Рози и компания

Публикувай отговор
Златка Трънова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1606
Регистриран на: Сеп 20, '16, 22:56
Местоположение: Стара Загора

Re: Рози и компания

Мнение от Златка Трънова »

ТоВо , прекрасни са ! И розата, и клематисите, и делфиниумите. На мен ми харесва най - много първата снимка China girl и Polish spirit.
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4940
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 752 пъти
Получил благодарност: 1207 пъти

Re: Рози и компания

Мнение от мечтица »

Eхее,Тобо попадението страхотно,имам разсад от същите(поне на цвят)делфиниуми
вече знам къде да ги бучна. :sclap:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
boggy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1353
Регистриран на: Яну 8, '13, 14:43
Местоположение: София

Re: Рози и компания

Мнение от boggy »

ммм да много добра комбинация :) аз до сега няколко пъти опитах делфиниум да гледам и нещо не тръгва при мен :( Но пък тази година една комбинация с Хайди клум, Голделсе , Голдън ковър съм намислила между тях да бодна здравец / от тези Белгииската поръчка /.като този на снимката, но ще ги бдна между розите, според мен ще стане :) Изображение
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5593
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1669 пъти
Получил благодарност: 1835 пъти

Re: Рози и компания

Мнение от Тутти »

ToBo,това е толкова красиво,не мога да спра да го гледам.Много ми харесва всичко,но Очите и компания са такова попадение,стилист си ти.Висша мода в клематиси с рози,браво.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Рози и компания

Мнение от clock »

И на мен комбинацията с очите ми събра очите! ToBo, успяла си да съчетаеш цветовете на клематисите с тези на очите перфектно! Получила се е уникална композиция!
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Рози и компания

Мнение от ToBo »

Благодаря ви! Това с Очите е мислено и не е случайно :dovolen:

Боги, аз за доста години (и четейки) не можах да схвана кой здравец обича слънце и кой - сянка :ufff: Целя им мястото все още на случаен принцип. Май последното го уцелих на един, защото растЯ и се скъса да цъфти първата година. Колко съм убила, да не казвам :oops:
Ако е за сянка в краката на розите, ще ти се получи много. Но ако е за слънце в нашия климат, ще линее и ще ти къса сърцето :snif:
Никога не е късно да засадиш клематис...
kali
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1521
Регистриран на: Апр 7, '13, 22:02

Re: Рози и компания

Мнение от kali »

Страхотни съчетания, Тоби! :daaa:
Аз искам помощ-кой от клематисите да засадя до червената роза Амадеус-Пилу, Коревонката, Принз Чарлз-синия, Мулти блу, Кайзер. :?:
Имам и бял, но стената отзад е бяла. Не мога да преценя, а тия дни трябва да го направя вече.
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Рози и компания

Мнение от ToBo »

Нещо от сините според мен :hmmm: Мулти блу ще се засича по цъфтеж с розата по-дълго от Принц Чарлз.
Имам нещо подобно с Мулти блу, но не са точно един до друг и розата е друга
Изображение
Никога не е късно да засадиш клематис...
kali
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1521
Регистриран на: Апр 7, '13, 22:02

Re: Рози и компания

Мнение от kali »

Ей, много хубаво, наистина, Тоби! :o И аз си мислех за нещо синьо, но ме възпираше факта, че цветовете на Мултито са доста големи и розата някак ще се губи. :hmmm:
Но ми харесва, още повече, че докато клематисът порасне до размерите на твоя ще минат две години, най-малко!!
Благодаря, за идеята!
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Рози и компания

Мнение от ToBo »

За порастването не се знае. Може и на втори сезон да се изяви клематисът ;) Яркочервена роза не може да се изгуби :lol:
Никога не е късно да засадиш клематис...
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”