Връзка с admin

Правилата за този форум.
mama_li

Re: Връзка с admin

Мнение от mama_li »

Този т.н. потребител, май си е за бан?? Постоянен!
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10703
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 186 пъти
Получил благодарност: 334 пъти
Обратна връзка:

Re: Връзка с admin

Мнение от botan »

mama_li написа:Този т.н. потребител, май си е за бан?? Постоянен!
Уредено е. По празниците обикновено се появява доста спам. :nod:
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Малката Ида

Re: Връзка с admin

Мнение от Малката Ида »

Здравей,Равик.Така и така си тук :angelche: бих искала да ти задам 2 въпроса.
1.Какво ще се случва със Снимка на седмицата?
2.Добра идея ли е Пазар, да е на различна платформа?
Разбира се, бих могла да попитам на лични,но смятам че и други се вълнуват от отговорите. :nod:

Поздрав най-сърдечен? :tzvetentze:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Връзка с admin

Мнение от ravik »

Отговорих в другата тема, но сега виждам, че и тук е пуснато. Сега ще си копирам мнението от там:
1. По принцип ми се иска да я възстановим. Имам обаче едни технически ограничения в момента, които не ми се иска да обяснявам, и затова не мога да я сменям редовно. В момента, в който оправя нещата, ще мога да я сменям. Обмисляхме вариант и Дени да я сменя, което също е опция. Искам да проверя едни неща следващите дни и след това ще видя как да продължим.
2. Обмислям го. Бих искала да ги извадя от форума чисто физически и да ги преместя на друг домейн. Не планирам други промени, просто физически да ги преместя.
Ако искате дискусия, нека остане в тази тема, за да не е на сто места, после ще я отделя.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
PPetrova
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Юни 22, '11, 10:51
Местоположение: Сливен

Re: Връзка с admin

Мнение от PPetrova »

Здравейте! Антивирусната програма непрекъснато ми се включва визуално като прозорец с надпис"Шифрован мрежов график, ненадежден сертификат " и ми дава информация сървър kards.gip.ru.За пръв път ми се случи като правех заявки за Миша.Сега при разглеждане на страници из темите се включва с искане за блокиране или разрешаване. Опитах се да го обясня с писмо по пощата на по-горе посочения адрес, пак се включи. Какво се е получило?
ifka
Kафенце
Мнения: 3
Регистриран на: Окт 6, '17, 16:12
Местоположение: Долна Митрополия

Re: Връзка с admin

Мнение от ifka »

Здравейте. Получих съобщение от потребител costa тип спам. С линк към нещо, което уж чете чужди смс-и. Може би трябва да се вземат някакви мерки срещу него.
Аватар
Berkfire
Kъсо кафе
Мнения: 93
Регистриран на: Дек 26, '17, 15:27
Местоположение: София

Re: Връзка с admin

Мнение от Berkfire »

Здравейте Админ,
имам проблем с прикачването на снимки. Как става?
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Връзка с admin

Мнение от Denis »

Всички теми /вкл. мнения/ от началото на форума ли са запазени /и видими/ към момента?
Прочетох, че ъпгрейди са правени, затова и питам.


Търсех нещо от отдавна 2011-12 г., тема, в която съм сигурна, че бях писала нещо и го търсех, но не я откривам.
И други неща преди бях търсила - изчетох няколко теми по диагонала - същия резултат-0.
Търсачката на форума дава резултати, но след 2-3-ти опит или след първа страница не можеш да влезнеш в темата
/и то не е от днес, и пак съм писала, отдавна беше преди години - отговор нямаше :eeeh: /-
оказва се, че винаги е много натоварено това търсене - който иска, да опитва по-късно.
Преди ги намирах по-лесно през гуглето :dovolen: и ключова дума и хоббикафе,
нооо вече и така някои неща не излизат. Затова и питам.
Не е изключено, при толкова инфо и теми, нещо да съм недовидяла ;)

пп. от 26 декември никой не отговаря на питания разни. Явно са несъществени просто :hmmm:
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Връзка с admin

Мнение от Denis »

ravik написа:Отговорих в другата тема, но сега виждам, че и тук е пуснато. Сега ще си копирам мнението от там:
1. По принцип ми се иска да я възстановим. Имам обаче едни технически ограничения в момента, които не ми се иска да обяснявам, и затова не мога да я сменям редовно. В момента, в който оправя нещата, ще мога да я сменям. Обмисляхме вариант и Дени да я сменя, което също е опция. Искам да проверя едни неща следващите дни и след това ще видя как да продължим.
2. Обмислям го. Бих искала да ги извадя от форума чисто физически и да ги преместя на друг домейн. Не планирам други промени, просто физически да ги преместя.
За другото... Това по темата за снимка на седмицата -какви са тези "технически" ограничения :hmmm:
Признавам си, че може би съм неграмотна по въпроса ;)
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Връзка с admin

Мнение от Denis »

алооооо :mrgreen:


Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта
това колко пъти
и кога и кой ще го почисти
:x
час и повче вече мина :daaa:
/във форума времето лятно-зимно часово не се променя,
предполагам, друго несъщестено техническо ограничение, като при сн.на седмицата/.
Равик, това е форум,
ТВОЙ ФОРУМ,
някаква адекватна техн.поддръжка /а и комуникация/ КОГА :dovolen:
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
Публикувай отговор

Обратно към “Правила”