БАН - посещение

Публикувай отговор
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

БАН - посещение

Мнение от vodo-leika »

Най-накрая и аз се наканих да посетя това чудесно място! :nod: Ето и в снимки моя цветен следобед, ако все още има заблудени като мен, които не са били там. :oops: :oops:
http://vodoleika.snimka.bg/flowers/izlo ... 4.17653633
Аватар
liljana
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1128
Регистриран на: Фев 5, '10, 11:46
Местоположение: Пловдив

Re: БАН - посещение

Мнение от liljana »

Благодаря за разходката :tzvetentze: Споко,по-по-заблудена съм с № :hmmm: :ieeee: :ieeee:
http://liljana.snimka.bg/flowers/orhi-v ... 8.30411789" onclick="window.open(this.href);return false;
Не можеш да състариш мисълта. Можеш да състариш само формата.
dal

Re: БАН - посещение

Мнение от dal »

прекрасни са , всичките :liubov2: благодаря ти :daaa:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: БАН - посещение

Мнение от lila »

:tzvetentze: На страницата на сайта има още Изложение в БАН, 2010 :tzvetentze: Хубав празник на всички :tzvetentze:
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: БАН - посещение

Мнение от paju4eto_Ligla »

Прекрасно! Благодаря ти, Водолейче...има някои, които веднага ме накараха да хлъцна "Искам!" :lol: :twisted:
Аватар
rosti
Кафе с мляко
Мнения: 226
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:02
Местоположение: Добрич

Re: БАН - посещение

Мнение от rosti »

Само мога да ви завиждам. :snif:
"Аз поисках и дъжд заваля.
Не ме гледай със укор в очите!
Запомни! Аз обичам дъжда.
Той единствен скрива сълзите!"
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: БАН - посещение

Мнение от Moria »

Водолейка, Лила, благодаря ви за прекраснта виртуална разходка. :tzvetentze:
Изображение
Аватар
Arida
Виенско кафе
Мнения: 434
Регистриран на: Мар 8, '10, 11:35
Местоположение: София

Re: БАН - посещение

Мнение от Arida »

:cry: Здравейте!И аз един ден отидох до БАН на разходка и останах много разочарована от тях. :cry: Да, наистина имат интересни видове растения,но почти всичките им творения бяха болни или заразени.По техните растения имаше толкова много редки екземпляри буболечки,мушички, гадини и охлюви, каквито биха били предмет на изучаване от всеки един биолог!!!.:snif:За мене представляваше истинска атракция гадините по техните растения, отколкото самите растения. :shock: Повода да ги посета беше това,че имат различни сортове хибискуси,които исках да си купя.Оказа се,че имат само два вида.Когато ми донесоха саксийте,растенията бяха с хлороза и целите изядени и покрити с гадинки!!!Не пожелаха да ми направят даже и отстъпка от цената!!! :o Накрая ми донесоха една бяла кала,която беше в същото състояние и ми поискаха 12 лв за нея. :ufff: Хибитата ги купих и още ги лекувам,но от калата се отказах.Толкова ли нямат пари да си купят препарати за растителна защита?Как могат да продават такива болни цветя и на такива цени?Все пак това е единствената Ботаническа градина в София...Да не говориме,че това е единствената оранжерия в България,която ти взима вход,за да им разгледаш растителността!!!!И те нямат пари да си купят препарати за растителна защита.... :ieeee: Ами това е смешно...Много съм разочарована от Ботаническата Градина на БАН... :svekurva:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11807
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 184 пъти
Обратна връзка:

Re: БАН - посещение

Мнение от johnstalker »

Викаш, каквато ни държавата, такава ни и ботаническата градина.. ;) :D
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: БАН - посещение

Мнение от lila »

Не дръж на тези дребни неща :nod: всеки път вадя голи охлюви от растенията, купени от там :D Стана нещо като част от ритуала и ако не намеря нищо се чувствам разочарована :D :D :D
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”