Японски кристали - морски алги

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от ida_ili64 »

calico написа: тва е един малък Еден
Аз тая вечер май все по дирите на Ани, обаче... надникнах да видя що за чудо е тоя ''Помпон...не знам си какъв" и първата ми мисъл бе, че това е Еден. Ама после си викам, ти от сортове рози- не вдяваш ,важно е да си отглеждаш своите здрави и читави, не се ври дет не ти е работата... ;) . Ама явно очите ми не ме лъжат. :dovolen:
Колкото до кристалите, там вярата е нужна и тя носи резултата на първо място,че дори и самовнушението е полезно, ако е с добра насока.Ама като четох, те тия кристали живо Тамагочи- иска си грижа и постоянтво и да не се забравят, та се замислих, дали да си внушавам ,че ги искам и , че ще ми помогнат... :hmmm:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от Димана »

Още като я видях на снимка таз прочута роза, много ми заприлича на Еден-а. Виждала съм Еден на живо при Дал. Направо :potekoha: :potekoha: :potekoha: Първо си помислих, че е една и съща роза, с различни имена. Ама, нали съм още новобранка, премълчах си. :D :D :D
Сега за алгите. Иде, живички са. Много красиво изглеждат, наистина са като кристали. :shappy: Обслужването им не е чааак толкова сложно. Щом аз, дето не съм от най-дисциплинираните, ги имах 6 месеца... :nod:
Не е само внушение въздействието им. Изпитала съм го. :daaa:
А, и да се похваля - намерих си япончета. Ще ми ги изпратят в понеделник. :stiskam:
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3732
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 26 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от макс »

много се радвам че си ги намерила отново и тоя път не им изпускай края,а си ги гледай пък може и нас после да зарадваш :stiskam: всичко да е наред
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 350 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от Di_Va »

Диманче, отглеждай ги, аз се нареждам за тях, че и годините и килата ми станаха повечко, та ще трябва да се заема със себе си по-сериозно! :stiskam:
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от ida_ili64 »

Ей, браво! Страшно се зарадвах, че си ги намерила! :daaa: И - успешно лечение с тях! :dovolen:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от Noel »

Дими,и аз с е нареждам тук за бебета.Когато ги размножиш ще те моля да помогнеш :gush:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
katina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1437
Регистриран на: Юни 7, '12, 18:46
Местоположение: Хасково
Дал благодарност: 80 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от katina »

В момента при Гала върви предаване за японските кристали :!:
Вчерашният ден е вече история, утрешният е загадка, а днешният е дар.
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от Димана »

:twisted: Ще чакаме да кажеш какво си видяла. :stiskam:
Аватар
katina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1437
Регистриран на: Юни 7, '12, 18:46
Местоположение: Хасково
Дал благодарност: 80 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от katina »

Видях го случайно предаването и докато се загледам, то свърши. Но все пак чух каквото ми трябваше- показаха как се размножават, за какво служат. Ами както е описано и в интернет за кожни заболявания, най-вече за акне се маже лицето с половината течност, другата половина се изпива, пие се за стомашни проблеми (язви, колики, гастрит)до 3 месеца, за високо кръвно е неопределено колко време, като се пие по 1 литър на ден на няколко пъти, но в рамките на 1 час време (дано съм запомнила точно), не за цял ден :!: Зарежда се по едно и също време всеки ден с нова вода и захар. Казаха още, че ако искаш да прекъснеш пиенето, водата с кристалите се слага в хладилник и така се стопира растежа им. Или, ако не ги ползваш в момента, слагат се кристалите на по-голямо парче марля (правоъгълно) и се оставят така да се изсушат, завиват се в марлята и така се съхраняват. Дано съм разбрала правилно, но за всеки случай гледай "На кафе" от днес, 24.02. на запис.
Вчерашният ден е вече история, утрешният е загадка, а днешният е дар.
Аватар
Ренито
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Фев 24, '14, 10:51

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от Ренито »

момичета ако може и на мен от тези кристали.От Бургас съм.Как мога да се сдобия с тях?
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”