Зеленият фотообектив на Dewina

Публикувай отговор
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Dewina »

Това са книгите за руските люляци. alina организира купуването и доставката до Варна. Много се радвам, ама много!
И съм много благодарна на alina- една Руска Душа :liubov: :tzvetentze:
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Dewina »

Gartenträume Berlin 17-19.02.2017

Изображение

Тази събота или неделя ще посетя, както обещах, ежегодния междунарoдeн панаир "Градински сънища Berlin 2017 - зелено място за срещи" - там ще със Зеления фотообектив.
Каква атмосфеpа ще ни чака нa "зеленотo мястото за срещи" - видео от миналогодишния панаир:
" onclick="window.open(this.href);return false;

Публикацията ми за Берлинския панаир ще е последнaта туk. Много се надявам администратор/модератор да устоu нa порива си дa я изтрие и моля да не се чете личната ми корепоненция на лични - унизително е. :sno:

За мен свободата е много важна. Дори в избора на цветя, дори в избора на място, където да споделяш жаждата/копнежа си за красота. Не искам да съм част от това място (не пиша форум, защото мисля, че това не е форум)...

Всички прекрасни, интелигентни, горди и достойни хора, които "срещнах" тук - ще нося в сърцето си :sheart: ... Ще си пишем, ще се сpещнeм, ще садим рози с друга енергия и послание.

Напускам форума, не защото съм от Варна, а защото случайно "Варна" стана нарицателно на Духa, на Свободата, на развитuето.... Нa Истината като начин на Живот.

Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5595
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1670 пъти
Получил благодарност: 1836 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Тутти »

Dewina,колкото и странно да звучи поста ти,аз те разбирам напълно. :liubov:
Свободата не е занимание за всеки,трудно остава несмачкана,непродадена,непредадена,защото или е в чипа ти,или е затворена функция.Ти успя да я запазиш.
Тук има прекрасни хора,както и не толкова прекрасни.Уж всички сме равни,но някои са по- равни.И ако някой се опитва да промени истината в миналото,разчита тази промяна да му осигури бъдещето,както ще е удобно за него.Сложни работи,но така било в живота,някой каза.Нали знаеш,има светли и тъмни навсякъде и във всичко.Важното е да имаш сетивност да ги различиш.Дано винаги да успяваш,защото може и да са с маски.
А Варна е моят любим град,където имам много приятели.И ти оставаш един от тях. :liubov:
elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1885
Регистриран на: Юни 19, '14, 16:03
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от elmaz »

Девина,
не ми се иска да се случва това,
но разбирам напълно твоите мотиви и
уважавам решението ти.
Чест и почитания!
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от calico »

Девина, не си тръгвай. Процесите, които текат във форума, са процеси на калибриране и напасване на един към друг, но и на всеки от нас към енергетиката на общия организъм наречен "ФорумХобикафе". Нека си дадем време, понякога това са болезнени за всички процеси.
Моля те погледни го и от тази гледна точка.

.... а и как ще следим после акцията "маслодайна роза", нали ще се отчитаме?

:tzvetentze:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 235 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Breda »

Не е истина просто,иде пролет,сещам се за вас и прекрасните ви градини,надничам за пръв път от няколко месеца и що да видя.Девина пак сърдита.И отново старата песен -ще си ходя - не си отивай:))))) Девина,Варна май стана нарицателно и за драма.
Признавам,гложди ме любопитство какво пак е станало,ако има някой добър човек да ме насочи с линкче да се ориентирам и аз в Свободата ,Истината и Духа,ще съм му много благодарна.
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от libra »

не ти трябва да знаеш
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Димана »

Не мога да се сдържа!!! Ще коментирам пасаж по пасаж. Мненията са мои и не ангажирам никого с тях!
Dewina написа:
Публикацията ми за Берлинския панаир ще е последнaта туk. Много се надявам администратор/модератор да устоu нa порива си дa я изтрие и моля да не се чете личната ми корепоненция на лични - унизително е. :sno:
Надали някой, още повече админ, ще има порив да ти чете личната кореспонденция. Админите са много толерантни. Да ти кажа, в случай, че не си разбрала.
Dewina написа:За мен свободата е много важна. Дори в избора на цветя, дори в избора на място, където да споделяш жаждата/копнежа си за красота. Не искам да съм част от това място (не пиша форум, защото мисля, че това не е форум)...
Не е форум, общество е, семейство. Не се вписа май? Казваш, че за теб свободата е много важна, а се мъчеше да налагаш правила. Нещо не ти се получи и реши да изпъкнеш, като организираш най-дългата среща, на която съм присъствала. Може да се мери само с речта на Президента пред НС.
Dewina написа:Всички прекрасни, интелигентни, горди и достойни хора, които "срещнах" тук - ще нося в сърцето си :sheart: ... Ще си пишем, ще се сpещнeм, ще садим рози с друга енергия и послание.
Аз не съм от твоята кръвна група и няма да те моля да останеш. Откак си при нас, все нещо ти пречи, все не ти е по угодата. Който иска, напуска без да предупреждава, или остава. Който уведомява предварително, чака да го молят да остане.
Dewina написа:Напускам форума, не защото съм от Варна, а защото случайно "Варна" стана нарицателно на Духa, на Свободата, на развитuето.... Нa Истината като начин на Живот.
Варненки са най-стабилните и готини мадами във форума. Не мога да те сложа да никоя от тях. Варна, означава още рецепта за сладкиш, за сваляне на кръвна захар, съвет за цвете, самото цвете, приятелска раздумка и много други неща. :sheart: :sheart: :sheart:
Мила ми Девина, тук не е място за правила. По-точно за ТВОИТЕ правила. Благодаря ти за присъствието. :tzvetoman:
Още веднъж подчертавам, че мнението ми е само мое.
Deleted User 2919

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Deleted User 2919 »

Обещах, че няма да оставям личното мнение вече, но трябва, май:Девина е открита душа, ранима, но доброжелателна. Обича страната си, обича природа, цветя Тя е точно за този форум: форум за цветя, рози, люлеци, които обича нежно тя...
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Noel »

Девина,форума е място за даване на любов.Към хора,към растения и към животни.
Любовта не е конфликт.Любовта е разбиране и приемане на различията.Ако не си готов за това не можеш да си намериш мястото.
Ти,струва ми се,не го намери.И аз като Димана смятам,че който реши да се оттегля не го афишира.Просто го прави.
Надявам се след време да премислиш,а най-вече да си готова да живееш с ритъма на форума.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”