Здравословно отслабване

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Здравословно отслабване

Мнение от Мириам »

libra написа:За съжаление при диабетици,когато кръвната захар е паднала,това означава,че преди това е хвръкнала до небето.
А системата да ядем каквото ни се яде ,знаем до къде ни докарва.Умереност е ключът,но не можем да уцелим мярката,това е.
Е,да,да ,за умерено взимане на храна говорим-защото много пъти не сме истински гладни,ами по навик,от тъга,от скука-незнам то може би зависи от момента,от организма-аз например имаше един период все ми се ядеше нещо,особено сладко,напълнявах естествено,но пък после се оправях.Мисля,че човек когато нещо много мисли и премисля си фиксира желанието там-т.с.като много мислиш как ти се яде нещо,как си гладен и т.н.като ,че ли наистина не си хапвал 3 дни.Същото е като с цигарите-като се отвлечеш и правиш други интересни неща,може да не пушиш 2-3 часа-поне при мен е така.Аз като имам работа или нещо интересно-като форума,например,се отвличам и забравям,че не съм пила кафе,не съм пушила,яла ,пила...
Anna315
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Яну 11, '14, 13:39

Re: Здравословно отслабване

Мнение от Anna315 »

Хапчета за отслабване - .............Лично съм го ползвала и много ми помогна.
Последно промяна от Anonymous на Яну 17, '14, 08:51, променено общо 1 път.
Причина: Рекламен линк
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Здравословно отслабване

Мнение от Димана »

Анке, не разбра ли, чедо, че тук нЕма да пекнеш???? :hihihi:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравословно отслабване

Мнение от calico »

Димана написа:Анке, не разбра ли, чедо, че тук нЕма да пекнеш???? :hihihi:

ето това е резултата от директния Фейсбук.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
vilityyy
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Апр 28, '15, 14:44

Re: Здравословно отслабване

Мнение от vilityyy »

Искате бързо и ефикасно отслабване - пробвайте с хапчетата за отслабване Липоин, можете да си ги поръчате от тук http://lipoin.com/otslabvane/.
Лично аз съм ги изпробвала и резултатът беше 6 килограма за по-малко от 3 седмици. Поръчайте си и вие няма да съжалявате !!
Аватар
mimeta
Кана кафе
Мнения: 549
Регистриран на: Фев 22, '10, 21:11
Местоположение: Чехия
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Здравословно отслабване

Мнение от mimeta »

Откак съм в Чехия почнах да качкам кила. Първите 4 години - 5 кила, последната година още 5. Преди това имах така 2 кила отгоре, така че сега имам да свалям 12. Почнах да ходя на фитнес, месец и половина вече, и за сега никакъв резултат. Питах треньорката и тя каза, че вероятно ми е малко храната. Като се движиш трябвало да ядеш повече :D тази идея ми допадна :D
Та сега си записвам какво ям, след 2 седмици ще ида на консултация правилно ли съм яла :D
Изображение
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравословно отслабване

Мнение от Noel »

mimeta написа:Откак съм в Чехия почнах да качкам кила. Първите 4 години - 5 кила, последната година още 5. Преди това имах така 2 кила отгоре, така че сега имам да свалям 12. Почнах да ходя на фитнес, месец и половина вече, и за сега никакъв резултат. Питах треньорката и тя каза, че вероятно ми е малко храната. Като се движиш трябвало да ядеш повече :D тази идея ми допадна :D
Та сега си записвам какво ям, след 2 седмици ще ида на консултация правилно ли съм яла :D
Мимет,не е възможно за месец и половина да няма никакъв резултат :nod:
Първо започват да се променят обиколките т.е след месец три пъти в седмицата тренировки леко ще наедрееш-дънките на крачолите ще ти станат тесни,а талията ще се събере.Бедрата първоначално нарастват-това е заради притока на кръв в големите мускули.
Това обикновено отчайва жените,но ако се вгледаш в огледалото неминуемо ще забележиш оформяне :D
Килограмите могат да останат същите или да качиш 1-2кг-причината е че мускулните влакна са по-тежки от мастните клетки.
Това трябва да ни радва,а не да ни отчайва-работим правилно и съвестно на тренировката.
Кардио упражненията имат две значения-преди тренировка подготвя сърцето и дробовете за истинската тренировка.20мин са достатъчни.
Завършващото кардио е истината в отслабването.Запомнете това-едва след 40 мин кардио тренировка започва разграждане на мастите!
Значи въртиш педалите или тичаш -мускула работи и му трябва кислород и протеин.От 40мин натам почва да черпи от натрупаните мазнини.
Друго важно е ,че не трябва да има задъхване,работиш с нормален ритъм за твоя организъм-да можеш да говориш :daaa:
След ефективна тренировка веднага се захранваш-Два сурови белтъка или чаша протеин.
Храната за деня се разделя на пет приема,само така се ускорява метаболизма.
Успех!
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
troll

Re: Здравословно отслабване

Мнение от troll »

три пъти пиша и три пъти трия...
Ако не си промениш живота, навиците и средата няма да изглеждаш и да се чувстваш различно.
Азги разбирам тез работи. Вервайте ми.
Джимовете не водят до нищо, щото мускула ако не се храни 48 часа с кръв почва да мре.
Спортуването и фитнеса с лопата е друго нещо.
За хапчета даже дума не ща да отварям.
Изобщо човек е такъв, какъвто е и който не може да приеме това има тежък проблем.
За да не се обиждате ще споделя нещо лично.
Аз много обичам да пия. Вода, бира, сокове, вино... концентрати почти не употребявам.Там се пие малко.А ефекта е много.
Обаче отрезах и бирата.Почти де.
Щото почнах да тренирам за да пия бира и в резултат получих натренирани ръце, крака и рамена и зачатък на бирен корем.
Като сега си спомням като се надигнах от леглото с ръка на диафрагмата и там нещо изфръкна напред ... и аз реших, че съм извънземно.
:mrgreen:
Ми с две думи... ако не се харесвате си сменете начина на живот, средата и мислите и тутакси ще станете квито искате.
Но туй не е лесно.
:mrgreen:
vanichka
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Апр 29, '15, 15:34

Re: Здравословно отслабване

Мнение от vanichka »

Здравейте!

Аз съм майка на 2 деца и съм доста заета домакиня.Преди време намерих хапчетата за отслабване ........... от тук................, и мога да ви кажа, че е много полезен. Нямам много време да спортувам или да се подлагам на различни диети,така че факта че свалих 10 кг за 3 седмици говори сам по себе си!
Последно промяна от Anonymous на Апр 30, '15, 10:14, променено общо 2 пъти.
Причина: реклама
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Здравословно отслабване

Мнение от Titi »

Ваничка, аре бегай и ти при Аничка.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”