Здравословно хранене

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
Аватар
danielka_y
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1481
Регистриран на: Апр 4, '10, 21:36

Re: Здравословно хранене

Мнение от danielka_y »

Ами аз гледах и да спортувам по време на диетата, много бягах, и таебо в къщи тренирах
Изображение
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Здравословно хранене

Мнение от Satori »

Ами няма значение това. Рязкото сваляне на килограми е много опасно, особено за жени. Заради хормоналната система и пр.
Аватар
danielka_y
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1481
Регистриран на: Апр 4, '10, 21:36

Re: Здравословно хранене

Мнение от danielka_y »

Ам .... :sitwasntme: Знаех че не е добре да се свалят рязко килограми, но мислех че е само от естетическа гледна точка - да не виснат меса, да не се получат стрии, но незнаех че могат да се бръкне в хормоналния баланс.
Сега ще гледам да не съм толкова стриктна - ще го докарам около 5-6 килограми месечно :daaa:
Благодаря за инфоото Сатори :tzvetentze:
Изображение
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Здравословно хранене

Мнение от Satori »

За нищо :dovolen: Стрии, бръчки - да, това също е кофти и не е маловажно. Ама и вътрешно - освен за хормоналния баланс, не е добре и за ставите, сега се сещам. Ситурно и за други работи :hmmm:
Аватар
danielka_y
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1481
Регистриран на: Апр 4, '10, 21:36

Re: Здравословно хранене

Мнение от danielka_y »

Satori написа:За нищо :dovolen: Стрии, бръчки - да, това също е кофти и не е маловажно. Ама и вътрешно - освен за хормоналния баланс, не е добре и за ставите, сега се сещам. Ситурно и за други работи :hmmm:
Сатори :gush: Благодаря още веднъж :tzvetentze: Сега ще внимавам повече!
Изображение
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Здравословно хранене

Мнение от nel4o »

Между другото стриите се получават при напълняването, а при отслабването само си проличават. Разтягането е това което поврежда кожата :nod:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Здравословно хранене

Мнение от Satori »

nel4o написа:Между другото стриите се получават при напълняването, а при отслабването само си проличават. Разтягането е това което поврежда кожата :nod:
Мда, така е. :nod: Въпреки че съм срещала мнения, че ставали и пир отслабване, ама аз не съм убедена.
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Здравословно хранене

Мнение от nel4o »

Аз направо съм сигурна. :nod: Като разтегнеш прекалено ластик можеш да го повредиш, не се поврежда когато го пуснеш :sgiggle:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
danielka_y
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1481
Регистриран на: Апр 4, '10, 21:36

Re: Здравословно хранене

Мнение от danielka_y »

Не се бях замисляла от тази гледна точка, но определено има желязна логика :daaa:
Изображение
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: Здравословно хранене

Мнение от paju4eto_Ligla »

Рязкото отслабване влияе също на зъбите, косата, бъбреците и разни други чарколяци, да не изброявам поименно - и не в положителна посока. Говоря от личен и съвсем челен опит (сваляла съм 2 пъти по над 10 кг за месец, което е 1/5 от теглото ми). Особено втория път ми се отрази ужасно зле :oops:
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”