ЛАЛЕТА 2017

Публикувай отговор
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5252
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 67 пъти
Получил благодарност: 90 пъти

Re: ЛАЛЕТА 2017

Мнение от Daniela Pargu »

За Calico Изображение Изображение
wenche

Re: ЛАЛЕТА 2017

Мнение от wenche »

Пожълтяха и увяхнаха листата. Как ми се иска да ги извадя и да разчистя, но е казано, че трябва да се чака до жътва. А не ми се ще да махна само листата, защото после ще има да ги търся.
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: ЛАЛЕТА 2017

Мнение от libra »

Ако са пожълтели листата,можеш да вадиш,това е правилото.Дори и при мен пожълтяха по-рано.Ако искаш да изчакаш,остави част от стъблата ,за да знаеш къде са.Друго-аз маркирам местата им с клечки за шишчета,за да не ровичкам там.
wenche

Re: ЛАЛЕТА 2017

Мнение от wenche »

Мерси, Либре! Това чаках да прочета. Няма да си играя с шишчета, тях ще ги използвам по предназнчение. Къде ли ми е правата лопата :hmmm: . Зеленко ще каже, че не с лопата, а с вила, ама нямам.
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: ЛАЛЕТА 2017

Мнение от Asarina »

wenche написа:Пожълтяха и увяхнаха листата. Как ми се иска да ги извадя и да разчистя, но е казано, че трябва да се чака до жътва. А не ми се ще да махна само листата, защото после ще има да ги търся.
И аз така. Маркирах с клечки, както Либра даде идея, но през седмицата къртица се е вмъкнала в двора и незащитените луковици са отишли, та мисля другата събота да ги извадя. Това, което е останало. :snif:
Публикувай отговор

Обратно към “Лук и други луковици”