Изложбите в Челси

Публикувай отговор
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Изложбите в Челси

Мнение от Миша »

ljuboznatelna написа:Големи сме хейтъри :mrgreen: Всяка година обаче се разочаровам все повече, какво да направя :(
само от тези изложения ли ? Светът просто е в упадък , изкуство , нрави.... :snif:

:idea1: Сфанах от къде е дошла "авангардната " идея за бронзоната клетка за маймуни в центъра на София, ми ние сме на световно ниво били бе :shock: :mrgreen:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Изложбите в Челси

Мнение от tili »

Съгласна съм с Гале! Малта е красиво място и си ценят природата, въпреки камънака и липсата на вода. Има доста градини и там :) Тази мания за "политкоректност" навсякъде ми идва доста в повече! Сега ще ни сложат месингова 14 метрова решетеста кула за самоубийци и в София :( Сигурно ще има и някоя и друга китка наоколо. Догодина - в Челси, директно.
Изображение
Последно промяна от tili на Ное 20, '17, 12:26, променено общо 1 път.
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Изложбите в Челси

Мнение от libra »

Няма как да ми хареса градина,специално изложена пред публика в Лондон,дето прилича на обрасъл заден двор ,да не казвам от къде,сещате се.Само пробити тенджери и колци за домати липсват .Не ми е носталгично,а тъпо.Изглежда,аз съм най-големият хейтър.
Тили,къде са тези градини?
Гале

Re: Изложбите в Челси

Мнение от Гале »

И аз Люб. Следя Челси от много години. Миналата бях там. Бях леко разочарована, но тази година разочарованието взе връх.
Железата и бетона бяха повече от растенията при златните медалисти. На някой му действа оптимистично, че природата се събужда, но аз го възприех като: Природата се предадава.
Тези градини не ми донесоха естетическа наслада.
Съжалявам! Не съм хейтър! Искам градините да ми носят спокойствие и радост.
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Изложбите в Челси

Мнение от libra »

Припомних си всички градини и се успокоих-повечето неща ми харесаха !Бях се притеснила за душевното си състояние.
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Изложбите в Челси

Мнение от tili »

libra написа:Няма как да ми хареса градина,специално изложена пред публика в Лондон,дето прилича на обрасъл заден двор ,да не казвам от къде,сещате се.Само пробити тенджери и колци за домати липсват .Не ми е носталгично,а тъпо.Изглежда,аз съм най-големият хейтър.
Тили,къде са тези градини?
Била съм само в тази в Слима. Но като погледнах са доста. Обществени, иначе - наистина си нямат място по къщите.

https://www.tripadvisor.com/Attractions ... Malta.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Изложбите в Челси

Мнение от tili »

ljuboznatelna написа:Новаторските градини видяхте ли ги? Мисля да не ги показвам :mrgreen:
http://gardener.ru/events/exhibition/page6295.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Mind trap ми хареса :angelche:
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Изложбите в Челси

Мнение от libra »

Tili,вземам си думите обратно-напълно незаслужено съм оплюла малтииските градини. :tzvetentze:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7261
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 700 пъти
Получил благодарност: 1238 пъти

Re: Изложбите в Челси

Мнение от ljuboznatelna »

Слава Богу, не съм видяла частна поддържана градина да се съобрази с модните тенденции :mrgreen:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Изложбите в Челси

Мнение от tili »

libra написа:Tili,вземам си думите обратно-напълно незаслужено съм оплюла малтииските градини. :tzvetentze:
:tzeluvka: libra! Това му е хубавото на "несъвършения" ни Форум - постоянно се учим и обогатяваме един друг. Никъде го няма това прекрасно общуване! :angelche:
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”