Грим и декоративна козметика

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Грим и декоративна козметика

Мнение от johnstalker »

Подгрепям! :daaa:
Аватар
toni
Кафевар/ка/
Мнения: 900
Регистриран на: Ное 29, '09, 21:45
Местоположение: София

Re: Грим и декоративна козметика

Мнение от toni »

И аз :daaa:
Аватар
mal4o_vasil4o
Кана кафе
Мнения: 569
Регистриран на: Дек 2, '09, 17:26

Re: Грим и декоративна козметика

Мнение от mal4o_vasil4o »

Единствения грим,който може да се види по мен е спиралата,и то не винаги.Не обичам тежък грим,а и не ми харесва как изглеждам.По едно време слагах и пудра,заради проблемната си кожа,но вече и това не ползвам.Обичам естествения чар и красотата,било то и неподчертана дори и с гланц за устни,странна жена съм :hihihi:
Изображение
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: Грим и декоративна козметика

Мнение от maili »

Аз пък преди 10години много се гримирах :D ,особено наблягах на очите и то с мноого черно :twisted: (това е когато ходех на дискотика естествено)Сега ми е много чудно това ми поведение :hmmm: Фондьотен си слагам щото имам лунички,а не ги ща.Е,и други ама не както преди.
Аватар
AlexaS
Виенско кафе
Мнения: 365
Регистриран на: Ное 26, '09, 22:50

Re: Грим и декоративна козметика

Мнение от AlexaS »

johnstalker написа:Подгрепям! :daaa:
Дааа, вие мъжете харесвате готик стила в гримирането - опушения и мязащ на вамп в сурата. Не си ли се замислял откъде е придобит този афинитет? Разсъждавам си: ти си плашеща мадам, но аз съм по - силен физически, сиреч дявол си, но аз два дявола.
Факт - няма мъж, който да не харесва вечер жена с очертани, дали с кохл, дали с очна линия жена.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Грим и декоративна козметика

Мнение от johnstalker »

AlexaS написа:
johnstalker написа:Подгрепям! :daaa:
Дааа, вие мъжете харесвате готик стила в гримирането - опушения и мязащ на вамп в сурата. Не си ли се замислял откъде е придобит този афинитет? Разсъждавам си: ти си плашеща мадам, но аз съм по - силен физически, сиреч дявол си, но аз два дявола.
Факт - няма мъж, който да не харесва вечер жена с очертани, дали с кохл, дали с очна линия жена.
Не, просто аз съм фен (безумен) на Ейми Лий!

Изображение
Аватар
AlexaS
Виенско кафе
Мнения: 365
Регистриран на: Ное 26, '09, 22:50

Re: Грим и декоративна козметика

Мнение от AlexaS »

Оле! Пишем за едно и също нещо, но ти си просто фен, а аз наблюдател. И при мен има кяр, да знаеш.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Грим и декоративна козметика

Мнение от johnstalker »

AlexaS написа:Оле! Пишем за едно и също нещо, но ти си просто фен, а аз наблюдател. И при мен има кяр, да знаеш.
Мда. Аз съм просто фен. Кяр нема. Аз съм един най-най-обикновен фанатичен фен. :mrgreen:
Аватар
pateto
Кафе с мляко
Мнения: 230
Регистриран на: Ное 24, '09, 21:00
Местоположение: Пловдив

Re: Грим и декоративна козметика

Мнение от pateto »

Харесвам гримирани жени, но когато знаят как да се гримират и какви продукти да използват.
Ужасявам се от наклепани, ухилени глави - тук таме черен молив, размазан, спирала от хич да не е , набрашнено лице и т.н. И грим несъответстващ с облекло.
За себе си мога да кажа - спирала + гланц! И хубав парфюм :)
Аватар
Senaia
Kафенце
Мнения: 25
Регистриран на: Окт 11, '10, 11:55
Местоположение: София

Re: Грим и декоративна козметика

Мнение от Senaia »

Подкрепям горното мнение :dovolen:
Има грим и грим...Дневният грим няма нищо общо със вечерният.Все повече наблюдавам тенденцията да се ходи оклепана до ушите със тежки чернилки по очите и ярко червило..Това разбира се през деня..
За мен перфектния дневен грим е спирала,телесно червило или гланц и някаква основа на лицето..
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”