Нашите градини 2017

Публикувай отговор
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Виола »

Ихаа, абелийке, градината ти е много красива и свежа. Отдавна не си се появявала из темите, липсваше ми твоята красота. :tzvetentze: И хич не ми се вижда малка, изглежда много просторна, въпреки многото растения.
abelia
Кафевар/ка/
Мнения: 746
Регистриран на: Авг 6, '11, 13:00
Получил благодарност: 1 път

Re: Нашите градини 2017

Мнение от abelia »

Момичета, много ме радва това,че в днешния празничен ден цветната ми градинка допринесе за приятното ви настроение.
Виола, много са нагъсто растенията вече, но имам семена за около 12 вида цветя. Къде ще намеря място и за тях не зная, но пуста цветна лакомия.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 564 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Shami »

Аби благодаря за изчерпателния отговор :tzvetentze: Аз също в стремежа да направя нещо по така купувам какво ли не,а не трябва :ufff: Лутам се и търся още какво точно искам да направя :hihihi: ,първо искам едно после друго :ufff
А влезнах в форума с идеята за две рози за бордюрче :lol: : Мисля си че може и с по малко цветя да се направи красива градина с ефект уао,стига да ги избера правилно и посадя на точните места :stiskam:Да ама аз съм зодия кантар и като влезна в магазина и си харесам примерно два чифта обувки черни и червени си тръгвам или с двата или с нито един :lol: Така и с цветята,трудно взимам решения :ufff:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 564 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Shami »

А и да ви кажа ,че откакто съм в форума подминавам магазините за дрехи и обувки, а направо в цветарските магазини търча,дори само за да погледам и пооплакна око :lol:
lili408
Кана кафе
Мнения: 676
Регистриран на: Яну 18, '11, 11:24

Re: Нашите градини 2017

Мнение от lili408 »

Shami,аз също съм везни и имам същите проблеми,купувай и засаждай,защото на празното място се появяват бурени,а като е засадено и да има тук там не се виждат.Понеже не е много евтино хоби се отива на варианта,замяна или молиш някой да ти даде.Не си и мисли,че ще разбереш какво искаш,няма да се получи,винаги ще искаш от всичко,заради любовта на везните към красивите неща.
http://lili408.snimka.bg/flowers/moyata-gradina.518346" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нашите градини 2017

Мнение от calico »

Shami написа:А и да ви кажа ,че откакто съм в форума подминавам магазините за дрехи и обувки, а направо в цветарските магазини търча,дори само за да погледам и пооплакна око :lol:
Шами, тук и по тоз повод му е мястото и просто не мога да се въздържа да не копирам едно старо мнение на Дал- беше отговор на някаква дето пущаше реклама за дрехи във форума. Ето чети, дълго е, но е вярна всяка дума.

********************************
dal написа:

Мигленка , много хубава тема .
Обаче тука има някаква как да кажа , драма да речем - не че няма цинцифуции , има , има и тротоарна екзема и токчета имат
даже рокли на цветя не знам от къде дали от интернет , не съм питала
но повечето им пари и трепети са насочени другаде :D

Сега, знам че си учудена , че ако някоя кокошка завърти десет лева в джоба излишни може да не си купи лак или прашки , обаче тука е така , моментално се купуват 1 розичка в рае и дива чушка с вариегатни листа.

Тука омбрето им не е цвят на коса ами е остинките да прелеят , разбираш ли в цвят - плавно а не натрапчиво
Тука сме без нокти защото къртичим. Поради маркучите ни се напукват петичките.
Заради градините нерядко с текезесарски тен на потник.
Устойчиви на химична атака поради пръскане на градините с кво ли не , никаква чувствителност- дебелокожи !
За парфюмите какво да ти кажа , тука владеят милиони туршии и сто вида сосове и запръжки , а за сладката не говоря , а всяка молска кокошка за три часа лови любовник па тука ловят рецепта френска селска и я правят на момента. Бият козунак в пералня на центрофуга.
Влизат нормални необременени нови хора и за три месеца или шест стават същите маскари.
Почват да ходат като зомбита да крадат от градините на хората и да светят в тъмното
Въртят гозби чорби и парфюмерията я разбират като да се надупиш и да помиришеш гюл .
Плетат , шият , бродират. Въртят дизайн. Ходят по битаците като клошарки. Поне три са събирали отпадъци по контейнерите , например стар куфар дето ще се впише на новата винтидж кухня под шапрона. Фотографки са много добри.
Разменят си всичко. Направили са си табелки.Тва е щото не си помнят пинкодовете . Даже мъжете им имат инициали да не ги губят по форумните срещи. Боледуват общо и си разменят рецепти китки и всякакви идеи за да успокоят психоотклонението.
Не помага много.
И аз не съм уред, хич . Даже може да се каже , вече съм напълно хронифицирала в някои аспекти.
Разбирам че молуването е култура . Парцалената индустрия жъне по цял свят небивал успех.
Ама тука за една вероника са готови да изкормят бронтозавър.
Знаеш ли те си внесоха от китай божури и от сингапур семки и от бразилия не помня какво , довлекоха рози от канада и сащ.
За костюмче вече не съм толкоз сигурна дали ще им трепне око :D


а ти имаш предвид конкретна мода , или само така си пишеш?

*****************************************
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
цер
Кафе с мляко
Мнения: 200
Регистриран на: Мар 18, '16, 14:48
Местоположение: Ловеч

Re: Нашите градини 2017

Мнение от цер »

Не мога да се удържа да не споделя че това мнение на неповторимата dal го чета сигурно да 5 път и всеки път се хиля
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 564 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Shami »

Ох незнам какво направих, исках да допиша нещо и си изтрих мнението,но общо взето Дал много правилно е написала всичко :lol:
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от venetka70 »

Вчера ми пратиха няколко снимки от градината. :cry: :cry: Искам у дома!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Стипите имат нови прически- а ла ММ. Пречели на другите растения
Изображение
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нашите градини 2017

Мнение от calico »

Венетче, аз пък искам 1 коренче от тия високи ягоди, само едно. :potekoha:

Съчувствам ти мила, градината ти е чудесна и да я гледаш само на снимки си е жива мъка.
а ТМ е много изобретателен. На това устройство да му направи някакъв декупаж, или боядисване :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”