СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

wenche написа:Добро утро !
Решила съм днес да си измия пролетно колата, да изрина пръстта от багажника, да го разчистя от саксийки и пликчета,( че да отворя място за нови :oops:) и да си залепя стикера на чисто стъкло.
Но първо по традиция сядам с кафето и надниквам във форума. И ето на какво попадам, обърнете внимание на датата

Re: Ъъъ...мотивацията...
Мнение от Titi » Чет Яну 17, 2013 11:20 am
Titi написа: И аз да ви вдъхновя, ще ви кажа, че освен всичко друго в сауната може много интересни запознанства да се вържат. Ето какво ми се случи на мен:
Излегнала съм се в сауната и релаксирам, гол като сокол, щото тя е само за жени. Само аз и една жена сме вътре. Влиза трета и ме пита може ли да легне на пейката под мен. Отговарям с да и продължавам да си релаксирам. Чувам шумолене, настаняване, последваща тишина и после точно до ухото ми зададен въпрос: "Извинявайте, Вие да сте Тити случайно"? :shock: :shock: Ококорвам очи и се вторачвам в непознатата /гола/ жена до мен. Тя се ухилва широко и казва: "Приятно ми е, аз съм milena02" :lol: :lol:
За първи път в живота си се запознавам гола с някой, също гол :shock: :lol: :shock: Казва ми, че ме познала от снимките тук, а аз съм още по-очудена, защото освен че съм без дрехи, ами съм си нахлупила и една шапка за баня на главата, защото косата ми е омазана в масла. Е, как ме позна и до днес не ми е ясно:lol:
Все пак ще си лепна стикера, дори и само като красив аксесоар :liubov:
Гео, граф написа:Вени, сълзи ми излязоха от хилеж бре Изображение Изображение Изображение ... Не е истина просто, явно и без стикери натюр в сауната се разпознаваме :srofl: :srofl: :srofl:... Милена не напразно е Агент02 :nod: !

И за да не съм извън темата, ще цитирам великия Чарли Чаплин, чиито думи са валидни за целокупното градинарско съсловие:

"Когато започнах да обичам себе си, престанах да ограбвам собственото си време. Днес правя само това, което ми носи щастие и радост, което обичам да правя и носи на сърцето ми приятни усещания."
milena02 написа::lol: :lol: :lol: Абе вие слонска памет имате! :ufff: Чиста истина си е това! С Тити плувахме в един и същи басейн и така се запознахме. Бях я видяла по снимки разни тука и после като се засякохме в сауната, я разпознах. И така цял един период през ден-два си другарувахме дибидюс голи в сауната и си говорехме за китки. А после, като се видяхме за първи път на форумна среща напомадени и фризирани, тя вика: "Бря! Ти ли си това? С дрехи не мога да те позная, аз все по гол задник си те знам...." :lol:
...........
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Малката Ида написа: .......

Усмивка :D

Изображение

Изображение :sgiggle: :sgiggle: :sgiggle:

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

wenche написа:А сега да видите вие, и аз цъфнах. :ieeee:
От три години едно кукуряково листо лежи залепнало в земята и тая седмица какво му стана :shock: без предупреждение, щеше да ми докара инфаркт
Изображение
...............
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15870
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 835 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Златка Трънова написа:Прости ми боже,че отидох в Лидл и накупих от всичките 15 вида луковици, дето нито ги знам какви са, нито как се садят,а само от пустото желание да ги имам !
:lol: :lol: :lol: Злате, не си сама, мила :nod: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15870
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 835 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Темата е ''Солените палачинки с пълнеж'' на Калико 8-)
GIOIA(Джоя) написа:Ани,тези палачинки бяха най вкусните,които съм яла :potekoha:
Даже взехме малко за у Люб,но нали не стигнахме до тях ....
Вече в двора на Тили,тя бърза да отключи,че даваме зор за тоалетната,влиза вътре ,след малко излиза и казва"Какво става бе хора?Нали за тоалетна бързахте?"А ние с Тобо и Милени ,отворили едно подносче за торта с лакомсва,унищожавахме последните палачинки,гледайки виновно :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15870
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 835 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Дал-неподражаемата :lol: :lol: :lol: ...
dal написа:... там е университетски град и конгресен град- хотели и таверни не затварят защото цяла зима там има събития всяка седмица- или е карнавал , или експо , или конгрес на велосипедистите от австрия , или симпозиум на шахматистите от белгия , или изложение на производителите на клечки за уши за бели мечки и т.нт.
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

dal написа:
SteNik написа:Имам няколко английски рози, след 5 години установих че искат много грижи и то ежедневни. Искат хубави торове и препарати.
аз па устанвових още на третата че трябват специални усилия да ги умориш
и че изобщо не са капризни и с нас и без нас все си цъфтят
за ежедневни не знам , ама и резитби дето са два пъти в годината съм пропускала
и не съм поливала при месеци липса на дъжд

така че много поздрави на грижовните розари от безгрижовните
calico написа:
тук доста хора имаме по много рози, ама едва ли някой полага чак ежедневни грижи за тях, все пак имаме и други цветя, пък и хамаци за полягване :angelche:

розите имат това велико свойство да цъфтят въпреки нашите грижи.
Мадам_Сръчкова
Кафевар/ка/
Мнения: 817
Регистриран на: Окт 21, '14, 21:41
Местоположение: София

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Мадам_Сръчкова »

wenche написа: А кое е това зелено нещо :shock: , сякаш ягода е правила секс с кукуряк :tzvetoman:
Angelina_S написа:
Изображение
Голям смях :D :D :D :D :D
https://www.facebook.com/MadamSrachkova" onclick="window.open(this.href);return false;
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

О, това си е специфичният стил на Венче ;)
wenche написа:Какво е това, Лаленце ?? Анемоне, правило секс със памук ??
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10769
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 239 пъти
Получил благодарност: 451 пъти
Обратна връзка:

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от botan »

Мисля, че ще трябва да поговорим с Венче за птичките и пчеличките, защото обикновено не стават така нещата в природата. :D
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”