В Страната на лалетата

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

Аватар
Elyza
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1717
Регистриран на: Сеп 15, '10, 23:18

Re: В Страната на лалетата

Мнение от Elyza »

Миме, с огромно удоволствие разгледах товя пътепис. Благодаря ти и аз, че отиде, засне и сподели тази хубост с нас.
Никога не бях ходила в Амстердам и тази виртуална разходка беше като истинска.
Какъв невероятен човек си ти!
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: В Страната на лалетата

Мнение от Димана »

Браво, Мичке! Направо си роден есксурзовод... :D :tzvetentze:
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: В Страната на лалетата

Мнение от rumivarna »

Марийко, :oops: :oops: :oops: Голямо посрамване от моя страна :oops: ....... :cry: Чак сега да разбера, че си ходила и вече си се върнала, че и снимките са тук!
Е няма по-голяма красота от цветните градини в които си била! :shock: :potekoha: Благодаря ти, че и нас разхождаш със снимките си :tzeluvka: И пак да отидеш до друго такова мечтано и неземно място (че и мене да вземеш :oops: :hihihi: )
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Feeriq
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Дек 13, '09, 17:58
Местоположение: Sofia

Re: В Страната на лалетата

Мнение от Feeriq »

Мария, благодаря за невероятната разходка из лалеените градини. :tzvetentze:
Голяма красота :potekoha:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: В Страната на лалетата

Мнение от calico »

rumivarna написа:Марийко, :oops: :oops: :oops: Голямо посрамване от моя страна :oops: ....... :cry: Чак сега да разбера, че си ходила и вече си се върнала, че и снимките са тук!
Е няма по-голяма красота от цветните градини в които си била! :shock: :potekoha: Благодаря ти, че и нас разхождаш със снимките си :tzeluvka: И пак да отидеш до друго такова мечтано и неземно място (че и мене да вземеш :oops: :hihihi: )

Мери другия път ще отиде и ще изчака да цъфнат и тия дето още са на пъпки, някъде месец трябва да е там :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 42 пъти
Получил благодарност: 106 пъти

Re: В Страната на лалетата

Мнение от desi_slava »

Благодаря за невероятната разходка,Мария! :tzvetentze: :gush: :tzeluvka:
Аватар
eva
Виенско кафе
Мнения: 302
Регистриран на: Сеп 14, '12, 17:18

Re: В Страната на лалетата

Мнение от eva »

Благодаря за красивото изживяване на което ни направи съпричасни Мария :gush: И твоя бабешка милост е най-лъчезарното лице в страната на лалетата :tzeluvka:
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: В Страната на лалетата

Мнение от lenuza73 »

:D Е сега и аз да кажа няколко думи ,щот съм заплес и не разбрах ,че имало тема за разходката ти до Холандско... :ufff: :ufff: и понеже днешната томбола ми светна изгорелите крушки ,та бързо се ориентирах къде ще да е тоя албум за който стана дума днес :ieeemyzh: :ieeemyzh: Отивам и аз да гледам снимките :liubov2: :angelche: :angelche: :angelche: :angelche: Ама пък може и да не разбрах ,че има албум,но си имам подаръче от там :ieeemyzh: :ieeemyzh:
iana_hk
Кафевар/ка/
Мнения: 924
Регистриран на: Авг 26, '10, 22:00
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 49 пъти

Re: В Страната на лалетата

Мнение от iana_hk »

Оооооо, Мария, невероятна красота!
Радвам се за теб, че на живо си видяла тази красота и я сподели с нас. Връщам се отново да гледам, особено втората част :tzeluvka:
"Ако искате да живеете дълго, започнете да живеете с кеф!"
д-р Мишел Саймс
roselover

Re: В Страната на лалетата

Мнение от roselover »

:tzvetentze: Радвам се, че си постигнала една от градинарските си мечти. Съгласна съм с Калико - следващият път поне месец там, за да хванеш цъфтежа на всички красоти :stiskam: :stiskam: :stiskam: :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”