Нашите градини 2017

Публикувай отговор
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5053
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 257 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Lilly »

Изображение

тая година покрай розите ме трови твърде голямото изобилие от цвят, което на мен ми върви малко към безмислена шарения :hmmm:
Ето една комбинация, която на живо е доста по-впечатляваща , а артемизията е тооооолка красива :ssun:
Deleted User 5091

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Deleted User 5091 »

Лятно ухание на лавандула
Изображение
Изображение
От Зеленко :tzeluvka:
Изображение
незабравка

Re: Нашите градини 2017

Мнение от незабравка »

Kато ви гледа човек градините момичета,все едно са правени снимките в хладна северна страна,а не в нашето вече тропическо БГ. :D Всичко е толкова свежо и хубаво-Червеното букче на Тутти в контраст с жълтите юниперуси. :shock: Лили-с очарователното и ''залитане'' към по-нетрадиционни цветя и всичата прелестна пъстрота в останалите градини.не ми трябва Редбул,вие вече ми дадохте крила за тази седмица!! :ieeemyzh:
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5053
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 257 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Lilly »

Изображение - :ssun: :ssun: :ssun:
Изображение
Изображение - любим флокс, цъфти непрекъснато до късна есен
Аватар
boggy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1353
Регистриран на: Яну 8, '13, 14:43
Местоположение: София

Re: Нашите градини 2017

Мнение от boggy »

Здравейте, аз малко се позагубих, започнах работа и градина почи не виждам :( Събота и неделя ако отидем и това е :) Чакам втора вълна на розите и ще покажа и тях :) Боря се с къртици без особен резултат :) Това са снимки, които успявам да направя за малкто време, в което сме там :)

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Deleted User 2919

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Deleted User 2919 »

Lilly написа: Изображение
Полянката с брезите ти отдавна ми направи впечатление :daaa: ..Аз обичам брезите, но не садя, защото при нас е сухо, но ако се сдобия смелост, горе ще засадя една да белее.. :dovolen:
Deleted User 2919

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Deleted User 2919 »

boggy написа: Боря се с къртици без особен резултат :)
Купи уред с ултра звук против къртиците..Но ще изчезнат и смоковете и котките от градината....което не е хубаво.. :dovolen:
// Считается, что некоторые луковичные растения отпугивают кротов. Одно из них – всем известный нарцисс. Двое других также являются классическими весеннецветущими растениями, хотя и не так известны как нарцисс, это пролеска сибирская (Scilla siberica) и рябчик императорский (Fritillaria imperialis).

Чеснок также считается отпугивающим растением, но с эстетической точки зрения, возможно, Аллиум Allium будет лучшим выбором для вас.
// http://www.botanichka.ru/blog/2009/11/10/mole/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
boggy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1353
Регистриран на: Яну 8, '13, 14:43
Местоположение: София

Re: Нашите градини 2017

Мнение от boggy »

Имам два такива уреда: (
Аватар
maranta
Кафевар/ка/
Мнения: 770
Регистриран на: Мар 19, '15, 08:54
Дал благодарност: 113 пъти
Получил благодарност: 25 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от maranta »

Аз в тази тема само така :potekoha: и немея пред красотите, композициите и атмосферата в прекрасните ви градини :tzvetentze:
Lilly написа:Изображение
Ето една комбинация, която на живо е доста по-впечатляваща , а артемизията е тооооолка красива :ssun:
Лили, страхотно съчетание, а артемизията :daaa: Колко висока става и бързо ли нараства? Напиши, ако знаеш сорт, моля :dovolen:
При мен е съвсем обикновено, селско :angelche: , няма нищо невиждано и нечувано, ето някои фотки:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
upload to album
А това е преди бурята:
Изображение
Изображение
upload to album
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4381
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1969 пъти
Получил благодарност: 682 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Emilly1212 »

При всички е толкова красиво - при всеки по различен начин, но така ме радва всяка една градина! Поздравления за всички!
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”