Мини роза

Публикувай отговор
kali
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1521
Регистриран на: Апр 7, '13, 22:02

Re: Мини роза

Мнение от kali »

И още нещо-открих оранжевия морсдаг при холандеца, само че цветът на снимката изглежда сплескан, а не обемен, като кълбо, какъвто трябва да бъде. Но щом Брита ще я пуска, вземайте я оттам.
dg2012, ако не е тайна, какви рози си поръча от Брита, имаш ли катерачи от там?
kali
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1521
Регистриран на: Апр 7, '13, 22:02

Re: Мини роза

Мнение от kali »

dimalexpl, дързост и красота! :ieeee:
Я, да покажа и моите:
Изображение повече от 10 г.
Изображениебялата за втори път цъфти
Изображение оранжевката за първи път цъфти.
dg2012
Кана кафе
Мнения: 544
Регистриран на: Авг 15, '13, 17:35
Местоположение: Бургас

Re: Мини роза

Мнение от dg2012 »

kali написа:И още нещо-открих оранжевия морсдаг при холандеца, само че цветът на снимката изглежда сплескан, а не обемен, като кълбо, какъвто трябва да бъде. Но щом Брита ще я пуска, вземайте я оттам.
dg2012, ако не е тайна, какви рози си поръча от Брита, имаш ли катерачи от там?
Да. имам, някои пристигнаха, други ги очаквам, никак не са лоши розичките, за състояние и корени говоря (сравнявам с холандските които получих скоро)
Имам
MORSDAG RED (Mothers Day)
MORSDAG WHITE
CROWN PRINCESS MARGARETA (Auswinter) - катерач
LADY OF SHALOTT (Ausnyson) - може като катерач или храст
ROSOMANE JANON
LAVENDER ICE
PRINCESSE DE MONACO
ELFE - катерач
Иначе за първа година пазарувам от тях и нямам наблюдения как се държат през 1я сезон.
kali
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1521
Регистриран на: Апр 7, '13, 22:02

Re: Мини роза

Мнение от kali »

dg2012, благодаря! Хубави са им артикулите, мисля, че няма да съжаляваш, аз вече трета година си вземам от тях и нищо до сега не ми е загинало или разболявало. :dovolen:
dg2012
Кана кафе
Мнения: 544
Регистриран на: Авг 15, '13, 17:35
Местоположение: Бургас

Re: Мини роза

Мнение от dg2012 »

Благодаря Кали, за сега нямам жертви от никоя покупка, още повече, че до преди 1 година, дори саденето ми беше по-инерция както дойде (не бях почнала да чета още :dovolen: ), надявам се и с катерачите да се справя :dovolen: :tzeluvka: :tzvetentze:
dg2012
Кана кафе
Мнения: 544
Регистриран на: Авг 15, '13, 17:35
Местоположение: Бургас

Re: Мини роза

Мнение от dg2012 »

Само да кажа, че и оранжевия MORSDAG е при мен! Явно са ги получили в брит розако, но не мога да отворя сайта да видя дали са ги обявили вече (моята по телефона я добавих към другите)
Който я иска да провери, че на мен от 2 дни ми изписва грешка!
kali
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1521
Регистриран на: Апр 7, '13, 22:02

Re: Мини роза

Мнение от kali »

И аз не мога да вляза, също ми изписва грешка.Нещо имат проблем със сървъра. :hmmm:
dg2012
Кана кафе
Мнения: 544
Регистриран на: Авг 15, '13, 17:35
Местоположение: Бургас

Re: Мини роза

Мнение от dg2012 »

В сряда говорих с тях и мацката каза, че пристигнал камион със стока, явно са ги получили защото помолих да ми допълни поръчката с оранжевата и в петък я получих добавена към поръчката.
Казаха, че очакват доста английски рози, трябвало да станат към 30на вида, ако са ги получили и ги качват като асортимент може нещо да се е бъгнало, да се надяваме, че ще се оправи в понеделник :stiskam:
Интересното е, че страницата с контактите и профила ми в сайта се отварят, само страниците с асортимента не се отварят.
kali
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1521
Регистриран на: Апр 7, '13, 22:02

Re: Мини роза

Мнение от kali »

Да, точно така е и при мен.Няма начин да не го оправят, а ако са докарали рози, боже ...не ми се мисли, как да не вляза там. :lol:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7593
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1873 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Мини роза

Мнение от pepelqshka71 »

Сайта вече се отваря, но го няма оранжевия MORSDAG :cry:
Утре ще им звънна по телефона за инфо.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”