговорят и доставят!
За здравето на момчето!!!!!!
Аватар
svetlata5
Кана кафе
Мнения: 526
Регистриран на: Сеп 18, '14, 23:31
Местоположение: с.Николово, общ.Русе
Обратна връзка:

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от svetlata5 »

За мен:
Японск клен Acer Atropurpureum - 13.00лв
незабравка

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от незабравка »

svetlata5 написа:За мен:
Японск клен Acer Atropurpureum - 13.00лв
Благодаря на тези,които се отзоваха.Кореспонденцията във Фейсбук се води от дъщеря ми.
Светле,моля дай ми на лични адрес за доставка по Еконт и пиши кога ти е удобно да изпратим кленчето. :dovolen:
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8216
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от дара »

Незабравче,а може ли някаква банкова сметка на Иван,на която бих могла директно да изпратя някаква сума,че толкова растения поръчах последно време,че място не ми остана. :tzvetentze:
незабравка

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от незабравка »

дара написа:Незабравче,а може ли някаква банкова сметка на Иван,на която бих могла директно да изпратя някаква сума,че толкова растения поръчах последно време,че място не ми остана. :tzvetentze:
Да,разбира се ,че може директно да се превежда по банковите сметки.

Изображение


А ето и едно събитие специално за варненци във връзка със случая.


" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8216
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от дара »

Благодаря :tzvetentze:
Аватар
Angelina_S
Кана кафе
Мнения: 645
Регистриран на: Авг 16, '11, 10:07
Местоположение: София, кв. Княжево
Дал благодарност: 101 пъти
Получил благодарност: 83 пъти

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от Angelina_S »

Харесах страницата на разсадника във ФБ и искрено се радвам на великолепните растения! :liubov:
Но... растенията са си растения, ще си ги поръчвам за душата.
Помощта - по банков път. :daaa:

Всъщност, молбата ми е някъде в темата да пуснете номерата на сметките с всичките им реквизити и името на титуляра, така че да могат да се копират. Все се притеснявам да не сбъркам нещо при преписването. :oops:
Аз намерих само левовата сметка по-назад в постовете от самата страница на Иван във ФБ. Това ме устройва идеално.

Ето я:
ОББ - BG81UBBS80021034951940
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”