Мушкато (1)

Заключено
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 367 пъти
Обратна връзка:

Re: Мушкато

Мнение от botan »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение
Pelargonium grossularioides
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
Toseva
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Фев 11, '11, 19:14
Местоположение: Пловдив

Re: Мушкато

Мнение от Toseva »

Да раздвижа малко темата. :nod:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
http://sashatoseva.snimka.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
margis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1345
Регистриран на: Фев 10, '11, 13:52
Местоположение: Бургас

Re: Мушкато

Мнение от margis »

При мен Lara Marjorie стана огромна
Изображение
Не знам дали самото растение е такова ръстово или при мен нещо мутира :hmmm: В нета не съм срещала такова огромно.Пълно е с цветоноси,които може би ще се отворят през седмицата,но го правят много бавно.
И три бели бижута - слабост са ми белите мушката,ама изобщо не и се противя,наслаждавам и се :liubov2:
Изображение
Изображение
Изображение
Teodora76
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1330
Регистриран на: Апр 1, '12, 18:41

Re: Мушкато

Мнение от Teodora76 »

Марго, много хубава кошеринка е направила Ларата, ако и всичките цветоноси цъфнат едновременно ще е супер. Белите ти мушката са много нежни.
Аватар
margis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1345
Регистриран на: Фев 10, '11, 13:52
Местоположение: Бургас

Re: Мушкато

Мнение от margis »

Благодаря ти,Теди :tzeluvka: При теб как е Лара?Цъфна ли?Моята миналата година растеше само на листа.То не,че тая година е спряла :D ,но има и много цветоноси и всичките са горе-долу на един етап на развитие.Чакам я всеки момент да ги отвори и това предстоящо събитие,защото наистина си е събитие - чакам я две години-ме изпълва и с радост и с малко тревога,дали сега,на финала,няма да объркам нещо я с поливките,я с подхранването.Луда работа :srofl:
Аватар
Toseva
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Фев 11, '11, 19:14
Местоположение: Пловдив

Re: Мушкато

Мнение от Toseva »

Марги, разкошна е Лара, представям си като цъфнат всичките цветоноси. От всичко което съм гледала в нета на зонартици, така добре оформено растение не съм виждала. Да го покажеш пак като цъфне. Заслужавало си е чакането. :nod:
http://sashatoseva.snimka.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
margis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1345
Регистриран на: Фев 10, '11, 13:52
Местоположение: Бургас

Re: Мушкато

Мнение от margis »

Ще го покажа,Алекс.Не мога да не споделя с Вас :tzeluvka:
Сега започват да ми минават през главата едни грозни мисли - ами ако са ми изпратили някакъв друг сорт :eeeh: И аз две години чакам да цъфне Lara Marjorie,а да се окаже нещо съвсем друго :snif:Къш,къш,къш черни мисли от главата ми :stiskam: :D
Сега ми отваря цветове UZ Rose от Сутарве.Ще го снимам и ще го кача тук,но го чакам да отвори всички пъпки.
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Мушкато

Мнение от serena »

Марго, наистина страхотно развито и каква феерия цвят ще е, като нацъфти, дано не е объркан сортът :stiskam: твоят Шифончо предстои да цъфти :dovolen:
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Teodora76
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1330
Регистриран на: Апр 1, '12, 18:41

Re: Мушкато

Мнение от Teodora76 »

margis написа:Благодаря ти,Теди :tzeluvka: При теб как е Лара?Цъфна ли?Моята миналата година растеше само на листа.То не,че тая година е спряла :D ,но има и много цветоноси и всичките са горе-долу на един етап на развитие.Чакам я всеки момент да ги отвори и това предстоящо събитие,защото наистина си е събитие - чакам я две години-ме изпълва и с радост и с малко тревога,дали сега,на финала,няма да объркам нещо я с поливките,я с подхранването.Луда работа :srofl:
Аз нямам Lara Marjorie, имам Lara Mandarin, в момента е цъфнала с два цветоноса.
Аватар
margis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1345
Регистриран на: Фев 10, '11, 13:52
Местоположение: Бургас

Re: Мушкато

Мнение от margis »

Явно нещо съм объркала,Теди.Не знам защо,но мисля,че веднъж питах тук,в темата,за цъфнала Lara Marjorie и ти беше отговорила,че твоята е цъфнала,но не си я снимала.Та затова питах сега конкретно теб.От поръчката пет човека, получиха тоя зонартик - е,как пък при нито един не цъфна до сега,че да го видим :hmmm:
Заключено

Обратно към “Цветя в сандъци”