Нашите градини 2017

Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 858 пъти
Получил благодарност: 1723 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Гео, граф »

venetka70 написа: Гео, ми нямам си тема, мила. Не съм направила още. Някога може би ще направя, но засега само отделни снимки качвам.
Мдам, знам, че нямаш, това беше индиректна забележка :twisted: ! Веднага да си направиш, при това с история - от самото начало :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от libra »

Много добра колекция в чудесна форма!
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 350 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Di_Va »

Вени, много хубави хойхерите, спирейките, фотиниите... (ще преписвам, да знаеш) пък и всичко де! И подредено, чисто, няма плевели и боклуци! :tzvetentze:
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от venetka70 »

Гео, граф написа:
venetka70 написа: Гео, ми нямам си тема, мила. Не съм направила още. Някога може би ще направя, но засега само отделни снимки качвам.
Мдам, знам, че нямаш, това беше индиректна забележка :twisted: ! Веднага да си направиш, при това с история - от самото начало :angelche:
Ще си направя, ще. Дори и име на темата съм измислила, ама нека да понатрупам още малко опит, та да има какво да споделям. Пък и китките да пораснат малко, че някой още са дребосъци и не са изпълнили обемите, които ми се иска.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нашите градини 2017

Мнение от calico »

Венетка, ти защо си без тема?
къде ще търсим по темите тези разпилени красоти :potekoha: ? Направи я, че иначе аз ще я направя

Маестра, гледам лалетата ти са повечето ранни и средноранни. Купи си и късни лалета, аз имам още неотворени при мен. При твоя климат ще удължиш периода на цъфтеж поне още месец. Можеш да набодеш там и лилиуми, да кажем от средновисоките азиатци че са по-ранни и после ориенталците. Като имаш 10 лилиума, те са обемни и ще ти дадат цвят до август чак. Между тях някое набучено мушкато, някой ирис, може и от нисичката бегония да сложиш за лятото, имаш доста възможности да го оформиш. Ти нали няма да ги вадиш тези лалета там?

Роуз, големи красоти показваш. :potekoha: Иглолистните ти са много красиви. И ти ли нямаш тема, или аз не я намирам?
Че нещо никак не мога да си спомня общия план на градината ти, :hmmm: липсват ми панорамите :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Lois

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Lois »

Ауууу, какви красиви хойхери! Моите са свръханемични, дали защото са на сянка?
И на мен много ми хареса пътечката с камъни, и златистото плюшче, дето я обикаля :)
Тая борба с тревата по ръбовете е просто.... :evil: :ufff:

Моята саксия някакси не ми се иска да е само с едногодишни, това ще ме довърши. Мога да слагам тук-там разни, но ми се иска гръбнакът да е от нещо трайно и по възможност вечнозелено :)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 858 пъти
Получил благодарност: 1723 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Гео, граф »

venetka70 написа:Ще си направя, ще. Дори и име на темата съм измислила, ама нека да понатрупам още малко опит, та да има какво да споделям. Пък и китките да пораснат малко, че някой още са дребосъци и не са изпълнили обемите, които ми се иска.
Алоу, Баш кафе майстор с 2 200 мнения, ако до сега не си натрупала опит :svekurva: ... Хич не ми ги разправяй тия, ами се грабвай да правиш тема с всички подробности :arrow:
Lois написа:Ауууу, какви красиви хойхери! Моите са свръханемични, дали защото са на сянка?
Лоиз, та нали хойхерите са точно за сянка, момиче :nod: ! Подхрани ги с по 5-6 зрънца ярамила и след 2-3 седмици ще видиш ефекта :daaa:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 350 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Di_Va »

Гео, граф написа:...
Лоиз, та нали хойхерите са точно за сянка, момиче :nod: ! Подхрани ги с по 5-6 зрънца ярамила и след 2-3 седмици ще видиш ефекта :daaa:
Гео, и аз ще се възползвам от съвета, че не съм се сетила да ги подсиля малко, а само с гранули против охлюви ги "подхранвам", че са на едни места, много любими на охлюветките :)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 858 пъти
Получил благодарност: 1723 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Гео, граф »

Di_Va написа:Гео, и аз ще се възползвам от съвета, че не съм се сетила да ги подсиля малко, а само с гранули против охлюви ги "подхранвам", че са на едни места, много любими на охлюветките :)
Видях ефекта на ярамилата, Дива, затова смело подсказвам :nod: . Ланшните витрофлорски разсади просто полудяха за по-малко от месец с такова подхранване. Скоро ще наснимам и ще покажа моите зелки :D
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Lois

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Lois »

Ами за сянка, ама като гледам тука снимките, май все пак не са съвсем-съвсем на сянка, все слънчеви лъчи се промъкват :dovolen:
Ще ги почерпя и аз!
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”