Рози от БГ производители-часът на истината

Публикувай отговор
Аватар
dancheto
Кафе машина
Мнения: 4881
Регистриран на: Фев 24, '11, 08:48
Местоположение: хасково
Дал благодарност: 10 пъти
Получил благодарност: 21 пъти

Re: Рози от БГ производители-часът на истината

Мнение от dancheto »

Миленка и да искам, не мога да го кажа и напиша по-добре от теб! Всяка дума си е на мястото! Абсолютно се отнася и за мен - едно към едно! :angelche: :daaa: От тук закупените до скоро бях забравила, че имам. Имах две оцеляли, дето след две години вече се сетиха, че трябва и да покажат цвят, пък и аз да се сетя, че имам от Блгария рози поръчвани...колко други си заминаха......всички които ги имам са ми от Холандеца и Унгареца....а да не забравя и Пашминката /Гюлче :tzeluvka: / и се развиват прекрасно! :daaa:
Независим дистрибутор на АкваСорс
http://superhrani.myaquasource.net
http://superhrani.myaquasource.net/opportunity
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Рози от БГ производители-часът на истината

Мнение от Titi »

milena02 написа: Така че не се шашкай и нямай никакви угризения! Това, което правим, е най-доброто за всички, тези пари са най-смислено похарчените и то в името на семейството.
Толкова си успокояваща. Като психотерапевт. Мехлем ми намаза върху угризенията. :tzeluvka:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
dimalexpl
Кана кафе
Мнения: 503
Регистриран на: Ное 28, '12, 20:11
Местоположение: Плевен

Re: Рози от БГ производители-часът на истината

Мнение от dimalexpl »

Днес като ходих да си взема едни рози от офиса на Брит розако :ieeemyzh: разбрах, че имат промоция на розите в контейнери - при закупуване на 2бр. рози в контейнер, дават 1роза в контейнер подарък, като куриерската услуга е според поръчаните контейнери плюс контейнерите подарък, на вас няма смисъл да ви го казвам, ама си тежат доста ;) ! Забравих да питам докога е тази промоция :ufff: .
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4884
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 334 пъти
Получил благодарност: 278 пъти

Re: Рози от БГ производители-часът на истината

Мнение от Di_Va »

calico написа:Незабравче, сбърканото Ботеро се оказа страхотна розова флорибунда, и сега е нацъфтяла като луда

не искам вече Ботеро :angelche:
Калико, колко висока и колко широка стана тази розова флорибунда?
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Рози от БГ производители-часът на истината

Мнение от calico »

Ето я, на 31 май, в почти преминаващ първи цъфтеж, не мога да намеря снимката от обилния цъфтеж
Изображение

много едър цвят за този нисък ръст, и винаги на китка по няколко
Изображение


ето я тук, по-ниска от лавандулата, храстчето някак е разперено на ширина
Изображение

ето я средата на юли, направи двуседмична пауза и зацъфтя неуморно, тук е отдалеч но се вижда че вече е нарастнала Изображение


Сега е двойно по-висока, но напролет ще я режа пак до оградката, ето я накрая на септември Изображение и сега има нацъфтяло по върховете, но вече е доста разкривена. Не я режа сега, напролет ще режа

не я знам коя е, но това че е флорибунда и е розова ми е достатъчно :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4884
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 334 пъти
Получил благодарност: 278 пъти

Re: Рози от БГ производители-часът на истината

Мнение от Di_Va »

Много ти благодаря, имам две от тези и сега им търся подходяща компания, и понеже чакам Пърпъл Сплаш, мислех тези двечките да ги сложа от едната страна на конструкциата/обелиска, от другата да поставя Флораджет, а пред тях да позиционирам Диамантените очи и херцогиня Кристиана....това не много по темата...
forski
Kафенце
Мнения: 28
Регистриран на: Апр 7, '15, 16:52
Местоположение: Sevlievo-Sennik-Bulgaria

Re: Рози от БГ производители-часът на истината

Мнение от forski »

Здравейте, има ли някъде във форума списък на търговците в България, аз мите рози ги купих от сайта на Брит розако за сега всичките 5 изглежда че са се хванали, търсих и други търговци и сайтове най вече за по-голям асортимент от видове но ... освен тях и Градина роза не попаднах на нищо интересно!
От кои БГ сайтове пазарувате вие, поръчах си една роза от Градина роза, анулираха ми поръчката, нямало я налична, трябвало да чакам и аз не разбрах какво точно и те така...
Тhink positiv!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Рози от БГ производители-часът на истината

Мнение от calico »

Форски, от Бг сайтовете само розите на Бритрозако и Оакпалнтс имат имена. Останалото е тото, едно ще купиш друго ще цъфне
Миролюбово(Оакпалнтс) продават в саксии, тъй че до май месец могат да се засаждатhttp://oakplants.eu/
имаха промоция за безплатна доставка, но май е изтекла
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1885
Регистриран на: Юни 19, '14, 16:03
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Рози от БГ производители-часът на истината

Мнение от elmaz »

forski написа:е но ... освен тях и Градина роза не попаднах на нищо интересно!
От кои БГ сайтове пазарувате вие, поръчах си една роза от Градина роза, анулираха ми поръчката, нямало я налична, трябвало да чакам и аз не разбрах какво точно и те така...
Бегай оттам! :stiskam:
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet
forski
Kафенце
Мнения: 28
Регистриран на: Апр 7, '15, 16:52
Местоположение: Sevlievo-Sennik-Bulgaria

Re: Рози от БГ производители-часът на истината

Мнение от forski »

Meрси много, от Оакплантс веднага си харесах една оранжева Super Trouper, нормалните мъже ги овикват щот си купуват дрелки и си харчат пари за колите, мен жената ще ме овика че тоя месец съм изхарчил 100 лв. да си купувам рози ... на къде отива този свят :-D :angelche:
Тhink positiv!
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”