Розите-съчетание по цветове

Публикувай отговор
ния
Кафевар/ка/
Мнения: 809
Регистриран на: Ное 20, '14, 13:16
Местоположение: 5963 Муселиево

Re: Розите-съчетание по цветове

Мнение от ния »

:lol: :lol: :lol: ще си купя Помпонела-яд ме е на мен си след голямото умуване коя де да бодна ,си обещах поне 1 година роза да не поглеждам в поръчка,но сте толкова подробни :potekoha: :tzeluvka:
Весела да е НГ :daaa:
"Ако искаш да си щастлив - стани градинар"
https://picasaweb.google.com/1044019360 ... 741/132016" onclick="window.open(this.href);return false;
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Розите-съчетание по цветове

Мнение от libra »

Eeee,едвам ви склоних за Помпонелка.Но,да,бях забравила за нея/както и розовото Фаири/,че дефазира цъфтежа.
ния
Кафевар/ка/
Мнения: 809
Регистриран на: Ное 20, '14, 13:16
Местоположение: 5963 Муселиево

Re: Розите-съчетание по цветове

Мнение от ния »

"Ако искаш да си щастлив - стани градинар"
https://picasaweb.google.com/1044019360 ... 741/132016" onclick="window.open(this.href);return false;
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Розите-съчетание по цветове

Мнение от libra »

Няма проблем-цъфтежът на тези 2 рози започва почти ,когато първата вълна на останалите е минала.
maiakt
Виенско кафе
Мнения: 489
Регистриран на: Яну 21, '15, 16:50
Местоположение: гр.София

Re: Розите-съчетание по цветове

Мнение от maiakt »

Благодаря за включването,Бел :tzvetentze: . По принцип харесвам всякакви цветове без жълто.Ако изключа катерачите и минитата, имам около 10 рози ( едно кътче с бели и лилави и едно кътче с бели и червени :angelche: ).Rose de Tolbiac, Леонардо,Дарби и Елизабет съм ги купила,защото са ми харесали на снимки и от отзиви от тук. Първите 3 май не могат да се комбинират и се чудя ако дарбито остане някъде самостоятелно, тогава в триъгълник да са Rose de Tolbiac, Леонардо и трета- на височина между двете,но не знам в какъв цвят. Друг вариант е да предложите 2 дружки,които да си подхождат с Леонардо за обсъжданото място, а групичката Дарби,Толбиас и Елизабет ( или друга като Pomponela ) да сложа например 5 метра по-надолу,от другата страна на пътеката.Ще предвидя и необходими подпори или обелиск за тях,това поне мъжът ми може да направи. Всякакви предложения ще са ми от полза, защото съм новобранец градинар и много неориентирана в розеното царство.
лалесъм

Re: Розите-съчетание по цветове

Мнение от лалесъм »

Направо не мога да се побера в кожата си - с какво като цвят може да се върже Planten un Blomen :ufff:
И това ли е реалният цвят на розата, описван като алено-розов :shock:
Изображение
dal

Re: Розите-съчетание по цветове

Мнение от dal »

лалесъм написа:Направо не мога да се побера в кожата си - с какво като цвят може да се върже Planten un Blomen :ufff:
И това ли е реалният цвят на розата, описван като алено-розов :shock:
Изображение

с нищо , и горе долу е това цветът да ...
просто наложително ли е да съчетаваш?
бели дребноцъфтящи почвопокривни или простоцветни.. а най добре с иглолистни

това е по реално Изображение
лалесъм

Re: Розите-съчетание по цветове

Мнение от лалесъм »

Да, трябва :nod: Градината ми е почти пълна вече и където и да я сложа все в някое цветно петно ще попадне.

Ако е до Super Trouper
Изображение

A в близост са Zeelandia, която се чудя откъде да я взема и Showmeemusic
dal

Re: Розите-съчетание по цветове

Мнение от dal »

от тая роза винаги ще береш букети
и винаги ще имаш цъфнало
и ще са най трайните цветове
аз понеже я поръчах за гърция и ще ги насвяткам с ловли грийнито и помпонела трите да се изтрепят за слънце и жега и който надделее :nod: ...
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Розите-съчетание по цветове

Мнение от Noel »

лалесъм написа:Направо не мога да се побера в кожата си - с какво като цвят може да се върже Planten un Blomen :ufff:
И това ли е реалният цвят на розата, описван като алено-розов :shock:
Изображение
Моята е точно такъв цвят,Лаленце.Обяснявам си го с почвата.И Цветелинка ми е различна от масовия цвят.
Моята е до няколко зелени храсти и треви.Да се откроява.Много добре ми се получи.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”