Да помогнем на Иван Здравков

В момента няма активна благотворителна кампания.
Публикувай отговор
незабравка

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от незабравка »

tili написа:Не искам растения. Сутринта ще изпратя от мен и Ния малко парички. Тя ми беше пратила едни домати, аз закъснях да взема разсада и той се скапа. Та тя иска тези пари да ги пратим за Иван. Не са много, но капка по капка... Дано се оправи човекът! :stiskam:
:tzeluvka:
незабравка

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от незабравка »

Новини от Иван след операцията в Германия. :P
https://www.facebook.com/%D0%9F%D0%BE%D ... 2/?fref=nf" onclick="window.open(this.href);return false;

Помощ за Иван/ Help for Ivan
22 часа ·
Здравейте,
скъпи приятели и добри хора,
свързани и съпричастни с моята съдба и живот!
За пръв път след операцията сядам лично да прочета и да отговоря на всички вас, които преживявате, надявате се и вярвате в моето излекуване!
Благодаря ви, от все сърце за подкрепата която ми оказвате
и куража който ми давате да се преборя с болестта!
Това е голяма сила и тя много ми помага!
Лечението за сега минава нормално.
От вчера започнаха с реахабилитацията, от днес вече мога да пия вода и да се храня по малко с каша.
Трудно ми е, като всяко начало, но правя всичко възможно по силите ми да се излекувам!
Има да извървя още много дълъг и труден път, но когато знам, че вие сте с мен и до мен, това не ме плаши толкова!
Още веднъж ви БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКО!
Бъдете живи и здрави и нека Бог ви закриля!
До скоро....
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от ToBo »

Браво :stiskam:
Никога не е късно да засадиш клематис...
stef
Виенско кафе
Мнения: 409
Регистриран на: Яну 4, '14, 17:20
Местоположение: Пловдив

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от stef »

Успех :stiskam: !
И за незабравка :tzvetentze:
незабравка

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от незабравка »

Не мога да се сдържа да не споделя това.!!! :P

Изображение
Здравейте отново,
всички вие, които сте съпричастни и съпреживявате всяка наша стъпка и болка по трудния път който извървяхме! Вече на българска земя, всичко през което преминахме ни се струва като сън, който от кошмар се превърна във вълшебство. Вълшебството отново да повярваме в доброто, в хора и приятели! Благодарение на всички вас, познати и непознати благодетели попаднах на най-правилното място - INI клиник - Хановер. Клиника, в която работят изключителни професионалисти и ХОРА! Личности, които с отношението си, персоналното внимание и заинтересованост ти премахват стреса от предстоящото. Но в нито един момент не ти спестяват истината и подробностите относно състоянието ти, предстоящите интервенции, очакваните резултати и рисковете от тях. Така, въпреки горчивия предишен опит, се оставих в техните ръце спокоен и с пълно доверие. И те го оправдаха! Ще ви спестя подробностите от неприятните усещания съпътстващи всяка една продължителна анестезия и излизането от нея, от множеството изследвания и прегледи от различни специалисти. Но над тях винаги изпъкваше човешкото отношение и внимание - на всяка сестра, лекар и специалист! След многочасовата борба с нестандартния дори за ръководителя на клиниката проф. Сами, тумор прекарах 24 ч. в интензивно отделение /с право на свиждане !!! /. Оказа се, че имам не просто стандартен Шваном, а комбинация с най-ново поколение мутирали клетки на нервната тъкан. След това в болничната стая бях обгрижван целодневно от персонала. Осигурен ми бе ежедневно рехабилитатор, който се грижеше за моето раздвижване и възстановяване. Въпреки безпомощното ми състояние, грижите на тези хора, положени с усмивка, ме караха да се чувствам уверен и спокоен.
Отново съм тук, на българска земя, сред вас, приятели! Преосмислил ценностите в живота и оценил силата на човешкото отношение!
Благодаря на Вас! Благодаря на проф. Маджит Сами, доц. Венелин Герганов и целия интернационален екип на INIклиник ! Благодаря за надеждата и вярата които ми върнахте!! Особено съм горд от факта, че основна фигура в този екип е българин – доц. Венелин Герганов.

P.S. Ако някой, има нужда от подобна операция, насреща съм да помагам със съвет, контакти и информация. Ако имате нужда и ви предстои, не се колебайте ТОВА Е МЯСТОТО.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от Мария Николова »

Прекрасно, велико! :sheart: :sheart: :sheart:
Желая пълно възстановяване на Иван! :sbear: :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”