Коментари и предложения към статиите

Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Коментари и предложения към статиите

Мнение от Moria »

Искате ли в тази тема да коментираме статиите , разни неща от сорта на "благодаря ти за труда...", "браво на теб" и пр. Както и предложения за нови материали. Ей така да не разводняваме самите теми за цветя :hmmm: В тях да пишем само по същество - конкретно споделен опит, въпроси и разни такива.
На мен тази сутрин ми се иска да кажа благодаря :tzvetentze: и браво на Ерик и Блу за чудесния материал за нарцис. А също и на Дал за хойхерата и магнолията. :daaa:
Изображение
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Коментари и предложения към статиите

Мнение от lila »

Ооо, и ти доста работиш - ние виждамеееееееее :hihihi: :hihihi: :hihihi: хои, пасифлори - Благодаря Moria :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: Коментари и предложения към статиите

Мнение от Moria »

Блу, приемам че темата Ароматът в градината я пишеш специално за мен. :liubov: Благодаря.
Разрешвам на останалите градинари да се възползват. ;)
:hmmm: Май ще купувам още семена.
Изображение
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Коментари и предложения към статиите

Мнение от Blue sky »

Мори :liubov2: :liubov2: :liubov2:

изчакай със семената :mrgreen: , има още 6-7 части, но бавно става :angelche:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: Коментари и предложения към статиите

Мнение от Moria »

Ми нищо бе - ти пускай на партиди, аз също ще сея на партиди. :D Инак не мога да насмогна.
:tzvetentze: на Тити за Десетте най... Обичам да чета и любопитни материали за растенията. Те поне не ми действат зарибяващо. ;)
Изображение
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: Коментари и предложения към статиите

Мнение от Moria »

Нептун, благодаря ти. :tzvetentze: Беше много приятно да прочета историята на Мадам Мейланд
Чак ми се прииска да имам тази роза. :dovolen:
Изображение
Аватар
liubami
Кафевар/ка/
Мнения: 789
Регистриран на: Яну 11, '13, 13:08
Местоположение: софия

Re: Коментари и предложения към статиите

Мнение от liubami »

Moria написа:Искате ли в тази тема да коментираме статиите , разни неща от сорта на "благодаря ти за труда...", "браво на теб" и пр. Както и предложения за нови материали. Ей така да не разводняваме самите теми за цветя :hmmm: В тях да пишем само по същество - конкретно споделен опит, въпроси и разни такива.
На мен тази сутрин ми се иска да кажа благодаря :tzvetentze: и браво на Ерик и Блу за чудесния материал за нарцис. А също и на Дал за хойхерата и магнолията. :daaa:
Мисля,че трябва да се разшири темата"Наптави си сам",със сигурнот всеки майстори по нещо за цветятя и за интериора като цяло!!
https://flickr.com/photos/147607694@N05 ... 9499790383" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”