Продукт за отслабване!

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от Магдалена »

:dovolen: Лелеееей,какви сте несериознички!Пък аз щом видя ново мнение тук,веднага се лепвам,да не споменете някакво вълшебство!
Ми то великото Троянско къпане ей го,наближава,пък килограмите много!
"Ово е стандарт" ще кажа и те така.......и отново посягам към бурканчето със сладко от зелени смокини!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Диманче,сестро,много те аресвам така!! :tzeluvka: :tzeluvka:
dal

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от dal »

Докато има такива като вас да подгъват , ще има и такива да предлагат
Мерките са в две насоки - спрете, ограничете поне коматите хляб и сладките и мазно/газирано , ограничете солта
увеличете водата , плодове зеленчуци риби маслини движението
и престанете да обръщате внимание на диетите :nod:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от calico »

а най-добре е да престанете да обръщате внимание на това как изглеждате :ieeemyzh:
и без това не е толкова важно колкото други работи :ieeee:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от Мириам »

И когато човек се откаже да брои калории и мисли за други неща, има по-голям шанс да отслабне.
Май колкото повече се мисли за нещо,толкова по-силно е влечението към него.
ivalinna
Kъсо кафе
Мнения: 56
Регистриран на: Май 9, '13, 16:17
Местоположение: София

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от ivalinna »

titkata написа:Много скиптично настроени коментари за редуктан. Но лично моето мнение, е че това е един много ефикасен продукт. Употребявах редуктан като в същото време извършвах и физическа активнос, резултата беше много добър за мен. Свалих 8 килограма за 5 седмици. Сега се чувствам много добре:)
Прегледах продукта, но така и не се ориентирах за точния му състав :
Reductan® Fat Burning formula – 550 mg
Cha de Bugre Extr. – 400 mg
Garcinia Cambogia Extr. – 150 mg

След като си го ползвала, можеш ли да ми дадеш инфо за това какво се съдържа във "Reductan® Fat Burning formula – 550 mg" ( някъде на опаковката трябва да пише все нещо повече) и също така - има ли нещо общо със "Редуктил"-а от преди 3-4 години ( предполагам си го разучила преди да почнеш да го ползваш) ?
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от milena02 »

Имам съседка градинарка също. И една друга комшийка ни дава безплатни карти за фитнес. А тя й вика: "Благодаря, Ленче, ама аз фитнес си имам у дома".
Онази я погледна леко със завист.
"Декар и половина личен фитнес - уточява съседката, - отлично оборудван: уреди, уреди, уреди, уреди - за всички мускулни групи!" :lol:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от Titi »

dal написа:Докато има такива като вас да подгъват , ще има и такива да предлагат
Мерките са в две насоки - спрете, ограничете поне коматите хляб и сладките и мазно/газирано , ограничете солта
увеличете водата , плодове зеленчуци риби маслини движението
и престанете да обръщате внимание на диетите :nod:
Дал, нещо си съкратила рецептата гледам. А къде забрави "и увеличете секса"? :D
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
kintana
Kафенце
Мнения: 7
Регистриран на: Юли 24, '13, 09:32

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от kintana »

titkata написа:Много скиптично настроени коментари за редуктан. Но лично моето мнение, е че това е един много ефикасен продукт. Употребявах редуктан като в същото време извършвах и физическа активнос, резултата беше много добър за мен. Свалих 8 килограма за 5 седмици. Сега се чувствам много добре:)
Кажи ми какво е основното действе на редуктан ? Благодаря
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31490
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 767 пъти
Получил благодарност: 1562 пъти

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от Мария Николова »

kintana написа:
titkata написа:Много скиптично настроени коментари за редуктан. Но лично моето мнение, е че това е един много ефикасен продукт. Употребявах редуктан като в същото време извършвах и физическа активнос, резултата беше много добър за мен. Свалих 8 килограма за 5 седмици. Сега се чувствам много добре:)
Кажи ми какво е основното действе на редуктан ? Благодаря
Интересно ми е наистина ли очакваш отговор от някой с едно мнение от деня на регистрирането си? :hihihi: :hihihi: :hihihi: Паднах от смях! :lol: :lol: :lol:
Я,вземи си купи тоя твой редуктан и стига си досаждала с въпросите си за него?
Или не си търговски агент?
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от milena02 »

Магдалена написа::dovolen: Лелеееей,какви сте несериознички!Пък аз щом видя ново мнение тук,веднага се лепвам,да не споменете някакво вълшебство!
Маги, ето ти едно коледно вълшебство подарък: сурови ядки, душа! Сурови ядки вместо закуска и обяд. Колкото ти се яде, но ти така или иначе ще се заситиш от две шепи и до вечерта няма да си гладна. Това е супер калорична храна, но в добрия смисъл - дава енергия и се усвоява напълно. Ядките съдържат всички необходими хранителни вещества, така че не лишаваш организма си от нищо. Вечерта си хапни като цар каквото ти душа иска. Този номер откакто го открих, се преродих направо. А аз го открих от нямане на време да обядвам. И така се научих да си купувам по килограм микс от сурови ядки и да си ги държа в бюрото. Постепенно напълно се отказах от друга храна през деня. Ти остави слабеенето, но кожата на лицето ако знаеш как се освежава и то само след месец.
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”