ПОЧИВКА В ТУРЦИЯ-МАРМАРИС-отзиви и препоръки

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

murray
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Юни 10, '15, 15:23

Re: ПОЧИВКА В ТУРЦИЯ-МАРМАРИС-отзиви и препоръки

Мнение от murray »

Здравейте,
Някой да е резервирал почивка в Турция от тук: Почивки Турция
Ако да - доволни ли сте? За коя дестинация? Ние още не сме решили къде точно ще почиваме, но се оглеждаме за всякакви мнение.
Мерси предварително. :dovolen:
Аватар
simira
Виенско кафе
Мнения: 403
Регистриран на: Мар 31, '10, 21:04

Re: ПОЧИВКА В ТУРЦИЯ-МАРМАРИС-отзиви и препоръки

Мнение от simira »

От този сайт не сме почивали но може да опитаме , чрез него туристическите фирми рекламират своите продукти. За всеки случай преди да платиш нещо - виж коя фирма продава продукта и се свържи с първо с нея .
Аватар
Leni
Кафе с мляко
Мнения: 265
Регистриран на: Авг 14, '13, 09:34
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ПОЧИВКА В ТУРЦИЯ-МАРМАРИС-отзиви и препоръки

Мнение от Leni »

аз за сефте почивай миналата година в Турция през октомври, но се спряхме на Дидим. Препоръчвам го за хора които искат мързел, уединение и все пак има за разходка в града. Хотела ни беше на 10-15мин от главния плаж и крайбрежната търговска улица на Дидим, но беше в самостоятелен залив и ужасно чаровен. Беше изцяло от бунгала сред великолепен парк. Аз която ме знаете с какъв тръм в гащите съм и обичам да слушам и с снимам, направо се изненадах че ми хареса. Обаче се заредиха с енергия. И д ви кажа не беше и скъпо за Ултра Ол инклузив в 5звезди за 7нощувки платихме около 500лв.. и пак си снимах някакви детайлчета разбира се.

Лежах като шамандурата в морето, че ужасно солено и не можах дори главата да си потопя, но пък през октомври е най-подходящо, защото града е доста на юг.

Ей малко снимки

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Какво му трябва на един добър фотограф?! - едно око и един пръст...
http://travelcafe.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
и накрая балконът http://leni-s.com/balcony-relax/
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”