Колко рози имате?

Публикувай отговор
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Колко рози имате?

Мнение от libra »

Имаме известни прилики със сектите,но поне не искаме секс и нотариални актове.Иначе,пак има плащане ,но към трети лица,без нарочна манипулация.
kuntova
Виенско кафе
Мнения: 460
Регистриран на: Апр 23, '13, 21:36
Местоположение: Пловдив

Re: Колко рози имате?

Мнение от kuntova »

Libra, това със сектите е в реда на на шегата :dovolen: надявам се никой да не се е обидил. Толкова ми е уютно при вас. Сутрин с кафето обикалям вашите градини и ми се иска, ако може, много бързо , като с вълшебна пръчка и при мен да стане цветно и красиво както е и при вас :tzeluvka: . А за алчността си е живата истина. Искам от всичко и ми коства много усилия да ни си купя някое прекрасно цвете :tzvetentze:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1656 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Колко рози имате?

Мнение от Emilly1212 »

И аз като новак наесен бях със скромните 19 броя рози. Но актуалната бройка ще я видя напролет, защото тая есен почти не остана непреместена роза. Дано всичките са ми оцелели, защото си ги обичам и много от тях са ми скъпи подаръци. Когато влязох във форума имах 9.
Тая нашата алчност не е лоша. За цветя и красота е. Гледам много има като мен - кътаме парички и послъгваме мъжете си за китки, вместо за дрешки и обувки. Никоя нова дреха не ме е радвала толкоз дълго време, като едно ново цвете. :angelche:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Колко рози имате?

Мнение от Тутти »

Не че имам къса памет,помня добре как се зарекох да не поръчвам още рози,скоро и пак в тази тема,даже си вярвах. :hihihi: И пак си знам,че трудно им измислям място,но не успявам да се овладея.Отново поръчах красота и не съжалявам.Защото им измислих място.Точно тези рози ми липсваха. :hihihi: И пак за сметка на козметика и дрехи.
Онзи ден си подреждах гардероба и си казах,че ако бях попаднала по-рано във форума и се бях метнала на поръчките,щеше да ми е по-лесно да подредя по-малко дрехи,със сигурност щяха да са в пъти по-малко.Колко ли рози щях да съм посадила!?За сметка на рокли и костюми,в които вече не виждам никакъв смисъл,ни-ка-къв.
Сега и приятелките ми не могат да ме спрат да им поръчвам рози за градините,не че не искат,де.И добре,че ми се доверяват,та да мога да зарозявам и при тях.Добре,че са много и имат градини,ако нямаха какво щях да правя?А като свърши мястото и при тях? Почвам съседите,засега само две съседки са се съгласили и вече съм ги организирала.Луда работа.
Това си е непреодоломо.И много прекрасно.Не може да се съжалява за емоцията,която носи всяка новопосадена роза като се развива и цъфти.И като звънне по телефона приятел и ти каже,че е толкова щастлив и че не е предполагал какви красиви рози има,или нещо от сорта,за което ти благодари.Абе,чудо...
лалесъм

Re: Колко рози имате?

Мнение от лалесъм »

Тъкмо, засрамена от себе си, щях да откажа 2 рози и Тутти ме разубеди :angelche:
Аватар
Звездичка
Кана кафе
Мнения: 626
Регистриран на: Май 5, '14, 08:56
Местоположение: Лом

Re: Колко рози имате?

Мнение от Звездичка »

Като сте зачепкали тази тема да взема да се включа и аз. В момента съм на лечение. Пристрастена съм към розите, а мразя да съм зависима от нещо. Дали защото мястото свърши или защото лечението е успешно, или защото взех да се оглеждам за иглолистни, но поръчките ми се ограничиха до три рози. Иначе се замислих как преминава денят ми през 10 месеца в годината. Ставам в 5, в 6:20 тръгвам за работа, прибирам се в 17:30, обличам домашните дрехи, приготвям вечерята и изкачам навън. И така до 22 часа, че и по-късно. Кроя едни планове: тази роза ще преместя, онази ще подрежа по друг начин следващия път, ааа тази си няма другарче, коя ли да купя... Ох! Ами забравих какво е да си кифла :eeeh: Първоначално си помислих, че остарявам, ама не е от това. Акъла си ми е като на 16, само да има някой като мен на близо и ще ми гледате сеира. И те така те. Та думата ме беше, че през 2017г. ще съм кифла. Ще си правя маникюра, ще нося нови дрешки, ще ходя на кафенце, ще се излежавам на шезлонга и ще снимам повече. Аз казах :angelche:
"Само живеене не стига, човек трябва да има слънце, свобода и малко цветя."
Ханс Кристиан Андерсен
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1410
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 188 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: Колко рози имате?

Мнение от Ема »

Ха-ха, де да бяха само розите :angelche:
Която и тема да отворя, дебне нещо зарибяващо.
Напоследък със страх отварям темата за домашни любимци, че и куче и котка вече искам да имам :slips:
Като в някаква месомелачка се чувствам в този форум. Аз се дърпам да се отскубна, ама водовъртежът ме повлича и спасение няма никакво :twisted:
Lois

Re: Колко рози имате?

Мнение от Lois »

Ема написа:Ха-ха, де да бяха само розите
снощи целия форум избираше клематиси :angelche: кат луди някви, да не свърши квотата :lol: :lol: :lol:
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1410
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 188 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: Колко рози имате?

Мнение от Ема »

Lois написа:
Ема написа:Ха-ха, де да бяха само розите
снощи целия форум избираше клематиси :angelche: кат луди някви, да не свърши квотата :lol: :lol: :lol:
Да,бе :o
Тобо снощи пуснала темата и сутринта гледам, квотата се изчерпала...ама кой ми е крив, че на кино ходя :ufff:

Трябва да се измисли някакво приложение за смартфоните....дрън, дрън.....има нова поръчка...дрън, дрън...побързайте, квотата изтича :lol:
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Колко рози имате?

Мнение от сюзан »

Lois написа:
Ема написа:Ха-ха, де да бяха само розите
снощи целия форум избираше клематиси :angelche: кат луди някви, да не свърши квотата :lol: :lol: :lol:
Признавам си, че съм луда за вързване :hihihi: Вчера, като видях, че пусната поръчката, чак се изпотих от страх, че съм изпуснала :angelche:
А като гледам как върви, няма да са само 160 броя.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”