Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
Аватар
Leni
Кафе с мляко
Мнения: 265
Регистриран на: Авг 14, '13, 09:34
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от Leni »

Тука за бялата козметика сте много прави. 6-7 години бях дистрибутор на AVON от много време вече не се занимавам че малко ми писна, пък и условията им станаха едни... но в крайна сметка си останах вярна на NIVEA. Изненадващо за моята супер чувствителна и леко мазна кожа, тази марка няма проблем при мен. Ноел каза нещо за Биотен - да хубава е не се изривам от нея но майка ми я хареса повече. Иначе моя приятелка внася среден клас (като цени говоря) натурална козметика от Карлови вари - направо е страхотна, макар да изглежда че и правя реклама, марката си струва - MANUFAKTURA. И на някои кремове цените са като на Нивеа и Гарние, а все пак е по-натурална. Много и различни медицински козметики ползвах и от всичко нещо ми ставаше с изкл. на Биодерма, но за мен това е малко висока цена за ежедневна козметика. Иначе като имам проблем с раздразнение дерматоложката ми препоръча Бочко - най-обикновеното бебшко кремче върши чудеса и е без пари. Така че не всичко понякога е до скъпи и луксозни марки.
Какво му трябва на един добър фотограф?! - едно око и един пръст...
http://travelcafe.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
и накрая балконът http://leni-s.com/balcony-relax/
nena82
Kафенце
Мнения: 11
Регистриран на: Апр 5, '15, 14:40

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от nena82 »

Има различни продукти за крака някои от тях може да видиш тук ..............
Последно промяна от Anonymous на Апр 21, '15, 00:26, променено общо 1 път.
Причина: реклама
Аватар
jozefin
Кафе машина
Мнения: 4446
Регистриран на: Дек 5, '09, 10:28
Местоположение: Ловеч, 200 m надморска височина, умереноконтинентален климат
Дал благодарност: 66 пъти
Получил благодарност: 211 пъти

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от jozefin »

Пазарувате ли от зоя.бг.? Доволни ли сте от кремовете за лице и от другите им продукти?
tihomira.markova
Kафенце
Мнения: 14
Регистриран на: Окт 22, '15, 08:47

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от tihomira.markova »

Аз също съм много доволна от биодерма, много щадящи кожата продукти. Който има чувствителна кожа, препоръчвам го задължително.
curly
Kафенце
Мнения: 11
Регистриран на: Юни 11, '17, 16:01

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от curly »

Относно домашните рецепти:

Много харесвам и редовно си правя домашна маска за лице от мед и счукан аспирин. Обърквам ги и го ползвам като ексфолиант, после оставям около 15 минути да ми престои на лицето и измивам. Много съм доволна от ефекта, Кожата ми става много мекичка след това. Освен това е подходяща за проблемна кожа, заради салициловата киселина в аспирина, а меда от своя страна си успокоява.
Дарина
Kафенце
Мнения: 4
Регистриран на: Юли 15, '18, 10:00

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от Дарина »

Аз съм фенка на луксозната козметика OTTO KEUNIS BULGARIA. Цената е над средната, но класата си е класа. В Америка са луднали по тази козметика. Като бях там на стаж една американка имаше " неблагоразумието " да ми даде да се изкъпя с нейния шампоан и от тогава аз съм с тази козметика. Радвам се, че вече ги има и в България и си ги купувам от тук. Сайта им е уникално красив, а мацката, която ме консултира по телефона е страхотна сладурана. И винаги ми дава и по някаква изненадка - закачка при поръчка :ieeemyzh:
Ето да видите:
https://ottokeunis.bg/soorganic
:sclap: :sheart: :ieeee:
Аватар
jeni_
Kафенце
Мнения: 6
Регистриран на: Юни 11, '18, 17:55
Местоположение: София

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от jeni_ »

Ползвайте дълбоко почистващи шампоани от доказани марки, но не ги купувайте от общи магазини, където правят безразборни отстъпки на "оригинални" продукти, а също така продават неща от риба до телевизори. За здравето и чистотата на Вашата коса, избирайте само профилирани магазини, където ще можете да срещнете адекватна консултация и подбрана селекция от продукти.
Вярвай, че те обичат за това, което си и свиквай да те мразят за същото.
Lilly
Кафе машина
Мнения: 4990
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 193 пъти
Получил благодарност: 1058 пъти

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от Lilly »

това е тема само за рекламни агенти - след такъв тип реклама, амброзия без пари да предлагат, пак няма да си взема
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5482
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1438 пъти
Получил благодарност: 1332 пъти

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от Тутти »

Lilly написа: Фев 17, '22, 17:56 това е тема само за рекламни агенти - след такъв тип реклама, амброзия без пари да предлагат, пак няма да си взема
Рекламните агенти дори не могат да пишат добре, но нека опитват.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31490
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 766 пъти
Получил благодарност: 1559 пъти

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от Мария Николова »

Тутти Фрутти, никой не им плаща, за да пишат правилно, а само да пишат колкото могат.
Толкова могат. :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”