Лазерна епилация вкъщи

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10703
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 186 пъти
Получил благодарност: 334 пъти
Обратна връзка:

Re: Лазерна епилация вкъщи

Мнение от botan »

Ми чи ни мое ли да искам да съм убав, писна ми хората да се снимат с мен щото си мислят че са намерили йети. :lol:
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
mihaela123
Kъсо кафе
Мнения: 60
Регистриран на: Авг 16, '15, 18:28
Местоположение: Shumen

Re: Лазерна епилация вкъщи

Мнение от mihaela123 »

Oт доста време чета за лазерната епилация вкъщи. Как стоят нещата с нея? След процедурите има ли видими резултати?
Аватар
patrisiq22
Kъсо кафе
Мнения: 93
Регистриран на: Авг 19, '15, 18:28
Местоположение: Sofia

Re: Лазерна епилация вкъщи

Мнение от patrisiq22 »

Според мен тези процедури трябва да се правят от специалист, който си разбира от работата, доста пъти съм експериментирала с подобни неща, но никога не съм била доволна от резултатите и като цяло имам неприятни спомени.Наскоро моят мъж ми подари процедури по лазерна епилация и бях доста щастлива, защото ми писна всеки месец да се епилирам и след няма и две седмици те пак да са пораснали. Започнах да ходя на процедури във .......... и вече съм на третата процедури. Забелязвам разликата и се надявам до края резултатите да са доста добри. Според мен лазерната епилация е едно от оптималните решения на този проблем и силно ти я препоръчвам.
Последно промяна от Anonymous на Авг 28, '17, 22:23, променено общо 1 път.
Причина: линкове с цел реклама
Аватар
mihaela123
Kъсо кафе
Мнения: 60
Регистриран на: Авг 16, '15, 18:28
Местоположение: Shumen

Re: Лазерна епилация вкъщи

Мнение от mihaela123 »

И аз съм на мнението,че е по-добре да се направи от специалист. Искаше ми се да си направя вкъщи, но май наистина е по-добре да заделя някой друг лев, но да съм сигурна,че ще има добри резултати.
garden
Кафе с мляко
Мнения: 216
Регистриран на: Ное 16, '13, 18:01

Re: Лазерна епилация вкъщи

Мнение от garden »

Дрън дрън.Не се лъжете. Преди 5-6 годи и ходих за мустака.Козметичката твърдеше ,че са достатъчни 6-7 процедури . Не трябва да се скубят , а да се дърпат с пръсти и ако има по-дълги , да се подрязват с ножица.Нищо не ставаше, а когато отивах при нея , тя започваше да дърпа и да вика:"гледай , гледай , всичко пада.Ами накрая ,когато целувах детето, то ми казваше"Мамо бодеш" :) Приключих.
Друга моя приятелка ходи в София и плати около 500лв и ми твърдеше , че там е друго.
Космите си растат на воля.
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”