Набелязваме рози за нови поръчки

Публикувай отговор
Аватар
milaitzia
Kафенце
Мнения: 17
Регистриран на: Апр 27, '16, 22:00
Местоположение: Гърция

Re: Набелязваме рози за нови поръчки

Мнение от milaitzia »

GIOIA(Джоя) написа:
milaitzia написа:Ако някой търси Еден и в бялата версия, ги има налични в Градина"Роза". Най сетне да я набарам! :ieeemyzh:
Не поръчвай от там,ще платиш и няма да получиш нищо!
Пусни в търсачката на форума Градина роза има много изписано.
:snif: Аз поръчката я направих, но ако трябва ще я анулирам..Джоя, какво имаш предвид, "и няма да полъчиш нищо"? Няма да отговаря на името, или качеството? Или и двете ? :(
We are the dreamers of dreams and the masters of reality!
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Набелязваме рози за нови поръчки

Мнение от ToBo »

Боже, Марианна имала снимки :shock: :hihihi:
От холандеца транспортът за България и Гърция е еднакъв :daaa:
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
milaitzia
Kафенце
Мнения: 17
Регистриран на: Апр 27, '16, 22:00
Местоположение: Гърция

Re: Набелязваме рози за нови поръчки

Мнение от milaitzia »

calico написа:
milaitzia написа:
О да, поръчах и от Бритрозако, Пени Лейн и Еден, но се оказа че Еден е изчерпан и го замених с Жасмина. Беше под въпрос дали ще изпълнят поръчката, но в крайна сметка ще я изпратят :) Виолета, жената организатор поръчки се оказа много готина! Лошото е че втора година съм твърдо решена да взема Еден и се не ме огрява...
Иначе гръцкия сайт от който поръчвам е този:
http://www.avramis.gr/root.en.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
а от Холандия не искаш ли? Неговите рози са с добро качество, и голям асортимент? Само за транспорта не знам как ще ти излезе индивидуална поръчка, но можеш да опиташ през сайта http://www.tuincentrumlottum.nl/
Калико, благодаря, ще влезна да разгледам. По-скоро ме притеснява, че не работят с наложен платеж чужбинските, пък при мен сложно от Гърция да изращам пари по банка..не че ако много искам розата, няма да скокна до Бг и да направя превода оттам :D
We are the dreamers of dreams and the masters of reality!
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Набелязваме рози за нови поръчки

Мнение от clock »

milaitzia написа:Ако някой търси Еден и в бялата версия, ги има налични в Градина"Роза". Най сетне да я набарам! :ieeemyzh:
От септември месец имам платени в Градина Роза 4 бр. Еден и 2 бр. бял Еден. Общо 84лв. Все още доставени рози нямам. Помисли преди да поръчаш от там.
gospodinov

Re: Набелязваме рози за нови поръчки

Мнение от gospodinov »

bell написа:Красива роза е, а и любим цвят. Петънцата от дъжда по цветовете не са драма.
Ето, че снимките в нета заблуждават. От тях си мислех, че е с твърди клони и изправена по-скоро храст, а ти казваш, че е с меки и ще я пробваш на арка. Еха, задължително да покажеш пълна фотосесия от всеки ъгъл да я видим :liubov:
На тези снимки изглежда доста добре
Изображение
Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Набелязваме рози за нови поръчки

Мнение от calico »

това ли е катераЧ? не прилича, направо си е кълбо.
внероятно има склонност към вадене на дълги клони, доста рози го правят.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
молина
Виенско кафе
Мнения: 475
Регистриран на: Окт 19, '16, 18:40
Местоположение: София
Дал благодарност: 7 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Набелязваме рози за нови поръчки

Мнение от молина »

clock написа:
milaitzia написа:Ако някой търси Еден и в бялата версия, ги има налични в Градина"Роза". Най сетне да я набарам! :ieeemyzh:
От септември месец имам платени в Градина Роза 4 бр. Еден и 2 бр. бял Еден. Общо 84лв. Все още доставени рози нямам. Помисли преди да поръчаш от там.
И аз чакам още поръчаните там от есента рози. Обадих се по телефона и макар да ми отне доста време да се свържа, госпожата с която говорих любезно ми обясни, че се извинява за забавянето, но били получили розите късно (т.е. вече не било подходящо да се садят) и щяли да ги съхраняват при тях докато температурите се вдигнат достатъчно и тогава щели да ги пращат. Този разговор го водих в края на декември и точно тези дни се бях сетила, дали да не звънна пак да питам... нали уж вече се затопля... Надявам се да си получим розите, че ако остана без Еден и Пашмина не ще ми се плаче, а незнам :cry:
"Когато има желание, ще се намери и начин.
Когато няма желание, ще се намери оправдание."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Набелязваме рози за нови поръчки

Мнение от calico »

Това обяснение за съхранението при тях е направо трепач :lol:
значи купуват, и си замразяват парите, и дори още разходи по съхранението им правят.
Ми браво, отговорна работа.... :angel2:

А истината вероятно е, че розите още не са ги получили от търговците. Тази фирма също внася от Хърватия, Унгария, Сърбия, Полша, а тези не са от най-коректните и бързите.

и каква е цената там на един Еден?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Набелязваме рози за нови поръчки

Мнение от clock »

Този разговор с нея и аз го минах още средата на декември. Последваха още два с много по- рязък тон с последвало не вдигане на телефона. Вече се съмнявам, че изобщо ще получа нещо - било рози, било пари. Както и да е - Парен каша духа!
Извинявам се, че оспамихме темата!
Аватар
молина
Виенско кафе
Мнения: 475
Регистриран на: Окт 19, '16, 18:40
Местоположение: София
Дал благодарност: 7 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Набелязваме рози за нови поръчки

Мнение от молина »

Еден е 14 лв., а белия и червения Еден са по 14,99лв. Аз обаче тогава издирвах Пашмина и покрай нея се изкуших и за Едена... макар че се оказа, че него мога да го намеря и на други места, но уж за по-удобно предпочетох да поръчам и двете оттам. Не губя надежда, че ще ги получа, въпреки забавянето :stiskam: , а за в бъдеще ще имам едно наум. :ufff:
"Когато има желание, ще се намери и начин.
Когато няма желание, ще се намери оправдание."
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”