СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

в най-точната тема
Re: Въпроси разни и разнообразни
Мнениеот РОУЗ » Нед Мар 12, 2017 8:38 pm
:lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1724 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Ааахахахааа Изображение... конската тор на Роуз търпи развитие :lol: :lol: :lol:
presto написа:Ако оборската тор е натрупана на купчини на открито, махнете с лопатата горния слой и тогава пълнете чувалите, защото пролетните дъждове са отмили каймака с витамините и минералите и пада кпд-то, ако е пресен и ще чакате да угнива, по-добре го слагайте в черни чували оставени на слънце през лятото...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1724 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Темата е Ядоса ме това, че... :!: :lol: :lol:
milena02 написа:"Пуякът пуйчи пуйката", колеги от градинарските спец служби. :tzeluvka: Благодаря за отзивчивостта! Не си представях, че такава ще е първата ни масова среща в моята градина, ама на! :ufff: Нищо! Затова пък през юни, като дойдете, всяка ще си нагледа розата, дето е подрязала. Е.... дано не се наложи наистина да правим бригада. Все се надявам някак да се оправя. :stiskam: Що се отнася до помощника, мобилизиран е. Вие само режете - щото за тая работа си се иска акъл и професионализъм, а той като по-прост събира и изхвърля с колички орязаните клони. Инструктиран е и да е гол до кръста за вдъхновление на градинарките, а пък и прави някакъв си негов коктейл с бананов сок, водка и сметана. :hihihi: Аз такваз лигоч не пия, но приятелките ми припадат по тоя напитък.
Isa Bel написа:ма Миленко аз за туй ли тъ турих меринджей ??? :shock: :shock: :o
ма ти да си видела меринджей с лепки по главата ... ма я са дръж сполучливо!!!! :gydigydi: :nazdrave:
вчера меринджей - днес ветеран .... утре ко? - то човек не мой ти фана спатиите ...
/да се оправяш бързо - ушато магаре!!! :gush: :stiskam: /
libra написа: а пък и прави някакъв си негов коктейл с бананов сок, водка и сметана. :hihihi: Аз такваз лигоч не пия, но приятелките ми припадат по тоя напитък.
Eйй,да не е със сурови яйца!Няма да му подрязваш ентусиазма така!Ако,нещо съвсем не става коктейлът ,да му добави повече водка.Ще пием ,ако трябва и с бял мустак/от сметаната/ ще подрязваме розите!Пък,все ще цъфне нещо през юни,те са много държеливи.
milena02 написа:
лалесъм написа:Бухалът ще избуха бухалката и от мен :daaa:
Ама се включих чак като описа как ще стане рязането :lol:
Значи! Щом кълвете на Симо, който е осигурен да вози колички и прави коктейли, фантазията ми е бедна какво ще стане, ако ви кажа, че лично Жоро Лалето ще ви попива с копринена кърпичка потта от морните чела... Ми то градината ще се окаже тясна, бре! :lol: :lol: :lol:
milena02 написа:"Пуякът пуйчи пуйката!" Свободно! Снимката показа, че ръката ми не е счупена, а само здраво контузена, така че най-вероятно след десетина дена ще съм готова за резитба. Съжалявам за дадената напразна надежда да ядете кекс на корем, докато гол до кръста убавец ви бърка коктейли и ви попива морното чело с копринена кърпичка! Ако пък много ви се иска това, моментално пак ще се бинтовам и така ще си остана до края на месеца. Бе завинаги така ще си остана... какво ли не прави човек за приятелките си. :gush: :tzeluvka:
venetka70 написа:
milena02 написа:Че в коя тема да е, Венетче? В момента всички са ядосани. Аз - че ще ми се оправи ръката и няма да мога да си лежа в шезлонга, докато ви гледам как режете рози. Вие - че няма да ядете кекс и да пиете коктейли, поднесени ви от гол до кръста убавец. Въпросният убавец - че вече се беше настроил радостно да галантсва на двайсетина дами и даже нов коктейл измисли по случая. Въобще, всички са ядосани от това, че... :lol:
Нека си се казва как ще темата. Аз пък съм радостна, че си добре и че стана такъв хубав моабет. Малко на твоя глава, ама от това не вярвам да ти докараме главобол.
А за шезлонга винаги можеш да си измислиш болест и да се разположиш в него и от там нататък да върви рязането на розите от съфорумки, кекса, коктейла, убавеца и т.н. Сецване в кръста например е добро, иди докажи, че не е така. Видим признак на тая болест няма нали?? На крива физиономия от болка винаги трябва да можеш да го докараш си мисля.
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Гео, граф написа:Каликоооо, бузите си пази, докато режеш розите - това от мен да го знаеш :swait: ! Щото аз съм издрана не само по ръцете, а и по бузите :lol: :lol: ... Или гледаш да получаваш цветята опаковани 8-)

Изображение
zeleno написа:
wenche написа:Ами аз така опаковани получавам голите корени от Зеленко... и тук приликите свършват :sworried:
въх , обидена се чувствам
не съм ли убава като момата на фотката бе Венче :hihihi:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

zeleno написа: Всичко е около блока , редовно го копат , и крадат редовно , за капак един и същ тип растение , подарък от един и същи човек , два пъти :mrgreen:
направо чак ми стана невероятно :lol:
сега хакнах там една махония , много традиционен храст , че да видя от мястото ли им идва да скубят или от асортимента
artist написа::D :D :D

Ех, Зеленко , то не е за смях, ама... кога успяват да отскубнат, при толкова "охрана" там не знам :lol: :D :hihihi:

п.п. ... сещам се за една вечер, в доброто старо време :mrgreen:
... изтупвам през прозореца аз едни покривки и одеяла :angelche: и изведнъж надолу полетяха едни атрибути дето идея нямам как са попаднали там :idea1:
и смях ... на бегом тичай със съквартирантката да си събираме "боклука" отзад :angelche:

...и това по- тъмно :shock:
нямаше и минута да сме се шушнали отзад с телефоните и на терасите се появиха зрители (почти веднага)
последваха викове от рода : "ей, какво правите там долу?" и "какво търсите, да не берете на Фани от цветята?"
това беше един докторант, още му помня физиономията :D , ползваше ателие на нашия етаж
... как сме се смяли не е истина :D
особено след опита тихичко да отговорим.. без да викаме много, че си издирваме бельото... и не е нужно да се вдига допълнително врява :D

ех, беше си хубаво :angelche: :liubov:
zeleno написа:ето на , взе да ми просветва
въпросната дупка е позиционирана край кръчмата , а там обитаеми тераси няма :lol:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Гео, граф написа:
bell написа:... А, за фона на това му викат боке. Точно в тази снимка няма боке или проблясъци, но фоновете са важни...
Бел, сетих се как преди време се възторгнах от снимките на Ботан на негови колеуси и сентполии - на един разкошен наситено син фон. Та тръгвам да снимам моите нушки (които вече са във вечните цветни полета) и се сещам за фона. Мисля, почесвам се по манерката, търся и намирам един възхитително син чаршаф. Слагам го за фон, снимам, а после Ботан ме подсеща, че можеше да го поизглада, защото личаха сгъвките :lol: :lol: :lol: ... Така че умната с фоновете ей :sgiggle:
Гео, граф написа:
Isa Bel написа::D Географиньо давай снимки с чаршафа ... :stongue:
Начи само в името на излагацията (по-добре беше да не цапам тук, а в кукундрилската, ама айде малко спам 8-) )...

Смачкан чаршаф

Изображение

Изгладен чаршаф

Изображение

Черга за фон
Изображение

Обещавам повече да не слагам моите телефонски грозотии тук (мноу мъй срам :oops: :oops: )
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от tili »

Гео, чергата за фон е супер, ама да беше сложила някаква жълтичка цъфка за главната роля. Аз такива не гледам и не им разбирам :)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1724 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Малиии, Лаленце, ш'та утрепам :o :svekurva: ! Изпипосваш ми сичките излагации начи, м :evil: ? ... :lol: :lol: :lol:

....................................................

Я да се види и Ния тук - тоя глагол ''вкучогъзихме'' е очарователен 8-) :daaa: :angelche: !
ния написа:Два дни се вкучогъзихме от студ и дъжд :lol: :lol: :lol:
Днес, пекна слънце-хубав ден е!
На хубав ден, се раждат хубави хора!

ЖИВЕЙ, ОБИЧАЙ И СЕ СМЕЙ

Днес е ТВОЯТ ден,Трол-Честит да ти е!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

libra написа:ОФХ,пак трябва да се чудя кой е дарителят? Да не е Трольо,той е нежна душа?Като нищо може да ни е закичил с "една българска роза от мен".
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от ToBo »

РОУЗ написа:Някъде в София да сте виждали да продават чадъри с тръстика, като тези по плажовете? :?:
:lol:
Никога не е късно да засадиш клематис...
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”