Честито - НЕ ПУШАААААААА

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от Titi »

Чудех се, аз дето не пуша, що все отварям тази тема да ви чета, ама то си имало причина все пак - прочетох за хомеопатичния лек на Либра и билковия на Марианна.
Това е полезна, много полезна информация и предлагам да отворите нова тема за билколечение/хомеопатия и там да сложите рецептите и лекарствата, че тук ще се затрият в тази тема и след време като потрябват, няма да знаем къде да ги търсим
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Зари
Баш кафе майстор
Мнения: 2031
Регистриран на: Апр 11, '10, 13:25
Местоположение: Хасковлийка от София
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 1 път

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от Зари »

А аз днес правя точно 4 години непушене. :ieeee:
Това не значи, че не ми се пуши, но поне по-малко със всяка следваща година.
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от libra »

За подкрепа на отказващия цигарите:Шуслерова сол номер 7-по 1 таблетка под езика при желание за цигара.
Не съм го пробвала,но тези соли се продават вече 130 години .
марианна
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1861
Регистриран на: Юни 6, '13, 10:07
Местоположение: Самоков

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от марианна »

Либре ,дай да направим тема за хомеопатията :daaa:
Шуслеровите соли са нещо уникално :daaa:
Аватар
sadeyes
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Мар 17, '14, 16:17

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от sadeyes »

Завиждам ви искрено! Аз съм ги отказвала максимум за 3 месеца...усещам го, че е тъп навик, но когато съм изнервена наистина ме успокоява :cry: Само тогава изпитвам някаква нужда, иначе нито за кафе, нито след ядене,само при твърд алкохол, но и това успявам да го овадея, само нервите -не.
Аватар
Aylin Mustafova
Kафенце
Мнения: 14
Регистриран на: Май 5, '13, 16:00

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от Aylin Mustafova »

Приятели, препоръчвам ви една книга ,която е хубаво да бъде прочетена и от непушачите,но е предназначена за онези,които си мислят ,че е много трудно отказването на цигарите. Ще ви бъде много полезна ,сигурна съм :nod:

Алън Кар
Не пуша вече!
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от milena02 »

Всички пушачи тук сме я чели по няколко пъти! :mrgreen: Аз - три пъти! :angelche:
sadeyes написа:...усещам го, че е тъп навик..
Не е навик. Наблюдавай се внимателно един месец. Ще се убедиш, че е наркомания. Пристрастени сме към никотина, затова ни "успокоява", като си вземем дозата.
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от DOBI »

Аз от 1 месец започнах с електронна цигара - да ви кажа честно работи ,макар че бях доста предубедена.
Не че съм спряла напълно истинските , но от 2 кутии инещо на ден съм го докарала до десетина цигари днесвно,което си е направо постижение за мене.Плюсът на електронните цигари е че ми дават дозата никотин, не се носи отровен аромат около мене,нито се задимява помещението,а и кто цена е доста икономично, което хич не е за пренебрегване
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17029
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от Миша »

Ще повдигна малко темата,знам,че не е приятно,но хора,оставете цигарите,бързо и окончателно!В момента свекърва ми е последен стадий рак на белите дробове,свекър ми е с ХОББ,страшно е!Помислете ,никой не е застрахован ,не можете да си представите какъв ужас е .....Моля ви,спестете си поне това страдание-на вас и вашите близки....
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
kokorcha

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от kokorcha »

Аз мога да се похваля, че от 4 месеца вече не пуша!
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”