Хибискуси - снимки и коментари (1)

Заключено
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Хибискуси - снимки и коментари

Мнение от ptiholov »

Тити,Смоукито е разкошен. :tzvetentze:

Снежи,супер се чувства човек,когато дочака така желано хиби да му цъфне. :nod: :daaa:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Хибискуси - снимки и коментари

Мнение от lila »

Тихолов, а на аватара ти собствено производство ли е хибъра?
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Хибискуси - снимки и коментари

Мнение от ptiholov »

Де да беше.Това е хибискус на Чарлз Атю-един от най-добрите хибридизатори./ ако не и най-добрия-не мога да определя кой е по-добър-той или Ричард Джонсън /. :hmmm: :lol:
Аватар
Снежи
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Дек 3, '09, 10:20
Местоположение: Wuppertal, Germany

Re: Хибискуси - снимки и коментари

Мнение от Снежи »

розалия написа:Така се получава в зависимост от това по кое време на годината цъфти :dovolen:
Моят цъфтя лятото и повечето слънчева светлина е причина,за да се обагри толкова
Розалия ,за оцветеността съм съгласна ,но моят беше толкова кичест ,че изглеждаше като топка ,те това малко ме обърка :hmmm: Това беше първия му цвят и може би за това :ieeemyzh:
Но важното е,че цъфтя и ме зарадва :ieeee:
Прекрасни са всички....
Пеше,тъкмо реших и аз да запратя орхитата нанякъде и те решиха сега да цъфтят :shock: :shock: :shock:
Прави така, че всеки, който дойде при теб, когато си тръгва да се чувства по-добре и да е по-щастлив. Ако твърде много съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.http://picasaweb.google.com/home" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Хибискуси - снимки и коментари

Мнение от ravik »

Снежи написа:
розалия написа:Така се получава в зависимост от това по кое време на годината цъфти :dovolen:
Моят цъфтя лятото и повечето слънчева светлина е причина,за да се обагри толкова
Розалия ,за оцветеността съм съгласна ,но моят беше толкова кичест ,че изглеждаше като топка ,те това малко ме обърка :hmmm: Това беше първия му цвят и може би за това :ieeemyzh:
Но важното е,че цъфтя и ме зарадва :ieeee:
Снежи, при мен Файъруъркс дава страшно много вариации - даже последният път му проверих и етикета, да не би нещо да съм се объркала. :lol: При мен по отношение на кичестост (дано да има такава дума ;) ) цъфти от голяма топка, до почти само фуния с едно-две листенца, които загатват, че е полу-кичест. Най-често е полу-кичест, но както и да цъфти, винаги си запазва къдравият ефект на самите листенца и лесно се разпознава по това. По отношение на цвят, ми е цъфтял както светло оранжаво (като твоя), така и последният път беше ярко червен с една-две пръски оранж. Като цяло, това е прелестен хибискус, в който съм влюбена - един от най-красивите е според мен. :nod:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Снежи
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Дек 3, '09, 10:20
Местоположение: Wuppertal, Germany

Re: Хибискуси - снимки и коментари

Мнение от Снежи »

ravik написа:
Снежи написа:
розалия написа:Така се получава в зависимост от това по кое време на годината цъфти :dovolen:
Моят цъфтя лятото и повечето слънчева светлина е причина,за да се обагри толкова
Розалия ,за оцветеността съм съгласна ,но моят беше толкова кичест ,че изглеждаше като топка ,те това малко ме обърка :hmmm: Това беше първия му цвят и може би за това :ieeemyzh:
Но важното е,че цъфтя и ме зарадва :ieeee:
Снежи, при мен Файъруъркс дава страшно много вариации - даже последният път му проверих и етикета, да не би нещо да съм се объркала. :lol: При мен по отношение на кичестост (дано да има такава дума ;) ) цъфти от голяма топка, до почти само фуния с едно-две листенца, които загатват, че е полу-кичест. Най-често е полу-кичест, но както и да цъфти, винаги си запазва къдравият ефект на самите листенца и лесно се разпознава по това. По отношение на цвят, ми е цъфтял както светло оранжаво (като твоя), така и последният път беше ярко червен с една-две пръски оранж. Като цяло, това е прелестен хибискус, в който съм влюбена - един от най-красивите е според мен. :nod:
Благодаря ,Равик :ieeee: Важното е да цъфти ,а той наистина е прекрасен :gush:
Прави така, че всеки, който дойде при теб, когато си тръгва да се чувства по-добре и да е по-щастлив. Ако твърде много съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.http://picasaweb.google.com/home" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Хибискуси - снимки и коментари

Мнение от ptiholov »

Снежи написа:Доживях и аз да цъфнат две от моите англичанки :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Но ,я ми кажете аз ли нещо съм объркала имената ??? Защото тук виждат същите имена ,но съвсем други цветове :hmmm: :hmmm:
Praid of Africa
Изображение
FIREWORKS
Изображение

Снежи,вчера не съм обърнал внимание на името,но да ти кажа,че хибискуса се казва Pride of Acadiana
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Хибискуси - снимки и коментари

Мнение от ravik »

Да, вярно за името забравих да напиша. :oops:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
kasija
Дълго кафе
Мнения: 109
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:34

Re: Хибискуси - снимки и коментари

Мнение от kasija »

Ето и тези от моите, които са все още живи и цъфтяха това лято:
Tres bon:
Изображение
Изображение
Stormy days:
Изображение
Double miniskirt:
Изображение
Persimmon :
Изображение
Smokey Mountain:
Изображение
Snooks:
Изображение
Lady Adele:
Изображение
Последната снимка е от днес.
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Хибискуси - снимки и коментари

Мнение от zmei4o »

ИзображениестраОтни са Изображение :liubov2:
определено ще знам от кой да си прося :mrgreen:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Заключено

Обратно към “Хибискуси”