СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
GIOIA(Джоя)

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Ще ви помоля да ми стискате палци
от ToBo » Нед Фев 05, 2017 11:45 pm

Ей как се радвам, независимо дали ние сме ти удължили краката, Румена
:srofl: :srofl: :srofl:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Noel »

dal » Пон Фев 06, 2017 12:36 pm

Noel написа:
Мен друго ме тормози-пробивача ме посети миналия сезон.
Та при тези ниски температури дали се е гътнал,или мръсника си гостува необезпокоен?

dal написа
жив е той , жив е-
там у клонака
лежи без да пъшка
и чака южняка
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13526
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 258 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от kim »

:D
МГХ написа: Ще взема и аз 1 бр. Ако още не съм я поръчала.
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

kim написа:
miltonia написа: :lol: Ха, да не заформим тогава нов почин - всеки със своя поръчка от любима дестинация. :ieeee: А който изтегли късата клечка, отива в Бангладеш. :mrgreen:
Изключително държим стоката да ни е "под око". Готова съм да я следвам навсякъде...:angelche:
Lois написа:Аз мисля да спретна една поръчка за захарна тръстика. От Куба. И испански говоря, поне говорех навремето :hihihi:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

незабравка написа:Да,доста съм пропуснала,ама нали пиша таблиците до 2 часа посреднощ.Даже свъкърва ми /те живеят под нас/ме пита защо у нас се хлопа толкова до късно.Та се наложи да заменя чехлите с твърда подметка с терлици. :lol: Днес следобяд ще поправя и допълня всичко..Така или иначе файла ще го пускам пак за проверка. :daaa:
Добре,че в магазинчето на щерката в този студ няма да има много клиенти,та да си дремя спокойно като преоценена мисирка на колхозния пазар. :mrgreen: Ама интернет няма в магазина. :snif:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Daniela Pargu написа:
Мария Николова написа:Видяхте ме само на АТВ-то, а две снимки по напред с голия гръб не, така ли!!!! :sangry:
:lol: :lol: :lol:
Мария, страхотна си :daaa: !Видях и голия гръб,ама на АТВ-то е по-хубаво!Мечта ми беше- така да ходя до магазина в селото,ама докато го придобия-затвориха магазина! :cry:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Мария Николова написа:Заемам се да преброя всяка кола за Кавала и пътниците.
.....................
Даже не трябва пред никого да се правя, че си гледам служебната работа. :hihihi:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Re: Среща в Кавала , Гърция - края март начало април
milena02 написа:Мери, скицо, как да го разбирам това:

"kannamy и гео, граф (Чака се лале съм) и milena02 + НЛ в 1 стая "

Широко скроени мацки сме, ма чак пък толкоз! :lol: :lol:

ПП Междувременно НЛ каза, че грешката е вярна и нищо да не променяте. :lol:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от calico »

от libra » Нед Фев 12, 2017 6:25 pm

Оф,и аз имам мечти за вехтошарници,все си викам "трай си ,нещо не си наред"Ама ,ми се иска малко да се размоткам и да си довлека някоя вехторийка, с която интериорът ще заблести . :oops:
:lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
wenche

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от wenche »

eli151515 написа:Здравейте, не видят такава тема и понеже моето хоби са маникюрите. Предлагам тук да си споделяме идеи за маникюри и всичко свързано с хубавата визия на нашите нокти.

Изображение
calico написа:Оооооооо,
А с Дарби има ли?
Noel написа:Аз пък искам да знам най-новите тенденции в градинския маникюр :dovolen:
milena02 написа:Мило ново другарче, отворило темата, ако не разбираш за какво намеква Лоис, да поясня - от края на февруари, когато започваме да режем розите, до края на декември, когато копаем дупки за дошлите есента растения, като минеш през априлското садене на едногодишните, после през майското ежедневно плевене, торене, косене, пръскане и окопаване, през юнското колтучене на доматите и краставиците, през нон стоп влаченето на кални маркучи и през разчистването на градината през ноември - та през цялото това време ноктенцата ни в най-добрия случай са изрязани до месо. В по-лошия случай са пълни с кал и зеленясали от скубането на буренака.
Това познато ли ти е, Ноелче? Ако ти е познато, значи си по последна мода!

Изображение
Noel написа:Миленски,твоите може и да ги режеш до кръв,аз обаче този сезон ще градинарствам с изкуствен нокът.
Ето такова нещо искам
Изображение
Хем да си разравям ако не достигам лопатката,хем да дера охлювите.
Lois написа:Бе кодоша настрана, но да живей тъмно червения и черния лак :liubov2:
Освен това, като съм с лак, по-малко се бастисват ноктите при ровичкането :angelche:
Noel написа:Ти кога го нанасяш,маестра,преди или след трудовия ден?
Lois написа:Хахахахаааа! Ами след, ама той си остава и до преди. През седмицата може и да повторя, ако трябва да съм особено презентабилна :)
Noel написа:Брех,че определение-презентабилна :lol:
Вероятно значи: градинарка,която умело си е прикрила калта под ноктите :lol:
Лоизка,заемам думата за вечни времена :ieeemyzh:
kim написа:Аууу, Ноелче, много са хубави. :shock:
Направо може да обръщаш с тях, като с прави лопати. :ieeee:
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”