Нашите градини 2017

Публикувай отговор
lili408
Кана кафе
Мнения: 676
Регистриран на: Яну 18, '11, 11:24

Re: Нашите градини 2017

Мнение от lili408 »

Това е Helianthemum 'Ben Hope' ,много благодарно и непознато у нас растение,издържа на жега,суша и студ,но не мога да го размножа
http://lili408.snimka.bg/flowers/moyata-gradina.518346" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Shami »

Лили408 благодаря за отговора :tzvetentze: ,жалко че не съм видяла първата градинка за която се говори в горният пост :snif:
Тази много ми хареса :daaa:
lili408
Кана кафе
Мнения: 676
Регистриран на: Яну 18, '11, 11:24

Re: Нашите градини 2017

Мнение от lili408 »

Shami ,в снимка.бг(под поста ми)я има и можеш да я видиш,за сравнение.Интересно ми е коя ще ти хареса повече.
http://lili408.snimka.bg/flowers/moyata-gradina.518346" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5266
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 91 пъти
Получил благодарност: 98 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Daniela Pargu »

Лили, и аз разгледах и старата градинка!Ми те чудесни и двете :o :daaa:
Тук има още Лилета с прекрасни градини- явно си носите талант! :gush: :liubov:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Shami »

Лили408 разгледах и двете градини,труден избор.Замислих се ,ако трябва да купя сега къща с градина коя бих избрала :hmmm:
Наложи се пак да се върна и да разгледам и двете градини за да отговоря честно :lol: Може би ако бях млада щях да избера първата с многото трева и свободно място за да играят децата и за градински партита,но сега по близо до сърцето ми е втората.Раздвижена е някак и бих се спряла на нея.Повиках и децата за мнение :lol: ,след като хвърлиха по един бърз поглед малкия веднага хареса първата,тоест старата градинка с многото трева.но за мое учудване големият ми син хареса втората и веднага без да се замисля я посочи :ieeee: Така че мнения различни и добре че не ни се налага да се местим и да избираме къща с двор :lol: Така че ,аз съм за втората градина ,но езерото от първата ми допада повече ,това там на снимка 14 от твоя албум.Интересно ми е ти самата коя харесваш повече :hmmm: и да допълня ако имах възможност сигорно щях и аз да направя и двете :daaa:
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5266
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 91 пъти
Получил благодарност: 98 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Daniela Pargu »

Чак ме е срам след градините на Лили да показвам мои снимки,но мерак голям :nod: Изображение Изображение Изображение
е,от 5-6 опита -3 успешни - добре е :ieeemyzh:
Понаучавам се със качването :ieeee:
пп. тези са от пролетта
marka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1968
Регистриран на: Окт 15, '13, 14:31
Дал благодарност: 184 пъти
Получил благодарност: 153 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от marka »

Лили, прекрасна градина :daaa:
Мога да си представя колко труд е това. Няма и една тревичка.
abelia
Кафевар/ка/
Мнения: 746
Регистриран на: Авг 6, '11, 13:00
Получил благодарност: 1 път

Re: Нашите градини 2017

Мнение от abelia »

Прекрасни градини. :ieeee: Лили408, голяма красота е при теб. :ieeemyzh: Аз съм разглеждала и старата ти градина . Не мога да кажа коя от двете е по-хубава. Двете са различни, но са направени с много любов и труд и са прекрасни по своему.
Малко пролет и от моята градина.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображениео
Един ценител на красотата, който живее в туфата на калината до Римозата и позираше с голямо любопитство.
Deleted User 5091

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Deleted User 5091 »

abelia, много ми харесва градината ти :angelche: Пускай по често снимки :tzvetentze:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Shami »

Abelia много свежа градина и много приятна :daaa: Аз пак като новак с въпросите,но няма как :oops: Гледам в много от градините от тези ниски червени и жълти храстчета на първата и втората снимка ги имаш,би ли казала какви са :hmmm: Също и онези от другата страна на бордюра дето са по арко червено.Ами лилавите до тях и зад тях това вероника ли е :hmmm:
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”