Нашите прекрасни рози 2017

Публикувай отговор
gospodinov

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от gospodinov »

Не се вижда снимката цер, или само при мен е така.
Това ли трябва да е?
Изображение
Коя е розата, много е хубава?
Аватар
цер
Кафе с мляко
Мнения: 200
Регистриран на: Мар 18, '16, 14:48
Местоположение: Ловеч

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от цер »

благодаря господинов това е моя дарби воевода :D
bell

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от bell »

Благодаря Мия, Либра :tzvetentze: Либра, по-хубаво е, че ти се бавят розите. Нека преминат тези пролетни дъждове, всикчо скапват бързо.
То, и при мен са отворили само на най-закътаните и слънчеви места.
gospodinov написа: Мери роуз различна ли е на живо от другите розови Остин рози?
Извинявай, забравих да ти отговоря :dovolen: Не, типична Остин роза, очарователен, разклонен храст с надиплени гюлове и много бодлива.

Калико, давай още снимки чудни са розите :tzvetoman:
Пулман ориент експрес и мен не ме вдъхновява, въпрос на вкус и цветове, де ще я давам есента. При това е доста дребна и трудно върви. Ако, помниш съпоставянето ми на нея и Кордес джубилето, разликата е огромна. И като цветове, и като храсти, и като развитие в полза на Кордеската роза :daaa: И за мен е прекалено неонова, но други пък си харесват тези цветове.
Валшлея е много поетична и нежна :tzvetoman:
Чипъндейл и при мен е същата работа. Е, не е кюфте, но не иска да направи хармоничен храст. Все издължава с един, два шиша, които после се чудя как да режа. Мисля да го прикривам с компания от растения и да не личи издължената му форма. Иначе всичко друго му е чудно.
Не виждам Хермозата :angelche: заради теб я насадих и сега я обикалям. Би трябвало да ти е отворила, тя май е от ранните :liubov:
elfy

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от elfy »

Calico, много красива тази Валшлея, като фин порцелан е. А и храстчето й добре подредено. Ако кажеш, че и мирише... :liubov2:
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от hosta127 »

tanini77 , Много хубави ти са розите , тоя кардинал Hume ми грабна погледа, но очите ми останаха в синия клематис до него ,аз нали си падам по клематисите :dovolen: наистина ли е такъв цвета на клематиса ? таакова синьо не бях виждала и как се казва ?

gospodinov, розите ти са самото съвършенство , :tzvetoman:

calicoу намаш равна с твоето богато разнообразие и красота на розичките Поздравления Всичките са много хубави ,не ги махай . :daaa:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от calico »

Белисима, отивам да снемам Хермозата, пуснах някъде снимка преди 2-3 дни специално за теб, ама в коя тема, не помня.
наредила е към 100 цвята и още толкова пъпки, гъсти надиплени гюлчета с размер на топче за тенис

а, ето, намерих една снимка, утре ще направя по-добра
Изображение

Валшлеята има доста хубав аромат, но не на стара роза, а плодов
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
kkk
Кафе с мляко
Мнения: 289
Регистриран на: Мар 18, '13, 21:32
Местоположение: с.Равадиново
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от kkk »

Здравейте,...и аз да се запиша с първи цъфтеж за тази година
короната на принцеса маргаритаИзображение...пуснал съм я няколко метра и настрани и се слива с други клематиси и рози
Изображение
Изображение
munstead wood слабичък е още
Изображение
тези са незнайни,но първи цъфнаха
Изображение
Изображение
Изображение
GIOIA(Джоя)

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Либре,с теб пълним очи и сърце с красота в темата и тръпнем в очакване :ieeemyzh:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5618
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1695 пъти
Получил благодарност: 1909 пъти

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от Тутти »

Първа изява на Mary Rose:

Изображение
Направи огромен храст, три метра ширина, два височина, а е местена от едно сенчесто място на по-добро преди година. Страхотна роза.
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”