Нашите прекрасни рози 2017

Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от calico »

тук съм само така: ооох :potekoha: , оооох :potekoha: , ааааахх :potekoha:

изпуснала съм много нещо, трябва да наваксвам...

при мен мадам Алфред поразцъфтя повторно, Ла Рейн Виктория също, гледам и Клер Матен разцъфтява пак...
нооо....само толкова, все още. Много буйно ще разцъфти белия Еден, но му трябва още седмица
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
utro77
Виенско кафе
Мнения: 364
Регистриран на: Окт 8, '15, 11:22
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от utro77 »

megie написа:Здравейте и поздравление на всички за прекрасните рози.
Да покажа и моите розички - много бързо тази година се скапаха от дъждовете

Изображение Изображение Изображение Изображение
megie, може ли имената?!?!?!
Прекрасни розички!
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от ra4eto »

Да ме пита човек,защо я отварям тази тема :potekoha: ?Имам си някакви розета,пораснаха,цъфтят си.С една дума,трябва да съм мирясала :mrgreen:
Да,ама не!!!!!Пак извадих червения тефтер и пиша,нови и нови.Хораааааа Шааааа докарате инфаркт на някоя по-слаба душица.Вадя рози,садя по съседи,взимам нови и пак има още и още красоти които сънувам.Охххххххххх.

Ето част от розАвото ми зарозяване

Изображение

jubilee celebration,Marvea apple blosson,и чаената Джорджия

Изображение

Изображение

фалстав си цъфти и направи много хубав храст,нищо че само сутрин вижда слънце.

Изображение

сестра Елизабет,дребна,ароматна и много цъфтелива

Изображение

Изображение

това лято не мога да му се нарадвам на Мини Едена :sheart: :sheart: :sheart:

Изображение

Изображение

Фейрита,Пинк Суони и мини Еден.

Изображение
На Помпунела и всех компания Боника

Изображение
циркуси и компания

Изображение

Изображение
Тези последните двечки са от резник и дори не знам защо са при мен и кои са :hmmm:
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2204
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1145 пъти
Получил благодарност: 472 пъти

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от daneda »

Леле, Раче какви прелести показваш!!!! Наистина свят да му се извие на човек! Прекрасно, прекрасно!
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от ra4eto »

daneda написа:Леле, Раче какви прелести показваш!!!! Наистина свят да му се извие на човек! Прекрасно, прекрасно!
Благодаря!Трябва си търпение и място за розите.Толкова много изнесох по съседи. Да има място за тези които са ми на сърце и се представят добре,дори и да не са в цъфтеж.Искам храсти,високи спретнати и зелени.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8440
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 567 пъти

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от Shami »

Прекрасна е градината на рачето и не само неЙната ,а и на всички остали момичета.Как успявате направо незнам.Ми това са перфектни градини без никакви бурени и излишни треви.Аз три пъти вече плевя тревата от началото на пролетта и пак е огромна.Тъкно пооплевя отсам и тичам с мотиката в другата част на градината,че да се видят розите поне,още са ми първа година ,малки са.Времето хич не ми достига ,пък и деиствам хаотично,нямам точна визия
за градината.Днес искам такава ,утре друга.Вчера рано сутринта ходих до лидъл ,за букет рози ,че цветарниците ги отварят в девет,а за малкият ми син е късно ,в девет трябва да е в училище въоражен с букет :lol: Взех прекрасни тъмночервени рози.Да ама те завършвали днеска,но букета беше вече подарен и разбрах ,че учителката е очаквала розите да са от нашата градина.Нормално е след букетите с лалета :lol: Ами сега , :hmmm: разхождах се из градината дълбоко умислена :tyzhnoangelche:Градината хич я няма,розите каквото имало е прецъфтяло и залага пъпки за втори цъфтеж.Само някакви хортензии цъфтят от пландорекс и от холандската поръчка на незабравка.
Добре че все пак изнамерих по клонче от някоя друга розичка ,та закърпих положението .Получи се все пак букетче

Изображение

Изображение

Изображение
Снимах много бързо.под пара,че нямах никакво време,направо разбутах масата на мъж ми който сутринта си пиеше бира и гледаше филм по таблета след нощна смяна,спрях му филма, снимах си розите с таблета му ,а той беше безмълвен :lol: Добре че се сетих да сложа и лавандула,а розите спасили положението са ALEXANDRINE,STEPHANIE BARONIN ZU GUTTENBERG,Емилиен гио,Леиди оф Шалот.
Изводът е ,че ми трябват повече рози :lol:
lilaby
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1193
Регистриран на: Окт 24, '15, 20:19
Дал благодарност: 263 пъти
Получил благодарност: 168 пъти

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от lilaby »

Извинете, как качвате снимки във форума сега? Стигам до "Добавете към мнението" и бутона не работи при мен.
gospodinov

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от gospodinov »

lilaby написа:Извинете, как качвате снимки във форума сега? Стигам до "Добавете към мнението" и бутона не работи при мен.
Копираш линка и го поставяш ръчно в темата.
lilaby
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1193
Регистриран на: Окт 24, '15, 20:19
Дал благодарност: 263 пъти
Получил благодарност: 168 пъти

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от lilaby »

Благодаря gospodinov :ieeemyzh: Schone Koblenzerin, Princess Alexandra of Kent, Blackberry Nip, Rose des Cisterciens, Rosomane Janon, Munstead wood, History, Julie Andrieu и неизвестни.
Изображение
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от libra »

Раче,тези божествени цветове от сега ли са? Като знам колко е прекрасно при теб!Вади рози,сади рози ,ти си знаеш ,не се притеснявай -все ще е прекрасно,остави малко пътеки да се минава и така.
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”