Крем за лице с екстракт от охлюви

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Аватар
LaLenCe
Kафенце
Мнения: 12
Регистриран на: Авг 15, '14, 12:43

Re: Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от LaLenCe »

Здравейте :) Видях, че темата е от отдавна и е коментирана доста, но може ли някой да ми каже къде мога да намеря такъв крем на сравнително достъпна цена? Сайт или някой конкретен магазин??
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от Димана »

Да са изкажа и аз по въпроса. Много съм веща, щот водя непрестанна борба с бръчките. Ей, нападнаха ме още в ранна младост /тогава не му викахме пубертет, щот на беши срам/. Едни пачи крачета покрай очите, малеее не ти е работа. С течение на времето, крачетата станаха крака. Кат чукна 50-сетака, ще са вече и крачища.
Мазах, плесках...да съм в крак с младите. Гарниери, лореали, виши...каквото излезе на пазара, взела съм го. Тогава ММ ми рече, че пачите крачета са хубави бръчки, защото се образуват от усмивки. Лоши били тез край устата, защото ставали от мръщене.
Ми прав е любимия ми, затова си го обичам. От как се помня, все съм нахилена. Снимките ми...Божееее,че то само на личната карта и на шофьорската книжка съм сериозна. На книжката дори, кат се загледам, очите ми се смеят.
Бръчки, крачета...хич не ми пука. Добре е да имаме бръчки от смях, а е от мусене. :hihihi:
Давайте си парите за китки, не за кремове. Оставете охлювчетата на мира. Не че ги обичам много, като видя някоя наядена китка и хващам Мезурола. :svekurva:
Като се гледам в огледалото, усмихна се и намръщените бръчки изчезват. Пробвайте. :ieeee:
Аватар
LaLenCe
Kафенце
Мнения: 12
Регистриран на: Авг 15, '14, 12:43

Re: Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от LaLenCe »

:D :D Много весело представяне на нещата :) дано всеки и има като твоя ММ :)
Аватар
magea1
Двойно кафе
Мнения: 170
Регистриран на: Сеп 18, '11, 23:57

Re: Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от magea1 »

Борба с бръчките и аз не водя, но ще ви споделя нещо, което правех поне няколко месеца когато синът ми беше малък. Идеята беше да елиминирам нуждата от крем. Ей така- за проба. ;) Та рецептата в добрия случай когато имаш под ръка е детска урина (средна струя) сутрешна. Омазваш си лицето с тампон или памук, а ако си смел се наплискваш, стоиш докато се смеси водата в душа или крана ( не повече от минута) и после го изплакваш без нищо друго, само вода. Е, искам да ви кажа, че ефекта беше страхотен - никакво изсушаване, наистина не се нуждаех от крем, кожата беше еластична и достатъчно хидратирана, и изчезнаха частичните омазнявания при смесения ми тип кожа Ще взема сега след 15 г да видя дали ще махна минималните весели бръчици или не, ама няма детска урина вече... Ще се примиря със своята .. Иначе охлюви при мен каквито поискате и в изобилие - едни голи червени, мазни и едри, обикновени... Нооо, като се замисля с урината ми е някак си по-интимно, евтино и приятно... :lol: Лошо е е за бизнеса на компаниите, ама ще преживеят една рибка по-малко.
Само внимание! Ако ползвате собствена урина, тогава ще се замисляте и какво поглъщате и ще разберете, може би, и как да се храните! ;)
nena82
Kафенце
Мнения: 11
Регистриран на: Апр 5, '15, 14:40

Re: Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от nena82 »

Аз ползвам следният cc крем и съм много доволна - предлагам го на дамите тук. Не знам дали е с екстракт от охлюви, но е полезен вижте го ...............
Последно промяна от Anonymous на Апр 21, '15, 00:25, променено общо 1 път.
Причина: реклама
tihomira.markova
Kафенце
Мнения: 14
Регистриран на: Окт 22, '15, 08:47

Re: Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от tihomira.markova »

Аз ползвам този и съм много доволна http://www.parfimo.bg/dneven-i-noshten- ... 45803.html" onclick="window.open(this.href);return false; Кожата ми е смесен тип- в Т зоната и мазна, а останалата е нормална и този гел наистина спомага за това да не се отделя толкова себум по кожата. Опитайте го и няма да съжалявате :)
Demonka
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Сеп 13, '16, 17:50

Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от Demonka »

Я люблю крем "Nivea soft интенсивный увлажняющий крем" или "Atrix".
misha
Kафенце
Мнения: 3
Регистриран на: Юли 12, '16, 15:09

Re: Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от misha »

И аз ползвам този крем на Revive, много съм доволна от него и въпреки високата цена си заслужава. Попринцип имам много чувствителна кожа и всички други кремове ,които преди това ползвах, само влошаваха положението.
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”