Байкал ЕМ - Инфо и Резултати

Модератор: Миша

Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: Байкал ЕМ - Инфо и Резултати

Мнение от ra4eto »

Айде сега да питам аз :lol: :lol: :lol: С Байкала поливах веднъж и два пъти съм пръскала ,та......в това дъждовно време не знам как да практикувам :hmmm:? Не ми се иска да пръскам с химия,като цяло розите са си добре с едно две изключения,и то мана :ufff: Дайте посока.....да пробвам ли пак с него да се боря,или да хващам фунгицидите???
Аватар
gyulcem
Кафе машина
Мнения: 3093
Регистриран на: Яну 14, '10, 09:53

Re: Байкал ЕМ - Инфо и Резултати

Мнение от gyulcem »

Имам една питанка, от моят байкал имам съвсем малко и сигурно ще го налея в септичната яма. Но комшията си купил миналата година, но така и не се престрашил да я ползва и ми я даде, не е отваряна бутилката, но е била съхранявана на стайна температура и срока на годност е изтекъл преди няколко месеца. Дали може да се ползва, и ако го ползвам какви странични реакции може да има?
http://gyulcem.snimka.bg/flowers/moite-cvetya.242466" onclick="window.open(this.href);return false;
denitsavm

Re: Байкал ЕМ - Инфо и Резултати

Мнение от denitsavm »

Надали ще има странични реакции, най-многото да няма действие или да е доста по-слабо :dovolen:
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Байкал ЕМ - Инфо и Резултати

Мнение от lenuza73 »

:D А моят си стои неупотребен още :hmmm: напълно го бях забравила .Значи на пролет ако не му изтече срока на годност ще направя пръскане с него
Публикувай отговор

Обратно към “Отглеждане, болести, вредители, неприятели и борбата с тях”