Нашите прекрасни рози 2017

Публикувай отговор
wenche

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от wenche »

Kamelita, крила си ги досега от нас тези прелестни рози или само аз съм ги пропуснала.
В коя част на България цъфтят?
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5626
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1714 пъти
Получил благодарност: 1936 пъти

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от Тутти »

Ауууу, kamelita, и аз до wenche зяпвам и питам от кога ги имаш тези рози, имаш ли си тема, много съм впечатлена, разкошно е това, което показваш. Поздравления.
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1438
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 320 пъти
Получил благодарност: 448 пъти

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от Ема »

Да, розите може да са хубави, но без имена, поне според мен, са нищо.
Какво, идваш, изфукваш се и си отиваш....
И какъв е смисълът, да се цъка до безпаметност, без нищо информативно.
alexalex12
Кафевар/ка/
Мнения: 721
Регистриран на: Май 8, '13, 13:33
Дал благодарност: 1 път

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от alexalex12 »

И аз зяпнала тук :potekoha: ! Кamelita страхотни рози! И как го правите това с този изобилен цъфтеж! :hmmm:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от Ава_и_мама »

Привет!
Съгласна съм с Ема. Всички ми харесват, ама какво да кажа?
" Харесвам една червена с малко жълтичко, има я една съфорумка, и друга една такава красива розичка дето я нямам, ама много ми се иска да я имам. Ако са с имена мога да кажа: харесвам Дарби, Пашмина и т.н"
Нищо лично, мила! Аз и преди така ги обяснявах, преди да бъда във форума, миналата година по това време. САМО знаех, че харесвам английски рози. :gush: :tzeluvka:
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от Виола »

Защо така реагирате, бе момичета? Защо да не са нищо? На Камелита розите са й хубави, какво от това, че не им е написала имената. Може да не ги знае. Че къде да се похвали жената, ако не в розарския форум? С кой да си сподели радостта, ако не с хора съмишленици?
Вие питайте каквото ви интересува, пък тя може и да ви отговори.
alexalex12
Кафевар/ка/
Мнения: 721
Регистриран на: Май 8, '13, 13:33
Дал благодарност: 1 път

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от alexalex12 »

Мнение от calico » Чет Окт 17, 2013 7:13 pm

Като почва човек да отглежда рози и не знае нищо, не е важно розата коя е. Важно е единствено да разбере дали е катерач, или нещо от всички останали видове- чаени хибриди, храстови флорибунди и т.н.
Защото всичките останали видове могат да се режат наполовина и това няма да попречи на розата, обаче катерачите не трябва да се режат.

та това е важно начинаещия да определи и може да го направи сам- да разбере дали е катерач. :daaa: другото, името и кръщелното- после
Аватар
maranta
Кафевар/ка/
Мнения: 771
Регистриран на: Мар 19, '15, 08:54
Дал благодарност: 120 пъти
Получил благодарност: 25 пъти

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от maranta »

Камелита, много пищни рози :liubov2: Браво на теб :daaa: И при Миленка е прекрасно, а на Венче Акрополиса е :potekoha:

От мен това:
Дрехата на Йосиф
На 5.08.17Изображение
На 26.08.Изображение
На 27.08.с надантелени листа :mrgreen: Изображение
anonymous pictures website
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1464
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от vanina_g »

wenche написа:Откакто е цъфнала, Акрополис не е оставала с по-малко от двайсетина цвята.

Изображение

Цъфти на три етажа, първият е извън кадър.

Изображение
Ооооо страхотна е! Точно така си я представях, wenche , благодаря за снимката - поръчах си такава сега и много се радвам, че съм я нацелила!
Сега остава да пристигне здрава и читава и да успея да я отгледам :angelche:
kamelita
Кана кафе
Мнения: 530
Регистриран на: Окт 15, '10, 13:43

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от kamelita »

Тутти написа:Ауууу, kamelita, и аз до wenche зяпвам и питам от кога ги имаш тези рози, имаш ли си тема, много съм впечатлена, разкошно е това, което показваш. Поздравления.
Тутти, wenche розите ги имам от 2013 г. ,тогава случайно попаднах във форума и от тогава до сега не спирам да чета и да се уча от старите розари. Тук е мястото да кажа едно голямо БЛАГОДАРА на Дал, Калико,Либра, Зеленко, Любознателна, Десислава , Ким, със сигурност пропускам някого, това са момичетата от които попивах всичко споделено от тях. Имам над 300 рози, някой от тях съм местила по няколко пъти докато постигна желания резултат. Нямам си моя тема, но много бих искала , времето ми е много ограничено и затова от време на време минавам като фурия през темите и гоня задачите. Тутти градината ти е прекрасна мила.
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”