Целулит

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Аватар
mihaela123
Kъсо кафе
Мнения: 60
Регистриран на: Авг 16, '15, 18:28
Местоположение: Shumen

Re: Целулит

Мнение от mihaela123 »

Аз съм си правила масажи, но така и не видях никакъв ефект.
baronika

Re: Целулит

Мнение от baronika »

С някакъв вид спорт може ли да се махне целулита ? Благодаря
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Целулит

Мнение от calico »

baronika написа:С някакъв вид спорт може ли да се махне целулита ? Благодаря

може.
Нарича се непукизъм. Трябва да се тренира ума, за да се стигне до това състояние.
но е трудно, не е за всеки.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
DamianaP
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Мар 13, '19, 13:01

Re: Целулит

Мнение от DamianaP »

Мили дами, за целулита, което аз разбрах, е че ако искаш да се отървеш от него е че трябва да си наистина отдаден на това. Това означава да се храниш правилно, да спортуваш, да ходиш на антицелулитни масажи, да се хидратираш - тоест да пиеш достатъчно вода и да използваш подходящи масла в определените зони и най-вече да изградиш начин на мислене, в който виждаш себе си без целулит и най-вече да приемеш себе си така както изглеждаш. Приемането е най-трудната част, но само когато приемеш, че така както изглеждаш в момента е задоволително добре, само тогава можеш да подобриш себе си. А освен това, всичко това не трябва да бъде само за определен период от време, трябва да се изгради като начин на живот. Искаш да изглеждаш по определен начин - отдаваш се на каузата. Или се примиряваш с това и всеки път като се поглеждаш в огледалото гледаш на себе си като красавица. Истината е, че ако не правиш нещо по въпроса, явно не ти е толкова голям приоритет за теб самия, а се подвеждаш от чуждото мнение как трябва да бъдат нещата. Това се отнася и за отслабване и всичко останало, което искаш да променяш в себе си. Не е лоша, нито едната, нито другата страна. Просто трябва да търсим истината в себе си. Успех и силна воля на всички, които се спускат в това начинание :stiskam:
Аватар
elly88
Kафенце
Мнения: 6
Регистриран на: Мар 16, '19, 13:05

Re: Целулит

Мнение от elly88 »

И аз се боря с това животно след раждането… Какво ли не пробвах от диети, спорт, масажи, гелове и т.н. В крайна сметка установих, че нещата са много комплексни и не може само с едно нещо да се отървеш от него, трябва много постоянство и нерви.
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”