Нашите градини 2016

Публикувай отговор
Deleted User 2919

Re: Нашите градини 2016

Мнение от Deleted User 2919 »

milena02 написа:
alina написа: Закопах дълбоко в земята всички резници заедно, под наклон, , надземната част сложих върху камък..Защо?Не знам:интуитивно.
Махни камъка! Също - интуитивно. Нека имат контакт със земята и снега.
Миленке, ето това намерих..http://www.rosebook.ru/topics/lsstep/ro ... li-druzja/" onclick="window.open(this.href);return false; Няма да почна да чета лекция за интуицията и подсъзнанието, което всичко знае, само не винаги може да контактува със собственника на съзнанието :dovolen: Моята интуиция, моето ЭГО, подсъзнанието явно подсказа.. :dovolen:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Нашите градини 2016

Мнение от milena02 »

Виж ти, хората цяла дискусия си заформили... :D Е, мнения всякакви... Мен ако питаш, и с камъни, и без камъни, затрапените рози ще си оцелеят до подходящо време за засаждане, хич не ги мисли. На мен са ми стояли така рози от декември до март месец без проблем. Ей така - засипани в една дупка и нищо им няма, даже пъпки бяха събудили.
Deleted User 5091

Re: Нашите градини 2016

Мнение от Deleted User 5091 »

Как се садят рози в такъв сняг :hmmm: Дори не виждам къде са ми дупките
Изображение
Изображение
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Нашите градини 2016

Мнение от ToBo »

След няколко дни ще ги виждаш :nod:
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
Vasi
Кана кафе
Мнения: 681
Регистриран на: Ное 19, '15, 09:09

Re: Нашите градини 2016

Мнение от Vasi »

mija написа:Как се садят рози в такъв сняг :hmmm: Дори не виждам къде са ми дупките
Спокойно! ;) Днес садих в същите условия, само дето нямах дупки :lol: Разчистих снега с една четка за почистване на сняг за кола, изкопах (земята не е замръзнала), засадих, полях, една лопата рохкава пръст и върнах снега отгоре :nod: Сега ще стискам палци :stiskam:
"A garden that is finished is dead."
wenche

Re: Нашите градини 2016

Мнение от wenche »

vsaymenova написа:
mija написа:Как се садят рози в такъв сняг :hmmm: Дори не виждам къде са ми дупките
Спокойно! ;) Днес садих в същите условия, само дето нямах дупки :lol: Разчистих снега с една четка за почистване на сняг за кола, изкопах (земята не е замръзнала), засадих, полях, една лопата рохкава пръст и върнах снега отгоре :nod: Сега ще стискам палци :stiskam:
Теория на относителността в действие - на повечето хора това би им прозвучало налудничаво или извратено, но в родния форум е толкова естествено :gush: :tzeluvka: :lol:
Аватар
Vasi
Кана кафе
Мнения: 681
Регистриран на: Ное 19, '15, 09:09

Re: Нашите градини 2016

Мнение от Vasi »

:lol: :tzvetoman:
"A garden that is finished is dead."
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Нашите градини 2016

Мнение от ToBo »

Аз съм правила това същото упражнение, ама по-тъмно с фенерче :D Още по-романтично е :angelche:
Никога не е късно да засадиш клематис...
wenche

Re: Нашите градини 2016

Мнение от wenche »

ToBo написа:Аз съм правила това същото упражнение, ама по-тъмно с фенерче :D Още по-романтично е :angelche:
Нощта на признанията, кой е следващият, моля :sgiggle:
stef
Виенско кафе
Мнения: 409
Регистриран на: Яну 4, '14, 17:20
Местоположение: Пловдив

Re: Нашите градини 2016

Мнение от stef »

Ха-ха-ха! И аз!
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”